Jump to content
Dogomania

6-cio miesięczy CAŁUŚNY Newtonek- ma SWÓJ własny dom!!!!


Ziutka

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Erazm']Newton szuka nowej rodzinki.
Ziuteczko może zmienimy tytuł na bardziej optymistyczny Piękny, mały Newton szuka, albo coś w tym rodzaju. Mały już jest w super formie[/quote]

No właśnie bo jedna z osób na forach które prowadzę i na które wrzuciłam temat, wyraziła się że "piesek jest niepełnosprawny". I to pomimo tego, ze napisałam że miał wypadek i jest już po zdjęciu gipsu itd. Koniecznie tytuł trzeba zmienić. Nie wiem "śliczny, całuśny Newton..." "prześliczny....". Sama nie wiem. Idę ogłaszać dalej swoimi źródłami.

ps.: a może jakieś zdjątko jeszcze nowsze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']możesz podac jeszcze miasto,bo nie wiem czy dalej jest w Wołominie? w moim psie,ogłoszenia internetowe-[URL="http://www.psy.pl/adopcje/?P=user"]adopcje[/URL][/quote]

[quote name='Erazm']Będę w Klembowie, jutro albo pojutrze[/quote]
Newton jest pod Warszawą. Beata ma być w Klembowie jak pisze i zrobi mu świeże zdjątka.

Link to comment
Share on other sites

Ziuteczko, jakby można było zmienić tytuł na bardziej optymistyczny( Isadora proponuje np. całuśny Newton szuka domu, bez poszkodowany) i wkleić jego zdjęcia gdzie jest juz bez opatrunków na pierwszą stronę:lol:, to może by pomogło.........
A, i wpisałam się na listę suni Boni, jak jest potrzeba to mogę tam podjechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Ziuteczko, jakby można było zmienić tytuł na bardziej optymistyczny( Isadora proponuje np. całuśny Newton szuka domu, bez poszkodowany) i wkleić jego zdjęcia gdzie jest juz bez opatrunków na pierwszą stronę:lol:, to może by pomogło.........[/quote]
Tytuł już zmieniłam ale tak sobie myślę, ze może dasz radę napisać jakiś nowy tekst o Newtonku :cool3: to wkleję aktualne info jak On się miewa a tamten tekst z wypadku zostawię niżej jako historię Newtonka.
A i Beciu :oops: czy na maila możesz mi przesłać zdjęcia Newtonka te bez bandaży już :loveu:
[quote name='Erazm'] A, i wpisałam się na listę suni Boni, jak jest potrzeba to mogę tam podjechać[/quote]
Widziałam właśnie, że wpisałaś się na Bonce i odpisałam - bardzo jest potrzebna pomoc, nawet chociażby duchowa dla Gajowej i pomoc przy wniesieniu Bonki do kliniki bo jak wiesz Ona ma problemy z chodzeniem i sama nie pokona tylu schodów a Gajowa to nie Pudzian i Bonki sama za nic nie wniesie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...