Jump to content
Dogomania

Łezka odeszła w Schronisku.. [*] pod opieką kochanej Belli.. :(


Agnieszka(Visenna)

Recommended Posts

[CENTER][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/lezka1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/lezka2.jpg[/IMG][/CENTER]


[CENTER]Łezka - 15 lat, suczka, malutka. Jest bardzo miła, ciągle domaga się pieszczot. Za człowiekiem pójdzie wszędzie. Bardzo grzeczna i posłuszna. Typowy kanapowiec :) Naprawdę zasługuje na godną starość. Podaruj Łezce ostatnie chwile życia... życia w miłości.. nie za kratami schroniska.[/CENTER]

[CENTER]ma numer [B]2074/07 i przebywa w Schronisku we Wrocławiu.Czy ktoś jej pomoże??[/B][/CENTER]

[CENTER]Stuk puk - bije małe serce..[/CENTER]

[CENTER]Pokraczne ciałko drży
Z bólu i zimna
Poprzednia zima była inna..[/CENTER]

[CENTER]Stuk puk-bije małe serce..[/CENTER]

[CENTER]To serce pęka z dnia na dzień
Niemy krzyk przecina wiatr
Oczy tlą się łzami
Niewidocznymi łzami[/CENTER]

[CENTER]Stuk puk-bije małe serce..[/CENTER]

[CENTER]..które gaśnie z dnia na dzień,
iskierka nadziei gaśnie[/CENTER]

[CENTER]Łezka tylko kochać chce
Łezka.. umiera..??[/CENTER]

[CENTER]Stuk puk-bije małe serce..[/CENTER]

[CENTER]Umiera w samotności
nizauważalny
Jeden z wielu
Niepotrzebny pies
Porzucony
Niekochany
Samotny[/CENTER]

[CENTER]Lecz kiedyś ten ból minie
Psi Anioł zstąpi z niebios
Powie- chodź ze mną, chodź..
nie będzie już nic..
Pies zamknie oczy..
Odejdzie stąd..
Bo tu czeka go tylko..no, co go czeka?[/CENTER]

[CENTER]Stuk puk- [B]jeszcze[/B] bije małe serce..[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeby nie było, że taka biedna, malutka i starsza babcia pozostawiona na pastwę losu...

...byłam dzisiaj w schronie (musiałam być:mad:) i wzięłam [B]Bruńcia[/B] (taki ok.40 kg dzieciak:evil_lol:). Oczywiście w biurze szefowała[B][SIZE=3][COLOR=magenta] ŁEZKA[/COLOR][/SIZE][/B]. Była też druga suczka- owczareczek z cieczką. Nie wiem co się [B][SIZE=3][COLOR=magenta]ŁEZCE[/COLOR][/SIZE][/B] popiereputało, ale zawladnęła nią miłość do tej owczareczki- bynajmniej nie platoniczna:oops:. Oczywiście mój "męcizna" też chóry anielskie uskuteczniał. Ale jak tylko zbliżał się do owczareczki celem "bliższego zapoznania":cool3: to[SIZE=3][COLOR=magenta][B] ŁEZKA[/B][/COLOR][/SIZE] normalnie, jak jakiś pit-bull (nie obrażając!:roll:) [B]Bruńciowi[/B] do gardła skakała!:diabloti::loveu::loveu:
...no z tym gardłem to przesadziłam troszkę, ale prawie, prawie, a by dosięgła:evil_lol:

[B][SIZE=5]KOMU ŻWAWĄ BABCIĘ, KOMU??[/SIZE][/B]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Łezka to wspaniała sunia , grzeczna posłuszna bardzo mądra tak sobie myślę że jej mądrość wynika z racji wieku i sytuacji w jakiej się znalazła Schronisko to nie miejsce dla tak delikatnej , malutkiej suni widać że kiedyś miała dobry dom , dlaczego ten dom straciła chyba się nie dowiemy ,Łezka została znaleziona , i teraz pilnie potrzebuje pomocy , nie jest to niedołężna staruszka , pięknie chodzi bez smyczy jest zawsze przy człowieku , biega sobie jak młody piesek na spacerze , jednak gdy ma wrócić do klatki jej serduszko wali tak mocno , jest tak nieszczęśliwa że trudno opisać słowami , Łezka jest malutka ma napewno mniej lat i jestem pewna że gdy znajdzie się ktoś kto da jej kochający domek odda całe swe malutkie serduszko i jeszcze długie lata będzie najwierniejszą suczką na świecie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...