Jump to content
Dogomania

Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!


Nicol

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Był bardzo dzielny, ufny, spokojny... Szybko zadziałała narkoza, potem gdy pojechałyśmy go odebrać, był już wybudzony, mardał ogonem.... Zawiozłyśmy go do Pani która przetrzymuje go w swoim domu, gdzie juz w spokoju mógł leżeć i dochodzić do siebie... Dziś nie widziałam go... Mam nadzieję, że jest już lepiej. Wet mówił że on moze juz po 2 dniach będzie chciał normalnie chodzić....

[SIZE=4]Jedno jest pewne: domek stały lub tymczasowy baaaaardzo potrzebne by ta historia miała happy end....

[SIZE=2]Tam gdzie jest teraz, choć ma dobrą opiekę, niestety nie może długo zostać...
Schronisko dla niego byłoby w tej chwili zabójstwem...
Nie zasłużył na to.... To po prostu taki dobry i porządny pies... Jest wyjątkowo zrównoważony, wierny i wdzięczny..........
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

O MATKO !!! NI WIERZę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
DOPIERO WESZłAM NA WąTEK!!! CHYBA MI SIę TO śNI!!!!!

LUDZIE, JESTEśCIE KOCHANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście!!! Psa operował lekarz z Legionowa. On ma dobre serce... Bardzo pomaga schronisku w Józefowie. Z resztą ten psiak jest z terenu podlegającego pod to schronisko i tam miał jechać... P.Dyrektor skierowała nas do niego i dlatego potraktował nas ulgowo...
Pani z Łomianek zaopiekowała sie nim na czas operacji i teraz też jej u niej. Jednak jak już pisałam, ma 4 psy, a właściwie suczki, dzieci i jest sama... To bardzo dobra osoba, a jej synowie wspaniale się psiakiem opiekują...
Nie moze jednak tam długo zostać wiec ogłaszajmy go gdzie tylko sie da... Najgorsze za nim... :)

Jeszcze raz dziekuje Wam serdecznie !!! Nie wierzyłam że się uda.....:loveu: :loveu: :loveu: Chyba nadal jeszcze w to nie wierzę.... :multi:

A tu tylko 40zł brak........ Sukces !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...