Jump to content
Dogomania

Częstochowa - krajowa - 20.04.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie jest bez sensu poniewaz nie ma potwierdzen (potwierdzic trzeba telefonicznie)- czyli nazwisko w spisie jest potwierdzeniem, a lista jest na biezaco uzupelniania...
jesli nazwisko jest juz w spisie nie trzeba potwierdzac telefonicznie- wiec mysle, ze jest to ok :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za wiadomosci odnosnie noclegow :)

Ja jade do Czestochowy z Krakowa zarowno w sobote ( 19.04) jak i w niedziele (20.04) .MAM WOLNE MIEJSCA WIEC MOGE KOGOŚ ZABRAĆ.:) lub moge się do kogoś przysiąść z jednym, małym grzecznym psiakiem:)

Link to comment
Share on other sites

A my się wybieramy :) co prawda organizacja jest do bani ( w tamtym roku ja zaczęły się konkurencje finałowe na naszym ringu trwała jeszcze ocena i przez to mimo, że znajomi interweniowali, żeby poczekali na nas, bo psy są jeszcze oceniane, zaczęto konkurencje finałowe bez nas....), jedziesz po to, że jak Twój pies coś zdobywa to na finałach nie możesz nic powalczyć, bo konkurencja ta już się skończyła PARANOJA!!!
Jeszcze teraz kiedy zmienili nam angielską sędzinę na polską. Ja rozumiem, że sędziemu może coś wypaść, ale w zamian za zagraniczego sędziego powinno się szybciutko 'załatwiać' innego zagranicznego sędziego.
Ale mimo wszystko jedziemy na 2 dni dwoma piesami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabi_fuzzie']Co się dzieje z tym oddziałem?? Dzwonie od16:00 bo chce się dowiedzieć czy zgloszenie doszlo i nikt nie odbiera :angryy: .[/quote]

ja cały dzień dzwoniłam żeby sie dowiedzieć czy zgłoszenie dotarło :roll:.... ale w końcu się dodzwoniłam.
powiedzieli że mają tyle zgłoszeń że się nie wyrabiają i żeby jutro dzwonić, to już będą dokładnie wiedzieć co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...