Jump to content
Dogomania

[CK]Roki po długiej walce odszedł za TM... :( Pamiętamy, nie zapomnimy! [*]


Macho

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiadomo,czy naprawdę niszczył, czy tylko ci ludzie tego nie wymyślili... Chociaż Roki lubi sobie coś poszarpać, więc to niszczenie jest prawdopodobne. Pamiętam jak potargał na mnie koszulkę prawie do połowy, już się bałam, że goła wyjdę od niego:evil_lol: Nie zrobił tego agresywnie, on tylko tak bardzo chciał, żebym zajęła się nim, a nie zamiataniem kojca;) Kochany jest:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nikt o Rokiego nie pyta :-( Nikt go nie chce, nikt go nie kocha :placz:
Nie udało mu sie znaleśc domu jak miał wszytkie łapki a co dopiero teraz jak jest kaleką. W dodatku nie jest młodzieniaszkiem.
Smutne to jest, ale wszystko wskazuje na to, że bedzie musial spedzic reszte swoich dni w azylu i nigdy nie dowie się co to prawdziwy dom i kochający człowiek :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Cały czas myśle o tym biednym psie. Ostatnio pomagalam mu wstac, bo poślizgnął sie na mokrej posadzce i nie potrafił sam wstać :-(
Zastanawiam się, czy nie można by takiego bezłapkowca wesprzeć jakąś protezą na kółku :roll: :oops: Wiem, ze takie wozeczki stosuje sie u psów z niedowładem tylnych kończyn, ale nie mam pojęcia jak to wyglada w przypadku amputacji jednej łapy. Napewno odciazylo by to drugą łape.

Nachodza mnie watpliwosci, czy powinnismy takie operacje przeprowadzac jesli psiak ma zostać w azylu. Nikt nawet nie chciał zabrac go na tymczas po operacji a strasznie wygladaja takie wybudzenia. Kiedy zwierze zasypiało z czterema łapami a budzi sie tylko z trzema :placz:

Czy znajdzie sie ktos, kto zechce dac dom Rokiemu ? Czy ktoś sie nim zaopiekuje na te dobre i zle dni ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr'][B]wystawiony na alegratce :[/B]

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/985115_mix_bialego_owczarka_szwajcarskiego.html[/URL][/quote]

Dziekujemy bardzo za ogłoszenie :Rose:
Prosiłabym tylko o dopisanie jeszcze jednego nr.tel., bo czasmi bardzo trudno dodzwonic sie do nas :)
nr. 0608 235 921

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...