Jump to content
Dogomania

happy End!!!!! - Dwie Doby Na Mrozie!!!!!! Maleństwo Po Przejściach!!!!


AMON

Recommended Posts

Bedzix? Po co to robisz? :crazyeye:
Figę będziesz miała już od niedzieli i jeszcze piszesz w wątkach 2 innych (a właściwie 3 bo w jednym z wątków deklarujesz się na 2 szczeniaki:roll:)psów ze je weźmiesz?
Rozumiem, że chcesz razem adoptować 4 psy, mając już Dropsa. Jeśli nie to nic już nie rozumiem. :roll: Nabijasz sobie posty w taki głupi sposob, czy jak?:roll:

Ogarnij się dziewczynko droga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bedzix']no nikt nie rozumie.. Figę będę miała od niedzieli.. Figa będzie moja:p a dla pozostałych psiaków już mam chętne osoby, które po prostu mieszkają na wsiach i nie mają dostępu do internetu więc staram się im załatwić jakiegoś słodziaka :)[/quote] Bedzix, z całym szacunkiem, psiaków sie nikomu "nie załatwia" i wątpię, by ktokolwiek skazał, i tak juz pokrzywdzoną istotę, na niepewny los u kogoś na wsi....
A może Ty masz zupełnie inne zamiary?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bedzix']może coś się stało?:shake:[/quote]

Wszystko ok. Przynajmniej wczoraj. Byłem u małej Zuzi. Potem Panie odwiozły mnie z Zuzią do domu. Suczka śliczna, szalona. Normalnie cudowna. Ząbki jak igiełki ;> Szaleje za piłeczką i zabawkami. Reaguje na imię. Panie powiedziały, że najprawdopodobniej jutro przywiozą nam ją.

Link to comment
Share on other sites

A wiec sunia w niedziele planowo ma przyjechac do nowego domku pod Warszawą .Ma już przygotowana wyprawkę , papu i zamówiony zestaw wszelkich bajerów do zabawy i gryznienia.

Cała rodzina i moja szefowa w pracy czekaja w napieciu na przyjazd Zuzi . Szefowa dlatego ze przybędzie nam nowy specjalista od spraw degustacji karm dla szczeniaków :P .

Zuzieńka na pewno nie bedzie narzekac na brak towarzystwa....Będzie miała jako kolegów seniora owczarka niemieckiego i mojego wałacha . Więc na brak ruchu nie będzie narzekac :).

Jeżeli chcecie nie ma problemu z zdjeciami Zuzanny i jej dlaszych perypetii :)))W wakacje możliwe ze bedziemy robic tournee po niektórych polskich miastach , a dokładniej gabinetach weterynaryjnych, wiec moze nawet nas gdzies zobaczycie :P :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...