Jump to content
Dogomania

Psia Tragedia - Pod Wejherowem!!! Potrzebna Każda Pomoc!!!


szasztin

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szasztin']On znajduje sie w przy budzie koło lub pod drzewkami( choinkami). tylko raz wyszedł jak podeszłam.
Ma chyba problemy z chodzeniem- proszę sprawdź!
Niestety nic więcej nie wiem. Wrzuc coś mu odemnie - może jakas puszkę lu kawałek mieska.
Prawdopodobnie wybiore sie w piątek rano do Dąbrówki - ale szefostwo musi dać mi urlop.
Czekam na info po odwiedzinach schroniska.[/quote]

Szaszkin , wróciłam , wzięłam Alanka na spacerek , bo tak ma na imię ten onek , ale ponieważ kondycję mamy jaką mamy , szczególnie ja ;)nie był on aż tak długi :lol: No i 6 psiaków zjadło dzisiaj ciepły posiłek :multi:dla tylu niestety tylko starczyło :cool3: Alanek ma podest ;) zeby nie musiał kłaśc się na ziemi;) i dostał dzisiaj porcję wit. m.in. na stawy :lol: szukalam tego " twojego " onka i znalazłam jednego najbardziej wychudzonego , on się też załapał na ciepłe zarełko, mam nadzieję że to ten " twój";) Na koniec nie wytrzymałam , tyle tam smutnych oczu że poświęciłam moje 2 drożdżowki ;)
malagos , przepraszam , ale zapomniałam się zapytac o tego maluszka z łapką :oops: ogólnie małych psiaków jest tam stosunkowo niewiele , w znacznej cześci to większe psiaki, no i tych onkowatych jest najwięcej:cool3:, trudno tak od razu załapać który jest który:cool3:
Fotek dzisiaj nie robiłam:cool3:, postaram się coś pstryknąc nastepnym razem , dzisiaj skupiałam się raczej na obserwacji psiaków, które sa przyjazne, którym potrzeba tylko troszkę czasu żeby poznały człowieka i będzie ok . Niektóre wyglądaja na agresywniejsze ale to też nie wiadomo , bo po bliższym poznaniu taki psiak moze się okazać przylepą ;)
pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Czy ktoś, kto bywa w schronisku mógłby powiedzieć co jest najpotrzebniejsze? Za jakiś miesiąc powinnam już miec część pieniądzy z bazarku, no i byłabym wdzięczna gdyby ktoś mógł pomóc za jakiś czas w transporcie zakupów dla psiaków.[/quote]

Cropka , potrzebnych jest dużo rzeczy , m.in. to co napisała Kora, ale z bazarku raczej na budy nie starczy :cool3: Ale lepsza karma , np. puszki , ja gotuję wiadro ciepłego żarełka , korpusy z kurczaka i częstuję psiaki;)
mają suchą , ale wolą gotowane ;) ,
Byłam tam dzisiaj , jest tam niewidomy onek :-(, boksio z guzem :-( i duuużo fajnych psiaków, serce pęka gdy się patrzy w te ich, mimo wszystko ufne oczy :placz:

Nie zabawiłam długo bo był wet i szczepił psiaki , więc nie chciałam przeszkadzać ;) nawet mojego ulubieńca Alanka nie zabralam na króciutki spacerek:shake: i nie robiłam dzisiaj żadnych fotek :shake:

[B][SIZE=3]Przede wszystkim potrzebne byłyby doooobre domki i kochający właściciele z pełnym zrozumieniem dla ich ułomności ( co niektórych) i schroniskowch nawyków, którzy daliby im czas na ponowne zaufanie człowiekowi i nie oczekiwali od razu " wdzięczności" , bo ta przychodzi z czasem.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

nie ma szans żeby starczyło na budy-na jedną może. Ale mogłabym kupić wełnę mineralną, papę i gwoździe w dość dużych ilościach. Możnaby było dobrze ocieplić te budy, które są. Tylko potrzebne by były ręce do pracy :roll:. Oprócz mnie trzy osoby, które poświęciłyby dzień na ociepleniowe szaleństwo, no i transport...transport...transport!!! Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']nie ma szans żeby starczyło na budy-na jedną może. Ale mogłabym kupić [SIZE=3][COLOR=red][B]wełnę mineralną[/B][/COLOR][/SIZE], papę i gwoździe w dość dużych ilościach. Możnaby było dobrze ocieplić te budy, które są. [/quote]

:crazyeye: wełne? W zadnym wypadku!! Psy jak to psy moga sie do niej dostac i nieszczescie gotowe, jesli to steropian..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora-']A co tu tak ucichło? Czyżby już nikogo nie interesowały psy z Dąbrówki?
Pomoc nadal jest potrzebna, sytuacja jeszcze się nie unormowała, do normalności jeszcze daleko. Pieniędzy brak, bud brak i wiele innych rzeczy![/quote]
Interesują , jak najbardziej , wybieram sie w sobotę :cool3:, do normalności jeszcze daleka droga :cool3:, oby adopcje ruszyly :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...