Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='Kudłata']Uuu, znaczy się kupowanie do schroniska bud i innych rzeczy, szukanie domów i spacery z psami to nie pomaganie? Bez łaski, skoro tam pomoc jest nie potrzeba - jest wiele innych miejsc gdzie jest mile widziana.

Jednak jest to przykre, że nie pamięta się o osobach, które jeszcze kilka lat temu woziły do tego schroniska karmę, bo psy nie jadły przez kilka dni i stały po kilka godzin przed bramą, bo nie chciano ich wpuścić i grożono policją lub pobiciem. A o schronisku prawie nikt nie wiedział.[/quote]
Ja pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Ja pamiętam.[/quote]
I ja pamiętam....pamiętam zawsze kiedy widzę naszą Betty, którą przywiozły dziewczyny z Orzechowiec dwa lata temu...kiedy przypominam sobie jak wyglądała:-(, jak na każde głośniej wypowiadane słowo reagowała paniką:-(,bo wiadomo co się wtedy działo w schronie, jak nie mogła zrobić normalnej kupy przez bardzo długi czas bo w Orzechowcach jeśli psy już dostawały jeść to były to obrzydliwe gnaty ( Betty do dziś ma problemy:-().
Pamiętam, że wolontariat był wtedy [B]WALKĄ[/B].
Te osoby powinny być za to docenione.
Ja mam wielki szacunek dla Was, jak zresztą każdy, kto miał kontakt z TAMTYMI Orzechowcami i psami z TAMTYCH Orzechowiec...I wie, jaką toczyłyście walkę!

Link to comment
Share on other sites

Z samej pamięci tyle wynika ze te osoby sa tymi najgorszymi teraz ale nie pisze ze sa "be" tylko wiem ze jest im przykro ze mimo tylu lat poświecenia liczyły na to ze bedzie "normalnie" i pomagać będzie łatwiej, a sa osoby ktore skutecznie ta pomoc blokuja przez kłamstwa i pod przykrywka pomocy psom dażą do zrealizowania swoich prywatnych animozji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kudłata']Uuu, znaczy się kupowanie do schroniska bud i innych rzeczy, szukanie domów i spacery z psami to nie pomaganie? Bez łaski, skoro tam pomoc jest nie potrzeba - jest wiele innych miejsc gdzie jest mile widziana.

Jednak jest to przykre, że nie pamięta się o osobach, które jeszcze kilka lat temu woziły do tego schroniska karmę, bo psy nie jadły przez kilka dni i stały po kilka godzin przed bramą, bo nie chciano ich wpuścić i grożono policją lub pobiciem. A o schronisku prawie nikt nie wiedział.[/quote]

Nie cierpię niedomówień, nie rozumię słów Neczki , co to znaczy względna pomoc? :shake:

Kudłata,:lol: doskonale pamiętam ciężka i ofiarną pracę w schronie, w śniegach po pas, zakopane samochody i zawalanka. Do dzisiaj uważam, że była i jest potrzebna taka zgrana ekipa. :lol:
Jakoś dziwnie podejrzewam Neczkę o fermentację, jeśli się mylę , to przepraszam. :lol:
Czytając te posty niewiele z tego rozumię, w tekstach Neczki często są uszczypliwe słowa, bądź też niedomówienia pod adresem wolontariuszek. Jak można twierdzić ,że pomoc wolontariuszek jest względna, dla mnie osobiście jest to nietakt, bo nawet nieudolny wolontariusz coś w schronisku pomoże , nie mówiąc o doświadczonych i pracowitych wolontariuszkach z Rzeszowa i Jarosławia.:lol:
Proponuję spotkanie wszystkich w schronie i wyjaśnienie wątpliwości, jestem przekonana ,że każdemu zależy na tych nieszczęśnikach przebywających w schronisku.:lol:

Jesli to prawda,że kierownik przekazuje informację po drucie, to mam szereg zastrzeżeń, bo pewne rzeczy załatwia się osobiście. Będąc Neczką załatwiła bym tą sprawę krótko: proszę sobie informacje przekazać osobiście, bo nie chciałabym być ofiarą nieporozumień. Chyba,że to wszystko jest intryga...........?
Przepraszam za mocne słowa, uważam że dogomaniacy to ludzie uczciwi i lubią jasne i czytelne reguły gry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Trzeba tylko ładnie potakiwać i mówić, że wszystko jest cacy? To wtedy jest ok?[/quote]
To wymień co jest "nie cacy" przed osobą, która wg Ciebie jest za to odpowiedzialna, a nie na forum.

Jeśli Ci coś nie pasuje, prosta sprawa - złóż podanie na nową kierowniczkę :)
[quote name='SZPiLKA23'](...)a sa osoby ktore skutecznie ta pomoc blokuja przez kłamstwa i pod przykrywka pomocy psom dażą do zrealizowania swoich prywatnych animozji[/quote]
Nawet nie wiesz, że te słowa opisują właśnie osobę, którą tutaj tak wszyscy cenią, bo nic o niej tak naprawdę nie wiedzą :roll:

Pani Klementyno, piszę tak a nie inaczej i dobrze wiem, że nie znając sytuacji, ciężko jest z tego cokolwiek wywnioskować. Ale jeśli ktoś w tym uczestniczy, bardzo dobrze powinien rozumieć moje nie dokończone i nie wyjaśniane zdania.

Będę nadal przekazywała słowa Artura, jeśli mnie o to poprosi.

Link to comment
Share on other sites

W sobote dotarły do Rzeszowa dary z Holandii - 4 wory po 15kg karmy dla szczeniąt oraz lekarstwa i środki opatrunkowe.
[B]Alysia[/B] bardzo dziękujemy za ten dar i tobie Magdo za przywiezienie przesyłki do Rzeszowa bo wiemy że z tym zawsze kłopot biorąc jeszcze odległość pod uwagę.
W środę [B]majuska [/B]zabierze wszystko do schroniska.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu psiaków orzechowskich.


