Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Nie wydaje mi sie, wiem jak ja sie czuje po całym dniu w schronie, nawet jezeli nie sprzatam boksow, a co dopiero codziennie sprzatnac swoja czesc boksow, nakarmic psy, narabac drzewa, wypakowac towar jak przywioza, a w zimie... szkoda gadac jak dlamnie to jest zły pomysł obym sie myliła.

Nie mowiac o tym ze czasami trzeba rozdzielic walczace psy...

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie nie ma co gdybać, duskutować najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć - w sobotę ponoć miała wyjaśnić się sprawa zatrudnienia. Kto ma być ze starej ekipy, kto nowy ... ja liczę na rozsądek. Janusz i Marian znają genialnie psy, roboty też się nie boją. Zanim nowi pracownicy nauczą się prawie 200 zwierząt minie masa czasu, do tego dojdzie nauka otwierania boksów bo nam też chwile zajęło które druty rozwijać aby bramkę otworzyć ... niektórych nie jesteśmy w stanie otowrzyć do dzisiaj.

Wg mnie mieszana ekipa to naprawdę dobry pomysł ale niech będą w niej starzy sprawdzeni pracownicy. Ja jeszcze byłam mile zaskoczona Panem Grzesiem ... nie jest od dawna ale bardzo był pomocny.

Jeszcze ze spraw ważnych teraz odpowiedzialność za jedzenie spadła na Pana Janusza więc uważam że stało sie naprawdę dobrze, on wydaje i przygotowuje jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

co za kraj .... kaczki, Donaldy na górze i jeszcze pierwsza w kraju żaba z maturą .... ehhhh .... koniec świata....

- GRATULACJE! :D

Kudłata wraca w przyszłym tygodniu i naprawdę mam nadzieję że zawieziemy już te budy do schroniska ... inna sprawa że bardzo chce poznać nowego kierownika i mam nadzieję będzie możliwość robienia zdjęć i prowadzenia strony adopcyjnej bo wierze innych dylematów nie będzie tam jak do tej pory. Ja osobiście chce głównie na adopcjach się skupić.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje Żabol :sweetCyb:

Becia coś wspominała w tygodniu, że może będzie jechać, ale tylko wspominała:eviltong:
A rzeczywiście orzeszki mają w sobie to słynne 'coś' czego nie mają inne psy. Są takie śliczne, kochane i wyjątkowe... każdy z nich, nawet Murzyn jest cudny ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasiek i Neczka ;)


[quote name='albiemu']
Kudłata wraca w przyszłym tygodniu i naprawdę mam nadzieję że zawieziemy już te budy do schroniska ... inna sprawa że bardzo chce poznać nowego kierownika i mam nadzieję będzie możliwość robienia zdjęć i prowadzenia strony adopcyjnej bo wierze innych dylematów nie będzie tam jak do tej pory. Ja osobiście chce głównie na adopcjach się skupić.[/quote]

Jak zobaczą nowe budy to już będą zadowoleni. Z robieniem zdjęć, adopcjami i wchodzeniem nie będzie problemów, chyba że "kierownik nad kierownikami" tak postanowi...
A co do pracowników kobiet, jestem jak najbardziej za! Mają inne podejście do pracy.
Usłyszałem dzisiaj ciekawy argument: ilu było facetów wcześniej w schronisku i co robili?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...