Jump to content
Dogomania

Leszno - Championy, 24.02.2008 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłabym wdzięczna gdyby ktoś looknął w katalogu czy w ogóle były jakieś cavalierki. W planie sędziowania nie mogłam znaleźć...:cool1:

[quote name='berdi']My juz też w domu. Gratuluję serdecznie sukcesów wszystkim Dogomaniakom!!!
Nasza bernardynka też pięknie powalczyła i zdobyła CWC, została Najlepszą Suką w Rasie oraz...Zwycięzcą Rasy !:lol:[/quote]
Grtulacje:multi:!!!
Czekamy na fotki...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']?? dwa setery?? to nie ma wyborów w grupach? :crazyeye:[/quote]

wystawa championow rzadzi sie swoimi regulami - z kazdej grupy sa wybierane 3 psy a z jedynki i dwojki po 4
tych 32 finalistow laczy sie w pary i jedne pies z pary odpada, te co zostana znowu lacza sie w pary i tak az zostana tylko 4 psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Ja ktos bedzie mial chwilke to ja bardzo prosze o goldeny (7 sztuk) :-)[/quote]
Psy:
1. AKIM Adekatos
2. CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada
3. SHOGUN Pasada
ABIDE by Danako - nie było

Suki:
1. POEZJA Golden Gaj ;), niestety konkurentki nie dojechały :-(
Rasę wziął oczywiście Akim ;)
Mam pare fotek, jak chcesz mogę Ci przesłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen']Psy:
1. AKIM Adekatos
2. CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada
3. SHOGUN Pasada
ABIDE by Danako - nie było
Suki:
1. POEZJA Golden Gaj ;), niestety konkurentki nie dojechały :-(
Rasę wziął oczywiście Akim ;)
Mam pare fotek, jak chcesz mogę Ci przesłać.[/quote]

To gratulacje ! ;-) Fotki bardzo poprosze :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Czy ktoś może wie, co to był za anglik :cool3:??
Albo wystarczy mi go opisać i handlerkę/ handlera ?[/quote]

[COLOR=#505050]IMIR ILON Elater [/COLOR]
[COLOR=#505050]na wyzle jest stawka;)[/COLOR]

[quote name='Judit'][COLOR=darkred][B]ja jeszcze raz proszę o stawkę seterów irlandzkich czerwono-białych :p ponoć była parka - suka i pies.[/B][/COLOR][/quote]

Jazzon Rysi Wykrot BOB
Vanesa Bohemia Thalset

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jutro ktoś będzie chciał jakąś stawkę - proszę sie przypomnieć.
Katalog w aucie, a ja padam ze zmęczenia i na pewno już dziś po niego nie pójdę :shake:

Moja prośba: jeśli ktoś focił stawkę czarno arlekiniastych dogów niemieckich (albo BOG II grupy) - pięknie proszę o zdjęcia ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])
Mój ukochany zapomniał karty do aparatu i nie mam żadnej fotki :angryy:
Bardzo ładnie proszę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']mam piersze niusy
[SIZE="4"]w basenji [B][COLOR="#ff0000"]BOB[/COLOR][/B] wziął oczywiście [B][COLOR="Red"]Asiaczek - Dżezik[/COLOR][/B] i załapał sie do pierwszej piątki na grupie[/SIZE]
[/QUOTE]

[quote name='Elitesse']moja [B]Tess[/B] bardzo udanie rozpoczela sezon wystawowy - [B]CWC, NSwR i Zwyc rasy[/B] :multi::multi:
a na deser przeszla pierwsza selekcje na grupie :)[/QUOTE]

[quote name='berdi']
Nasza bernardynka też pięknie powalczyła i zdobyła CWC, została Najlepszą Suką w Rasie oraz...Zwycięzcą Rasy !:lol:[/QUOTE]

[SIZE="6"][B][COLOR="Purple"]Gratuuuuulacje [/COLOR][/B] [/SIZE]:klacz::klacz::klacz:

Nam tak pięknie nie poszło :lol:, ale stawkę jak na dogi mieliśmy dużą (7 psów) i mocną, więc cieszę się że mały i tak się ładnie zaprezentował występując po raz pierwszy w życiu w klasie championów :lol:.

[quote name='Sylvia_76']Jeśli jutro ktoś będzie chciał jakąś stawkę - proszę sie przypomnieć.
Katalog w aucie, a ja padam ze zmęczenia i na pewno już dziś po niego nie pójdę :shake:

Moja prośba: jeśli ktoś focił stawkę czarno arlekiniastych dogów niemieckich (albo BOG II grupy) - pięknie proszę o zdjęcia ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])
Mój ukochany zapomniał karty do aparatu i nie mam żadnej fotki :angryy:
Bardzo ładnie proszę...[/QUOTE]

[SIZE="6"][COLOR="Orange"]Jeszcze raz gratulacje :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]

Coś tam was mam, może nie jakaś super jakość zdjęć,ale na pewno mam jedno całkiem fajne ujęcie przy I lokacie :lol: - prześlę jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']
Coś tam was mam, może nie jakaś super jakość zdjęć,ale na pewno mam jedno całkiem fajne ujęcie przy I lokacie :lol: - prześlę jutro.[/quote]

Będę Cię kochać jeszcze bardziej!!!

P.S. zachowałam się jak burak: GRATULACJE DLA WSZYSTKICH wystawiających psiaki na tej wystawie! Dla zwycięzców - szczególne gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...