Jump to content
Dogomania

fryzjer w Katowicach


Panpiesek

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='westie222']Nie prawda że kurs jest tygodniowy. Uczysz się do skutku. Nawet kilka miesięcy. I później jeszcze możesz robić w Psim Salonie staż przez pół roku. Jak się uprzesz to możesz ćwiczyć i rok.
a z tego co mi wiadomo to raczej u Pani Ewy uczą się wszyscy a nie tylko bezrobotni.Najlepiej faktycznie jedź i zobacz jak to wygląda i nie krytykuj,. Ja nie byłam w Bobiku ale dzwoniłam. i też bym tam nie poszła. ale to tylko moje zdanie. i faktycznie najlepiej jak każdy sobie porówna wszystko w Bobiku i w Łodzi.[/quote]


Ja nic nie krytykuje , czytaj dokladnie .

Link to comment
Share on other sites

I kurs trwa tydzien, potem mozesz zostac az sie nauczysz , sama taką odpowiedz dostalam.
Wiem ze sama ukonczylas kurs w Lodzi , i milo ze jestes zadowolona.
I skad masz pewnośc ze w Łodzi Cie dobrze nauczono - pytam o to samo , tak jak ty mnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malus-rita'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Śledzę dogomanię i wątki dotyczące kursów od prawie roku ale teraz wreszcie udało mi się zarejestrować więc dodam coś od siebie. Otóż zdecydowałam się jakiś czas temu na kurs w bobiku. Byłam tam, rozmawiałam itp. Ale w tamtym tygodniu byłam w Łodzi i przy okazji wjechałam do Psiego Salonu mówiąc, że jestem zainteresowana kursem. I jestem oczarowana. Jeśli chodzi o merytorykę, warunki, uprawnienia, poziom, materiały i kulturę osobistą biją bobika na głowę. Byłam wprawdzie niecałą godzinę ale to mi wystarczyło. Miałam też możliwość porozmawiania z kursantami (weterynarz i dwóch hodowców). I zmieniłam zdanie o 180 stopni. Jadę na kurs do Łodzi do pani Ewy Grabowskiej. Niestety dopiero w przyszłym roku bo na ten nie ma już miejsc. Ale pocieszyli mnie że może coś się zwolni. Jak ktoś jest zainteresowany to proponuję jechać i tu i tu. Wybór będzie jasny. Alusia przejedź się do Łodzi to zobaczysz jak tam to wygląda.[/SIZE][/FONT][/quote]
witaj w klubie:lol:
Jak chcesz jakieś info na priv to daj znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']I zjechałaś go maszynką? O zgrozo!


btw. To, ze ktoś MA, to, że ktoś JEST na prawde jeszcze niczego nie oznacza. Tak uważam...[/quote]

Nie wypowiadaja sie za mnie w jaki sposb zrobiłam, i czy zjechalam czy nie .

Szkoda ze to forum zrzesza taka ilośc kpiarzy i szydercow.

Wiesz , myslalam ze masz klase, ale przez takie glupawe zaczepne wypowiedzi Twoj autorytet dla mnie maleje.

Po co cos takiego pisac , po to aby sie wzajemnie blotem obrzucać.

Jesli tak, to ja nie mam na to ochoty ani to nie lezy w mojej naturze.

Wiec nie pisz za mnie jak cos robie, a " o zgrozo", pozostaw dla swoich wypowiedzi

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nie wypowiadaja sie za mnie w jaki sposb zrobiłam, i czy zjechalam czy nie [/quote]Nie zaprzeczyłaś wypowiedzi Olivki, tylko kazałaś jej się nie interesować, jak ty to robisz, z czego wynika, że własnie to zrobiłaś.

[quote]Wiesz , myslalam ze masz klase, ale przez takie glupawe zaczepne wypowiedzi Twoj autorytet dla mnie maleje.[/quote][b]Byłem[/b] dla ciebie autorytetem? W jakiej dziedzinie?