[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3951/dscn4456c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']To wymień co jest "nie cacy" przed osobą, która wg Ciebie jest za to odpowiedzialna, a nie na forum.

Jeśli Ci coś nie pasuje, prosta sprawa - złóż podanie na nową kierowniczkę :)

Nawet nie wiesz, że te słowa opisują właśnie osobę, którą tutaj tak wszyscy cenią, bo nic o niej tak naprawdę nie wiedzą :roll:

Pani Klementyno, piszę tak a nie inaczej i dobrze wiem, że nie znając sytuacji, ciężko jest z tego cokolwiek wywnioskować. Ale jeśli ktoś w tym uczestniczy, bardzo dobrze powinien rozumieć moje nie dokończone i nie wyjaśniane zdania.

Będę nadal przekazywała słowa Artura, jeśli mnie o to poprosi.[/quote]

Szacunek sobie trzeba wypracować czynami i ta osoba to zrobiła dlatego ten szacunek MA. Ty widac ta osobe znasz najlepiej mimo ze widziałas sie z nia raptem pare razy :D nie wiesz ile robiła nawet o tym nie piszac i ile jej sie udało załatwic dla schroniska, zebys nie wiem jak sie starala nawet w połowie nie osiagniesz tego co ona bo kłamstwa i intrygi pomagają na krótka metę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']To wymień co jest "nie cacy" przed osobą, która wg Ciebie jest za to odpowiedzialna, a nie na forum.

Jeśli Ci coś nie pasuje, prosta sprawa - złóż podanie na nową kierowniczkę :)

[/quote]
Anka dobrze wiesz o co mam pretensję i to nie do kierownika tylko do Ciebie!
I dobrze wiesz o co albo udajesz, że niewiesz bo tak jest wygodniej.


Aniu jesteś tak strasznie młodą osobą i skąd w tobie tyle nienawiści, zawziętości, pogardy dla drugiego człowieka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']W sobote dotarły do Rzeszowa dary z Holandii - 4 wory po 15kg karmy dla szczeniąt oraz lekarstwa i środki opatrunkowe.
[B]Alysia[/B] bardzo dziękujemy za ten dar i tobie Magdo za przywiezienie przesyłki do Rzeszowa bo wiemy że z tym zawsze kłopot biorąc jeszcze odległość pod uwagę.
W środę [B]majuska [/B]zabierze wszystko do schroniska.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu psiaków orzechowskich.


[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3951/dscn4456c.jpg[/IMG][/quote]
[SIZE=4]Dziękujemy, za dary w imieniu Orzechowskich psiaków:lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]W dniu dzisiejszym odszedł za TM nasz orzechowski staruszek jamniś Miki adoptowany przez Olapsiarę 28.10.2007r......:-(:-(:-(
Biegaj kochany szczęśliwy po tęczowych łąkach......:-(:-(:-(
[/B]

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7781/miki1z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Słowa kierownika opisują postawę wolontariatu Rzeszów + Jarosław.[/quote]
Eee,niefajnie sie tu zagląda ostatnio...:shake:
Jeśli zalatwiacie swoje sprawy wylącznie za posrednictwem dogomanii, to jak Wam sie udaje tam cokolwiek zrobic, skoro musicie wszystkie latać po schronie z laptopami..:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Biegaj, Biegaj:-(

Na eogłoszenia24 te psy co na kupie psa i eoferty, czyli:
Cora, Czador, Agata, Bella, Cygan, Nela, Aisza, Zmora, Cindy i Jenny, Burek, Matylda, Don Barozzo, Panicz, Livia, Karina, Frotka.;) Będzie jeszcze Molly ale muszę coś skleić z wiadomości ze stronki i z wiadomości od Beci:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Eee,niefajnie sie tu zagląda ostatnio...:shake:
Jeśli zalatwiacie swoje sprawy wylącznie za posrednictwem dogomanii, to jak Wam sie udaje tam cokolwiek zrobic, skoro musicie wszystkie latać po schronie z laptopami..:diabloti:[/quote]

Laptopy nie są potrzebne bo i nic się wspólnie już tam od pewnego czasu nie załatwia.
Nawet becia66 kazała się usunąć ze strony wolontariackiej jako kontakt.

... jest jak jest.

----------------
.... Mikuś, bardzo mi przykro. Wiele miałeś szczęścia, że trafiłeś do tak cudownego domu ....

Pamiętam jak spał obok mnie w aucie, kiedy wiozłam go do Krakowa. Pachniał pięknie - starym psiakiem. Miał cudownie rozczłapane psie stopy - cudowny psiak. W tle rozmiauczany kociak ...
Mikusiek ... naprawdę żal ...

[IMG]http://i262.photobucket.com/albums/ii119/griffzheralek/1Miki.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']
Jeśli zalatwiacie swoje sprawy wylącznie za posrednictwem dogomanii, to jak Wam sie udaje tam cokolwiek zrobic[/quote]
Kilka osób postanowiło unikać towarzystwa mojego i kierownika.
A my też mamy swoje zasady i prosić nikogo o nic nie będziemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66'][B]W dniu dzisiejszym odszedł za TM nasz orzechowski staruszek jamniś Miki adoptowany przez Olapsiarę 28.10.2007r......:-(:-(:-(
Biegaj kochany szczęśliwy po tęczowych łąkach......:-(:-(:-(
[/B]

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7781/miki1z.jpg[/IMG][/QUOTE]


[*] [*]

Biegaj Malutki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...