Jump to content
Dogomania

XVI MWPR Ł ó d ź 3-4 maja 2008


Różyczka

Recommended Posts

No nie byłabym taka pewna czy się pozmienia...:diabloti: Jeżeli chodzi o okolice Poznańskiego,Rynku Bałuckiego itp to tramwaje bedą kursowały bez zmian podajże do lipca czy sierpnia.JEst jeszcze autobus lini 99,który co prawda jeździ teraz objazdami ale zawsze podwozi we właściwe miejsce czytaj stadion Start:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mucha__']

Gregory, z tego co wiem chyba nikomu nie udalo sie wyslac zgloszenia tym formularzem :/ widocznie cos jest z nim nie tak.[/quote]

Tak już wiem, maja jakiś problem, proszą o wysyłanie faxem lub pocztą, można tez e-mailem jak się ma druk. Znalazłem w Bytomiu, można go przystosować.

Link to comment
Share on other sites

[B]"Nie udalo sie dodać Zgłoszenia"[/B]. Wyślę im skana wypełnionego zgłoszenia.

CarmelChoco - jak chcesz to mogę Ci wysłać skan zgłoszenia, który wzięłam z mojego oddziału ZK. Jest na Łódź akurat :)
Ew. ogólne zgłoszenie jest [url=http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/zgloszenie.pdf]TUTAJ[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']A co wam wyskakuje jak wysylacie zgloszenie przez ten formularz??[/QUOTE]

Nie udało się dodać zgłoszenia :roll:
Dziękuje [b] Guciek [/b] ale nie ma takiej potrzeby :) Przysłali mi jakiś czas temu formularz pocztą.Nie ma tylko ochotnika,by zanieść go do oddziału hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Nie udało się dodać zgłoszenia :roll:
Dziękuje [b] Guciek [/b] ale nie ma takiej potrzeby :) Przysłali mi jakiś czas temu formularz pocztą.Nie ma tylko ochotnika,by zanieść go do oddziału hihi[/QUOTE]
W takim razie może się komu innemu przydadzą :)
Moje skany właśnie zostały wysłane :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']No nie byłabym taka pewna czy się pozmienia...:diabloti: Jeżeli chodzi o okolice Poznańskiego,Rynku Bałuckiego itp to tramwaje bedą kursowały bez zmian podajże do lipca czy sierpnia.JEst jeszcze autobus lini 99,który co prawda jeździ teraz objazdami ale zawsze podwozi we właściwe miejsce czytaj stadion Start:eviltong:[/quote]
Przy Rynku tak, bo tam nic nie robią:evil_lol:

Jeżeli rzeczywiście nic się nie zmieni, to jest przepiękny dojazd linią 11A :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czyżby koleżanka zapomniała o lini 11?heh żaden tramwaj nie jedzie prosto ze względu na roboty drogowe.Skręca na rynku bałuckim(dolnym)w lewo,podobnie jak 4 czy 46.A ja traktuję to jak zmianę trasy:p Ale chyba nie będziemy tutaj rozprawiać o komunikacji?:lol:

A tak notabene,to rzecz jasna 11-stką można dojechać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Czyżby koleżanka zapomniała o lini 11?heh żaden tramwaj nie jedzie prosto ze względu na roboty drogowe.Skręca na rynku bałuckim(dolnym)w lewo,podobnie jak 4 czy 46.A ja traktuję to jak zmianę trasy:p Ale chyba nie będziemy tutaj rozprawiać o komunikacji?:lol:

A tak notabene,to rzecz jasna 11-stką można dojechać...[/quote]
Nie rozumiem...? :hmmmm:
Obejrzałam aktualną mapkę - 11 jeździ tylko od Pabianic do Chocianowic - zupełnie z drugiej strony.
11A jedzie Piłsudskiego, Mickiewicza, skręca w Kościuszki, potem w Legionów (tutaj wsiadałaby KaRa), przez plac Wolności, Nowomiejską, a potem Zgierską (KaRa wysiada przy Biegańskiego i kawałek dochodzi - ja tak zawsze idę) i na Helenówek.
4 i 46 także zatrzymują się przy Biegańskiego, ale jadą z zupełnie innej strony (4 wjeżdża na plac Wolności od Pomorskiej, a 46 skręca przy placu Kościelnym z Wojska Polskiego w Zgierską) - a to KaRy nijak nie uzrądza.;)

Pozdrawiam,
Natalia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Moze formularz lubi jedną przeglądarkę? :lol: Ja z FF wysłać nie mogę. Wczoraj próbowałam 2 razy i dziś też - nic. Pod IE nie chciało mi się sprawdzać ;)[/quote]

ja wlasnie wysylalam z mozilli firefox ;) z IE nie lubie korzystać, denerwuje mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Nie rozumiem...? :hmmmm:
Obejrzałam aktualną mapkę - 11 jeździ tylko od Pabianic do Chocianowic - zupełnie z drugiej strony.
11A jedzie Piłsudskiego, Mickiewicza, skręca w Kościuszki, potem w Legionów (tutaj wsiadałaby KaRa), przez plac Wolności, Nowomiejską, a potem Zgierską (KaRa wysiada przy Biegańskiego i kawałek dochodzi - ja tak zawsze idę) i na Helenówek.
4 i 46 także zatrzymują się przy Biegańskiego, ale jadą z zupełnie innej strony (4 wjeżdża na plac Wolności od Pomorskiej, a 46 skręca przy placu Kościelnym z Wojska Polskiego w Zgierską) - a to KaRy nijak nie uzrądza.;)

Pozdrawiam,
Natalia[/QUOTE]

NAtalio,oczywiście,że się nie rozumiemy bo ja cały czas mówię o tramwajach ze strony Zgierza:lol: ahaha Skupiłam się na remontach bardziej,niż na tym jak ma jechać KAra.Ale spokojnie do wystawy jeszcze szmat czasu,także dokładnie się wszystko wyrysuje;) Nurtują mnie jeszcze dziewiątki.Gdyby podpasowały jakoś z centrum to wówczas od przystanku na stadion jest rzut beretem.Od 11-stek mianowicie trzeba przejść kawałek drogi...:lol!:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']NAtalio,oczywiście,że się nie rozumiemy bo ja cały czas mówię o tramwajach ze strony Zgierza:lol: ahaha Skupiłam się na remontach bardziej,niż na tym jak ma jechać KAra.Ale spokojnie do wystawy jeszcze szmat czasu,także dokładnie się wszystko wyrysuje;) Nurtują mnie jeszcze dziewiątki.Gdyby podpasowały jakoś z centrum to wówczas od przystanku na stadion jest rzut beretem.Od 11-stek mianowicie trzeba przejść kawałek drogi...:lol!:
Pozdrawiam![/quote]
Ah, no to chyba, że tak! ;)
Ja patrzę od strony Śródmieścia, a jako że KaRa będzie musiała pokonać część tej drogi, co ja - to skupiłam się i na niej ;)

Pozdrawiam,
Natalia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Nie wiem jakim sposobem inni wysyłają i zgłoszenia są przyjmowane.Ja próbowałam wysłać z Opery,Mozilli oraz przez Explorera.I nic:shake:[/quote]
Ja tak samo, aż się zdenerwowałam i poszłam na pocztę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']
Gregory, z tego co wiem chyba nikomu nie udalo sie wyslac zgloszenia tym formularzem :/ widocznie cos jest z nim nie tak.[/quote]

Mnie sie udało. W środę w nocy, za pierwszym razem. Dostałam nawet potwierdzenie na maila. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...