[quote]Po co cos takiego pisac , po to aby sie wzajemnie blotem obrzucać.

Jesli tak, to ja nie mam na to ochoty ani to nie lezy w mojej naturze.

Wiec nie pisz za mnie jak cos robie, a " o zgrozo", pozostaw dla swoich wypowiedzi[/quote]Widzę, że źle odbierasz wszystko co do Ciebie tutaj piszą i każdą wypowiedź traktujesz jako atak na Twoją osobę. Przykro mi, ja tego nie zmienię.

I co do szorstkich. [b]Jeśli[/b] właśnie "wyrównujesz" je maszynką, to robisz to źle i niszczysz psom włos. NISZCZYSZ! Tylko to Ci niektórzy próbują wytłumaczyć, ale ty nie przyjmujesz tego do wiadomości, bo uważasz, że jak Cię szkoliła taka sławna (?) osoba to wszystko już wiesz.

Ja o pielęgnacji/strzyżeniu psów tak na prawdę g*wno wiem, ale nigdy bym nie objechał wystawowego szorstkowłosego psa maszynką. To już nie te sznaucery czy inne szorstkie co 50 lat temu. Są oczywiście wyjątki, które znam i pomimo maszynki inne trymowane psy mogą pozazdrościć im szorstkości, ale mogę je policzyć na palcach jednej ręki i z pewnością nie są to miniatury.

Jak ta wypowiedź też dla ciebie jest "obrzucaniem błotem", to na prawdę... relax!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Nie zaprzeczyłaś wypowiedzi Olivki, tylko kazałaś jej się nie interesować, jak ty to robisz, z czego wynika, że własnie to zrobiłaś.

[B]Byłem[/B] dla ciebie autorytetem? W jakiej dziedzinie?

Widzę, że źle odbierasz wszystko co do Ciebie tutaj piszą i każdą wypowiedź traktujesz jako atak na Twoją osobę. Przykro mi, ja tego nie zmienię.

I co do szorstkich. [B]Jeśli[/B] właśnie "wyrównujesz" je maszynką, to robisz to źle i niszczysz psom włos. NISZCZYSZ! Tylko to Ci niektórzy próbują wytłumaczyć, ale ty nie przyjmujesz tego do wiadomości, bo uważasz, że jak Cię szkoliła taka sławna (?) osoba to wszystko już wiesz.

Ja o pielęgnacji/strzyżeniu psów tak na prawdę g*wno wiem, ale nigdy bym nie objechał wystawowego szorstkowłosego psa maszynką. To już nie te sznaucery czy inne szorstkie co 50 lat temu. Są oczywiście wyjątki, które znam i pomimo maszynki inne trymowane psy mogą pozazdrościć im szorstkości, ale mogę je policzyć na palcach jednej ręki i z pewnością nie są to miniatury.

Jak ta wypowiedź też dla ciebie jest "obrzucaniem błotem", to na prawdę... relax![/quote]


A ty dalej o zjechaniu maszynką. Oczywiscie Ty swoje.
Dlatego niech tak pozostanie. Prawda jest taka, ze wiekszość teamtow konczy sie w taki sposób i nie tylko ja jestem atakowana i nie tylko ja zle odbieram.
Bo to nie to co sie pisze , ale jak sie pisze sprawia że kogos sie uraza.


Z teamtu Salon Spa , zrobil sie obrzydliwy atak na wlascicielkę salonu, i jej umiejętnosci oraz traktowania psa
Ten tez jest Fryzjer Katowice - a nie Ja, i nie widze powodow abym ja byla jego tematem przewodnim. Dlatego ja pisząc o Bobiku, pisalam na temat, a cala reszta lacznie z moimi umiejętnosciami jest nie na temat.

Link to comment
Share on other sites

Czyli mówisz, że nie poprawiasz wystawowych sznaucerów maszynką i NIE byłaś tak uczona w Bobiku, tak?

