Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

Dwie ostatnie sunie sa przepiękne, mam nadzieje, że szybko znajda nowe domki.
Ciesze sie, że Silanka i Oskarek wrocili na swoje "smieci" - zaluje, że tak mały odsetek bezdomniaków trafia z powrotem do wlascicieli :(

Ciotki, wczoraj w DDZ gdzies w okolicach stacji Shell zostal wyrzucony pies. Wielkosc podana - duża, ale nie wiem czy typ ONka czy np srednego sznaucera.
Ludzie dzwonili na Policje, która kazala im czekac do dzisiejszego ranka i powiadomic SM. Czy piesek trafil do Was dzisiaj?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dwie ostatnie sunie sa przepiękne, mam nadzieje, że szybko znajda nowe domki.
Ciesze sie, że Silanka i Oskarek wrocili na swoje "smieci" - zaluje, że tak mały odsetek bezdomniaków trafia z powrotem do wlascicieli :(

Ciotki, wczoraj w DDZ gdzies w okolicach stacji Shell zostal wyrzucony pies. Wielkosc podana - duża, ale nie wiem czy typ ONka czy np srednego sznaucera.
Ludzie dzwonili na Policje, która kazala im czekac do dzisiejszego ranka i powiadomic SM. Czy piesek trafil do Was dzisiaj?[/QUOTE]

Edytko
trafil wywalony kolo Lidla roczny dobermanek...cudo
ludzie widzeli jak ktos z auta wypchal
a on sie schowal biedak w krzakach...
zrobie fotki jutro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Chciałam spokojnych snów pożyczyć, a tutaj takie wieści :(

Fiorsteinbock - dostałam dzisiaj kalendarz. Pięknie dziękuję.[/QUOTE]
Wlasnie chcialam napisac, że wczoraj wyslalam - hihihi :)
Pieniadze juz przelałam Grazynce, bo byly wczoraj rano na koncie. Wielkie dzieki!

Przed chwilą sprzedałam kalendarz na allegro! Bedzie kolejna wpłata :)

Edited by fiorsteinbock
Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Wlasnie chcialam napisac, że wczoraj wyslalam - hihihi :)
Pieniadze juz przelałam Grazynce, bo byly wczoraj rano na koncie. Wielkie dzieki!

Przed chwilą sprzedałam kalendarz na allegro! Bedzie kolejna wpłata :)[/QUOTE]

dziekuje Edytko
wszystko uzupelnie wieczorem
mam ciagle malo czasu...przepraszam
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223281-Blaki-zaglodzony-przemarzniety-wywalony-na-osiedlu-z-kolczatka-i-smycza-i-nie-szukaja"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6096/blackyig.jpg[/IMG][/URL]
czekam do wiosny
mozna wstawac o 4 rano i czasu jest troche wiecej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...