Jump to content
Dogomania

Fidel,pies-człowiek.Kiedys opiekun bezdomnego,teraz schron.3mias


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

wiem,ktory Sylwester... jesli to ten,ktory tez jest na adopcjach-wiekszy psiak,ciemny
ile psiakow macie w schronie.. bo chyba nie wszystkie sa na stronce adopcyjnej ( tak sie od zawsze zastanawialam nad tym)

co mozemy zrobic dla Fidela-moze ogloszenia ... banerek juz mam z bazarku ale poprosilam o dopisanie tresc


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/104355-Fidel-pies-cz%C5%82owiek.Kiedys-opiekun-bezdomnego-teraz-schron.3mias"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4996/fidel2a.png[/IMG]

[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3337/fidel3.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']wczoraj widziałam go w budzie,szczekał do mnie,jakby wołał o pomoc.[/QUOTE]


2 miesiace minęły, ZDECHŁ? bo pisałaś ze zdycha..
Ktos mu pomógł jak tak wołał?...

Jaki on duży? W jakim stanie zdrowia? Że 14 lat to już doczytałam..

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Zajrzalam tu po przeczytaniu wydarzenia na FB,i chcialam dowiedziec sie o losach Fidela,ale widze ze tu naprawde niewesolo jest :-( wydarzenie o nim jest od 20-01-2008 !!!!!!!!!!!to juz 3 lata :-( Czemu nie mozna psa przeniesc w inny boks skoro trafil na niemilego kolege :-/ Rozumiem ze miesiac moze nie byc miejsca...dwa....trzy bo schrony przepelnione...ale jak sie chce to .....wiadomo.Na Fb jest kilka osob chcacych finansowo pomoc Figelowi ,rozumiem obawy finansowe,bo czesto sie to zdarza...ale jak wszyscy sie beda bali to i nikt nie bedzie chcial zaryzykowac to nigdy zadnemu nie pomozemy !!! Jedni robia bazarki,inni oglaszja,jeszcze inni moga przeslac pieniadze, sa tez tacy co sa na miejscu i tam ich rece sa wazne i nie czekajcie az po cichutku odejdzie sam w boksie tylko skoro sa chetni ludzie zaplacic nie ma sie co bac..tylko zabierac psa do lepszego miejsca ! W ktorym schronisku fidel przebywa,moze w poblizu sa dobre hotele,na poczatek zebrac na 2 miesiace z gory i potem stale deklaracje ! czas...czas......bo od 2008 roku to troche za dlugo ! na czekanie na CUD!!!!

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam tu z fb i normalnie JESTEM W SZOKU!!!!....pies jest naprawdę w tragicznej sytuacji ale to co wyrobicie to zakrawa na potepienie!!!!Przez 3 lata tylko "stękacie" a przez rok nie zrobiliście nic aby zmienić mu chociaż boks!!!Ludzie opamiętajcie się!!!![B]WSTYD I HAŃBA!!!!![/B]Co to karwa twarz jest????Parodia i paranoja!!!Mnie się wydaje,że połowa bywających na róznych wątkach to TYLKO STĘKA i czeka żeby zrobic coś za nich ale potem jak już coś się zdzieje to robią z siebie świętych bo "to oni założyli wątek i pierwsi zwrócili uwagę na biednego pieska"-LUDZIE TO HIPOKRYZJA I WSTYD!!Przez tyle lat to nawet po groszu zbierając można było nazbierać fortunę!!Długo jeszcze zamierzacie udawać przyjaciól zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

jesuuuu to nie jatka -to smutny i wstydliwy fakt,który nazwałam po imieniu...rozumiem-duzo psów,rozumiem- brak kasy ...ale przez rok nie zmienić boksu albo towarzysza do boksu??????to 3miasto a nie moja pipidówa gdzie ludzie nawet nie mają pojęcia o istnieniu schroniska....

Link to comment
Share on other sites

spokojnie kobietki :-) Potrzebna nam jest jedna osoba ,najchetniej wolontariuszka ze schronu,ktos zasugerowal nick Brazowa,pewnie ta Pani wie najwiecej o Fidelu. Mysle ze udaloby sie na szybko zebrac minimum 600 zlotych na FB i z gory za dwa miesiace zaplacic dom tymczasowy,zeby sie dziewczyna nie bala odpowiedzialnosci finansowej i ze spadnie to na nia ! I potem sukcesywne stale wplaty co miesiac ! Tylko ze tu nie ma na co czekac,ani dnia !!!!!!!!!!!!( Kapslowi braklo dzien do pojscia do domu!!! bo wolontariusze mieli kilka domow do wyboru i wybierali ten najlepszy,a ze im zeszlo troche przy tym,to Kapsel odszedl sam w boksie !!! ) Fidel czeka tak dlugo ze az wstyd !!!! to prawda !!! i swieta racja !!! zalozone w styczniu 2008 roku!!!. Ale zostawmy to na potem i starajmy sie zeby poczul co to dom i przedewszystkim zostal zabrany od tego "kumpla " z boksu.Pytalam ktore to schronisko? w trojmiescie ,ale ktore ? Mamy juz na FB chetne 6 osob na wplaty stale na dziadunia,wydarzenie jest od wczoraj,ale poruszyl serca i mysle ze szybko bedzie wiecej! PROSZE WIEC TYCH CO MAJA KONTAKT Z FIDELEM,MOGA POMOC,ZALOZYCIELKE WATKU(CHOCIAZ OD 2008 ROKU TO MOZE SIE ZMIENILO ) O SZUKANIE CZEGOS PLATNEGO W TROJMIESCIE.

Link to comment
Share on other sites

Ewo,ale ten pies bedzie żył dłużej niż dwa miesiące. Nie umieszczam psów w płatnych miejscach,nigdy. Bo psy sa ważne,bardzo wazne,ale nie wpakuję sie w długi,a tu trzeba załozyć,ze pies zostanie w DT do końca zycia,tak około dwa lata plus koszty weta.Założmy,ze 400 zł na miesiąc pobytu psa. Trzeba sie przygotowac na ponad 9 tys.
Domu dla Kapsla nie było. Dom to nie ten,który sie nie zastanawia na wzięciem psa,tylko CHCE psa. Ubodło mnie to,co napisałaś.O tym, ze ktos w ogóle myslał o wzięciu Kapsla dowiedzielismy sie juz po jego odejściu.

Wtedy strasznie opuchł,ale zareagował na antybiotyk,okazało się,ze się zakłuł w pysk i to daje taki masakryczny efekt,wygladał koszmarnie,z głową dwa razy większą. Na szczęście zeszło po lekach.

Słuchajcie,oburzacie sie,ze pies tyle w schronisku siedzi. To jest normą, psy siedza nawet po kilkanascie lat. Gdy przychodzi pies senior,spory,ma nikłe szanse na opuszczenie schroniska,bo kto takiego psa zechce? Zwłaszcza,gdy obok sa młodziaki,tak samo potrzebujace domu.

Asencjo,proponuję,abyś poszła do pobliskiego schroniska,adoptowała dużego psa seniora i umieściła go w hotelu,a potem zbierała pieniądze na jego utrzymanie,wtedy zrozumiesz skąd moje zasady.
Tylko DS wchodzi w rachubę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...