I to JEST na temat, ponieważ jest on o fryzjerze w katowicach, a z tego co mi wiadomo BOBIK własnie tam się mieści i chciałbym wiedzieć czy mogę tam posyłać znajomych ze sznaucerami czy w żadnym wypadku.

Ja tam nie byłem - ty byłaś. Próbuję zasiegnąć wiedzy, ale ty ją niestety ukrywasz. To nic, może ktoś inny mi odpowie, pliss.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz powiem tym razem do Krzysia. Pan Widera to mistrz nożyczek, przepięknie nimi strzyże pudle, czarne teriery rosyjskie, bouviery i wiele wiele innych ras. Ma tzw oko do psów, umie wychwycić wady i podkreślić zalety. Zna wzorce doskonale. Natomiast nie wiem z czego to wynika, czy z ilości klientów, czy może ze starych przyzwyczajeń, że nigdy nie prowadzi szorstkich ręcznie i trymerami tak jak to powinno wyglądać ( Krzysiu rozumiesz no nie)
Jest przetrymowywanie i wyrównywanie maszynką. Mnie to bardzo razi i mimo całego szacunku dla niego, niestety nie mogę polecić tak z reką na sercu ot co.
Boję się, że kursanci nie mają świadomości, ze wiedza zdobyta zawiera dosyć duzy margines błędu właśnie odnośnie pielęgnacji szorstkowłosych.
Uważam natomiast, że jeśli wybierać kurs, to Widera da duży zapas wiedzy na początek, tyle, że troszkę błędną.
Ty wiesz jak ważna jest praktyka u hodowcy takiego z talentem, dlatego o to mi chodziło, żeby ludzie czytający ten temat uświadomili sobie tą oczywistą prawdę. Natomiast zostałam zaatakowana.
Dlatego usuwam linka, nie wstawiam zdjęć, nie będę sie moją wiedzą z nikim dzielić.

Link to comment
Share on other sites

Olivka szkoda, że usunęłaś zdjęcie i linka > wielu osobom mogłyby się jeszcze przydać.

Mnie też atakowali, i to nie raz > przeżyłam ;)
Myślę, że na forum jest zbyt wiele osób żeby się aż tak wkurzyć z powodu nieporozumienia przez które miało by tracić wiele innych osób.

PS>
Czytając wasze posty mam wrażenie ,że się po prostu nie zruzumieliście i zamiast ochłonąć i spojrzeć na wszystko trzeźwym okiem zaczęliście się niepotrzebnie atakować.
Szkoda :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

No w sumie nie musisz się tłumaczyć, tylko otworz szerzej oczy i popatrz na ostrzyżonego przez siebie westa i pudla, albo wstaw lepsze albo usuń te zdjęcia z galerii. Trafisz na klienta, który będzie bardziej wymagający, albo znający się i co wtedy?

Link to comment
Share on other sites

Tez widziałam, szczególnie zwrocił moja uwage tez to dziwne "strzyzenie" pudelka i te wystrzyzone na dole łapy westa :(

A swoja droga to sie zawsze dziwie, ze osoby mające salony, ich strony www, intensywnie sie reklamujace (równiez w częsci sponsorowanej dogo) i w galerii swoich salonów - jako wizytówki swojej pracy umieszczaja zdjecia psów, które nie sa ich reklama, ale antyreklama. Jesli umieszczono tylko zdjecie zrobione w trakcie zabiegów, to albo nalezałoby wkleic przed, w trakcie i po, albo nie robic tego wcale. Zdaje sobie sprawe, ze czasami psy sa tak zaniedbane, ze mimo duzych checi groomera, to niestety, ale nie jest mozliwe zrobienie psa, tak jak zrobiony byc powinien i jakby sie chciało. I wtedy to takiego zdjecia po prostu sie nie umieszcza, bo po co sie później tłumaczyc, ze psu np. sznaucerowi nie dało sie zrobił ładnych słupków, bo włos był tak skołtuniony, ze nadawał sie tylko do ściecia, albo ze pies nie był skończony, bo zdjecie było zrobione w trakcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...