Jump to content
Dogomania

Moje córeczki kochane


Recommended Posts

Bercia nie byla jeszcze nigdy zabezpieczona zadnym preparatem i nie miala ani jednego kleszcza - jej sie nie trzymaja, jest chyba zbyt gruboskorna ;) Wkrotce wybieram sie do weta, omowic szczegoly strylki, wiec zapytam, czy przed zabiegiem moze cos dostac - bo to przeciez silna chemia jest.

Moje dziewczynki na spacerki bardzo chetnie wychodza :) Zapraszamy do Poznania Matisse - moze czegos nauczymy Rudzielca ;)

Dorzucilam jeszcze dwie fotki - Marysia to moja siostrzyczka, starsza od Berci o 1,5 miesiaca :D Ma teraz prawie 21 miesiecy

Link to comment
Share on other sites

Ps.Cwiczcie nadal intensywnie :wink:

Dziekuje bardzo :)

Na kims musze cwiczyc, bo jak sie pojawi moj pierwszy w zyciu "papierowiec", to juz musze miec wprawe ;)

to nic nie daje,ja naszemu ciapkowi robilam musztry,bieganie,stanie,macanie i u niego idealnie a u Cerigena,hmmm nieco mniej idealnie :bigcry: :wink:

Zwalam to na ze dalej jest takim dzieciuchem bo w koncu on dopiero od kilku m-cy swiat poznaje,a swiat jego :diabloti:

Ale sa postepy bo przynajmniej juz male dzieci przed nim z krzykiem nie uciekaja :diabloti:

Mats a na wystawie bylo dobrze,nieprawdaz ?

Link to comment
Share on other sites

Asiu nadal bez wiekszych zmian.

Carr ten skubaniec jest chetny do ruchu jak mu sie cos podoba. Jak idzie kilka psow i osob na spacer to chetny, jak na wystawie tlumy, to chetny, jak w przedszkolu duzo ludzi i psow to okej, ale jak trzeba isc na nudny spacer to siada i siedzi...

Link to comment
Share on other sites

jak trzeba isc na nudny spacer to siada i siedzi...

A to małpa, sorki Matisse, ale zawsze tak mówie o swoim jak jest małpa.

Ba, czasami to jest nawet wredna małpa.

Dobrze, choć że lubi wystawy.

A Ty musisz poprostu organizować mu bardziej interesujące spacerki :evillaug:

Link to comment
Share on other sites

jak trzeba isc na nudny spacer to siada i siedzi...

A Ty musisz poprostu organizować mu bardziej interesujące spacerki :evillaug:

A ja mysle, ze przydalby sie Athamasowi braciszek lub siostrzyczka :evilbat: I wychodzilby wtedy na spacerki bez oporow - tak, jak moje dziewczynki :D

Link to comment
Share on other sites

Naya ja bym powiedziala ze bull ma bardziej sympatyczna mordke od tego psa bez uszu z Twojego avatara... :fadein:

No coz, nie wiem co moge jeszcze zrobic by uatrakcyjnic spacery, robie z siebie durnia, wyglupiam sie, robie z siebie idiote, w domu to dziala, na dworze nie, zabieram zabawki, rozne zabawki bo co chwila wymieniac na inna, w domu to dziala, na dworze nie. Biore jedzenie by go jak tego osla na marchewke, w domu dziala...

No wlasnie, dobrze, ze przynajmniej wystawy lubi :evilbat:

Tufi co do braciszka albo siostrzyczki to ja juz mysle od jakiegos czasu, ale dam chlopakowi dorosnac troche, jak widzialam co sie dzialo jak byla u mnie suczyna siostry teraz to bylam przerazona, zapasy i judo 24/dobe

plus pogryziona lapa i kulawizna malego plus rozwalony policzek Mili.

Link to comment
Share on other sites

No no Tuffi "zaplecze" wystawowe jak sie patrzy....!!!!

Już sie nie moge doczekać aż tą twoją Beruchę wyściskam, ostatni raz widziałem ją jak jeszcze śnieg leżał i to w zeszłym roku...:( Może damy radę się spotkać w ta niedziele na cytadeli..???

Link to comment
Share on other sites

Może damy radę się spotkać w ta niedziele na cytadeli..???

Nie mowie nie, a nawet jak najbardziej tak :D ;)

Wszystko zalezy od wizyty u weta - Bercik ma chore przednie lapki :( No i mam nadzieje, ze juz jej sie cieczka skonczyla - przestala plamic, wrocila do zywych z karainy melancholikow, wiec mysle, ze bedzie juz ok.

Link to comment
Share on other sites

Supa !!! W takim razie pozostaje omówić szczegóły! ;) Myślę że tak ok 14:00 było by akurat..? No i w starym miejscu.Co ty na to? A może jeszcze ktos sie dołączy???to juz chyba pytanie nie w ten Topic...:)

Tufi a nie wiesz czy teraz w związku z pogoda tłumów nie będzie..???Jeżeli mielibyśmy biegać między wózkami dla dzieci i rowerkami to ja dziękuje :lol: .Może wtedy warto było by pomysleć o innym dniu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...