Jump to content
Dogomania

Dlaczego warto adoptować psa ze schroniska? Metamorfozy str 1-2. Zdj str 329-331.


GrubbaRybba

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]Wybaczcie że tak długo..[/B][/COLOR]

[quote name='GrubbaRybba']Aneto_w, jeśli chciałabyś dać szczylkowi DT, chętnie ci jakiegoś dostarczymy. :razz:[/quote]

[COLOR=Green][B]No więc właśnie się zastanawiałam.. ale nie wiem co na to rodzice. Wkońcu oni również mają jakieś zdanie. My mieszkamy w bloku i mamy trzy psy..
Myślałam nad tym chudziutkim piesku..
tylko niczego nie obiecuję. Szerze? To nawet wątpię.

Moja znajoma coś ostatnio wspominała, że mogłaby wziąć jednego psiaka na DT.
Spytam.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Myślę, że da radę psa utrzymać, bo ma już sunię tej wielkości i wie ila ta je.
Pan Marcin zarzekał się, że jeśli problemem miala by być zbiórka, to jakoś da radę. Ale dlaczego nie pomóc, zważywszy, że nie wiadomo ile wyd na wet"a jeszcze.[/quote]
Acha, no to wporzo.;):p

Czuję się nadal fatalnie i nie wiem jak to będzie w niedzielę, jutro dam wam znać czy jadę.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Aniu, spory ruch się tu zrobił...:lol:. Widzę, że bardzo sprawnie wychodzi wam organizowanie adopcji...:thumbs:[/quote]
Zobaczymy, zobaczymy.
Najgorsze jednak jest to, że szansę maja przede wszystkim rasowe psiny...
No ale może uda się Balbinie, Damie?
Jutro postaram się cyknąć więcej zdjęć On-kom, może jak by je pooglaszać to znajdzie się im domy.
Ostatnio to mam wrażenie, najwięcej jest owczarków i tych w domach i tych porzuconych

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]A tam.. tą moją "znajomą" niech szlag trafi :/

Słuchajcie. Przepraszam.
A w jakim wieku jest ten rudy (ten taki beżowy), chudy szczeniaczek? I czy można więcej zdjęć? Chociaż na e-mail: [email][email protected][/email]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Anetko jak dam radę to jutro mu zrobię. Nie wiem czy któryś z pracowników go przytrzyma, najwyżej zbiorówka będzie.
Rudasek ma max 8 tyg. Zresztą dopytam się jutro, psiak młodziutki, a już z przeszłością, przerzucony przez płot w nocy. Jak strasznie musiało mu być zimno, jak bardzo się bał... Ech

Link to comment
Share on other sites

Aneto_w, mam złą wiadomość. Mały, beżowy szczeniak niestety nie żyje.
[*] Był słaby, za słaby, aby przetrwać w schronisku. Zresztą nie tylko on odszedł za TM. Część ze szczeniaków, które zamieściłam na 23 i 24 stronie też nie przeżyła. Tak jak pisałam, one mają szansę na życie tylko w DT. W schronisku, wśród chorób nie przetrwają.

Przykre, że nie zdążyliśmy im pomóc.
[*] :placz::placz::placz:

Podobno są też nowe szczeniaki, jest ich dużo. Potrzebujemy DT PILNIE!!! To dla nich jedyna szansa na życie. Ciotki, proszę.... może któraś z was może jednak pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...