Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

[quote name='wroobelterrorystka']wiesz, ja żadnemu kotu nie odmówię, ale nie wiem gdzie byłoby jej lepiej na strychu małym,śmierdzącym zamkniętej odwiedzanej 3 razy dziennie na chwile i mogłaby mieszkać tam do 6 listopada bo później mnie nie ma 2 dni a na dworze ma pewnie więcej atrakcji, jak widzę miejsce do spania, pewnie działkowych kolegów no i ciocię Giselle :loveu: jeśli jest problem z dokarmianiem to ja mogę dokarmiać, myślę, że byłaby na tym moim strychu nieszczęśliwa bo tam nawet te zdechlaczki które przyniosę nie są szczęśliwe, ale one mają wybór śmierć lub przebywanie na strychu do czasu znalezienia ds..[/QUOTE]
Olu,przestan dzisiaj bedzie lapsze spanko i jedzonko
dziewczyny dam rade i karma i z lepszym posłaniem
ma wejscie do altanki na głowe się nie laje
a wczoraj juz przyszedł ,,Skarpetek,,roczny kocurek i sie bawili
na dziece jest tyle miejsca ze i psy i koty sie pomieszcza.....
Tylko aby ktos adoptowal bo sliczny i szkoda aby tak bez ludzi na działce
przeciez mam ich blizej bramy około 11 kotów dzikusków i dokarmiam to dam rade i temu maluszkowi.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Zrobie plakaciątko z fotek ktore sa dostepne ;) ale lepsze troszke by sie przydaly...[/QUOTE]
Adus zrobie
ale Wiorek to priorytet i juz jego mam teraz moge sie zając innymi bidami
a tutaj niespodzianka wejdz
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13378511#post13378511[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny - jesteście madre, kochane i z wielkimi sercami:loveu::loveu::loveu: pomimo przeszkód i kłód rzucanych pod nogi staracie się jak możecie dla zwierzaków:p...

zobaczcie jakby wyglądały "wasze" zwierzaki, gdyby trafiły do innego "schronu":angryy:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172309[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Jezu, andzia.... :( :([/QUOTE]


no niestety:-( są schrony i "schrony" tak jak są ludzie i...taborety:angryy:


Gisellko - powiedz mi...gdzie Gabi ma iść bo cos do mnie nie dochodzi jakoś...do Bogatyni??? a jeśli tak to czemu na niebieskim piszą o koszcie 800-900 zł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']no niestety:-( są schrony i "schrony" tak jak są ludzie i...taborety:angryy:


Gisellko - powiedz mi...gdzie Gabi ma iść bo cos do mnie nie dochodzi jakoś...do Bogatyni??? a jeśli tak to czemu na niebieskim piszą o koszcie 800-900 zł?[/QUOTE]
ma isc do Bogatyni do Pan Marka:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...