Jump to content
Dogomania

Fraszka - suczka w typie sheltie chce pokochać nowego pana. HAPPY END :))


Inkaa

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba bestyjki pilnowac - bo wszystkim się baaardzo podoba,
jest jeszcze na antybiotykach, młoda ma krótkie łąpencje i ciągle brzuszyskiem ( bo coś się nam utyło:eviltong:) szoruje - pewnie stąd taka trudność w idelanym utrzymaniu ranki i blizny w czystości
ale apetycik i humorek dopisuje, ma śmieszne zachowania pasterskie - usiłuje paść holendra - a jak ten idzie tam gdzie ona nie ma ochoty, to go gryzie go po tylnych łapach!

dalej jest tylko problem z siusianiem w domu i co mnie bardzo dziwi najczęściej siusia na posłanie:shake:, jakoś inne psiaki bezproblemowo uczyły się wołania, że chcą siu, a ona nie bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Jak dziewczyny się nie gryzą - a gryzą kilka razy dziennie i nocnie - najczęściej na mnie! To się ładnie bawią, a grzywek lubi się grzać o futrzaka.:lol:[/quote]
Kobiety jednak zmienne są! :lol:
Nigdy człowiek za nimi nie nadąża!

[QUOTE]dalej jest tylko problem z siusianiem w domu i co mnie bardzo dziwi najczęściej siusia na posłanie:shake:, jakoś inne psiaki bezproblemowo uczyły się wołania, że chcą siu, a ona nie bardzo. [/QUOTE]
Moja Westiczka też niezbyt chętnie uczyła się załatwiać na dworze pomimo tego że starałam się to jej wpoić od szczenięctwa.
A wszystkich komend i sztuczek uczy się bardzo szybko (klikerowo of cours).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Kobiety jednak zmienne są! :lol:
Nigdy człowiek za nimi nie nadąża!


Moja Westiczka też niezbyt chętnie uczyła się załatwiać na dworze pomimo tego że starałam się to jej wpoić od szczenięctwa.
A wszystkich komend i sztuczek uczy się bardzo szybko (klikerowo of cours).[/quote]

No proszę Faraszkowo mi to brzmi:evil_lol:,
jeju, jak ja lubię tę przylepę! (a dywan zwinęłam, żeby jej nie kusiło:diabloti:, szkoda tylko, że siura w psie posłanie:shake: )
a do łóżka przystawiłam stołeczek, żeby sobie kręgosłupa nie nadwyrężała, jak ma ochotę ze mną spać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziamn']troszke dziwne z tym posłaniem, psy czasem znaczą teren swój ale sunia czyżby tez?? ale, ach ten słodki pyszczek... tylko kochac:loveu:[/quote]

No dziwne, bo owszem znaczą, ale przecież nie swoje legowisko?! a ona siura najchętniej tam, hm....

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam!
Proszę o Fraszkowe foto-relacje!
Pees. A papiery są? :lol:

[quote name='Itske']a do łóżka przystawiłam stołeczek, żeby sobie kręgosłupa nie nadwyrężała, jak ma ochotę ze mną spać:evil_lol:[/quote]
Ludzie to wariują na punkcie psów!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Papierów nie ma:cool1:
Byłysmy na prześwietleniu, Fraszek wariował okropnie, widać na zdjęciach gwoździowanie łapizny i coś metalowego w brzuszku - hmmmm....
baaardzo by sie te papiery z opisem Fraszkowego leczenie przydały.

Na tel Enchantress wysłałam zdjęcie - obrazujące wieczorną sytuację w domku, rano wygląda caaałkiem inaczej:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Itske, ile ty masz piesów aktualnie? Ależ piękne to Twoje holenderskie cudo:loveu::loveu::loveu:, to Fraszkowe zresztą też[/quote]

Aktualnie 5 (plus kot, koń i dzieckowe rybki) - i już nie wiem, czy się śmiać, czy płakać! :lol::placz::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='MonikaSz']Co prawda zdjec nie ma, ale potwierdzam, ze z Fraszki dalej jest cudowny rudy slodziak :loveu: Ta sunia niesamowicie chwyta za serce i trafila na wspanialy kochajacy domek :multi:[/quote]

dzięki!!!!!!
Hierarchia jest taka - Fraszka na łóżku, holender pod łóżkiem, łysol w innym pokoju:eviltong:, reszta na dworze!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fraszkolec został ostatecznie Funią vel Blondynką!
Dostała adresóweczkę i śliczną czerwoną skórzaną obróżkę - a po kąpieli w jeziorku (Funiacz pływa jak wydra!) okazało się, że obróżka jest piękna i jeszcze piękniej farbuje - i tak blond Fraszka ma modne rude pasemka!
a poza tym pogoniła airdale teriera!

a propos pływania - popłynęła za kajakiem i tak pruła dobre 300 metrów! na olimpiadę z nią!

Koniec doniesień z frontu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...