Jump to content
Dogomania

Kundelek i sport


Alusia

Recommended Posts

ja z Maksiem "agility", a właściwie tylko przeszkody ;) ostatnio przerwa była bo z łapka coś miał, ale już dobrze i powolutku wracamy do setek ;)
A z Fofkiem to frisbee :) i przeszkody, ale wszystko na małym poziomie bo to dopiero młody psiak.
I oczywiście z panami rekreacyjnie to wszystko ;).

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio zaczęłyśmy z Megi bawić sie frisbee, niedługo będziemy miały competitiony, teraz takie niefajne plastiki od weta :lol:

Nałogowo 'uprawiamy' PT, czyli wszelkie komendy do zdania egzaminu potrzebne....
(W tym roku będziemy podchodzić do egzaminu PT1)


W naszym mieście nie ma żadnego klubu agility...Związek ma jakieś przeszkody, i niby raz w tygodniu można korzystać...narazie członkiem związku nie jestem ale zastanawiam się nad tym...Sama nie mam jak nawet prowizorycznych przeszkód zrobić, mieszkam w mieszkaniu....

Link to comment
Share on other sites

Heh a ja z moim psem i bratem bawimy się w taki sposób. Stajemy na końcach nazej wąskiej uliczki przed naszym blokiem i rzucamy do siebie piłeczką tenisową. Pyśka biega jak szalona :D, tlyko jak ona złapie piłkę to my musimy się męczyć i ją ganiać :D i tak w kółko :). Albo stoję z piłeczką miedzy niedużą równoważnią i przekładam z ręki do ręki a pyśka żeby do niej skakać przeskakuje z jednej na drugą stronę :), ale obecnie to nudy bo pogoda lipna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Berek'][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=YMNgYpP8VEc[/URL]

Gutek z Azylu pod Psim Aniołem - w roli sportowca. ;)[/quote]
Rewelacja...Jaki on zapatrzony w przewodnika.. :loveu:
Kundelki też potrafią :)

A my od miesiąca trenujemy Agility :razz: Całkiem fajnie nam to idzie...
Trochę zdjęć
[url]http://www.cambel-megi.yoyo.pl/agility1705.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Teraz nałogowo bawimy się w rzucanie piłeczki bo dysk nam się gdzieś zapodział:cool3: Ćwiczymy też Dog Dancing. Dolly zna już kilka fajnych sztuczek, ale traktujemy to jako zabawę ;)
I oczywiście Obedience. Wszystko amatorsko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...