Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy z Cieszyna


Rybka_39

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Taaa... rok i trzy miesiące;) Wątpie, żeby kiedykolwiek z tego wyrosnął:)
A co do spacerku to tam gdzie ostatnio czy jakieś inne miejsce?
No i tak sie zastanawiam, czy nie chcialabyś połączyć tych spacerków z jakimś szkoleniem?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, Marley dużo umie ale nie przy innych psach, dlatego pomyslałam, że jakby tak troche poćwiczyć i wogóle to by zmądrzał...
Ja też troche wiem na temat metody klikerowej, a ty jakoś szkolisz czy tak poprostu?
A no i może znasz jakiś ludzi z Cieszyna?

Link to comment
Share on other sites

znam Elę ( nick na dogo Elżbietka_Cieszyn ) a tak to z Cieszyna nikogo więcej, jedynie kilka osób z okolic . Uczę ją hmm po swojemu :razz: kiedyś miałam zapędy na kliker ale jakoś nie wyszło ;) Moja słucha się w domu idealnie ale na spacerze raczej kiepsko, możemy poćwiczyć może da to jakieś rezultaty

Link to comment
Share on other sites

W cieszynie to masakra, niektórzy to nawet psa na smyczy prędzej powieszą niż pozwolą się powąchać z innym psem -_- Ona ma psa na tymczasie Norinka ale on ma chorobę lokomocyjną więc odpada, chyba że byśmy się z nią umówiły, ona ma sporo ogrodzonego terenu gdzie psy mogły by być spokojnie puszczone.

Link to comment
Share on other sites

To czasu rzeczywiście malutko...
Jak coś to mi pasuje cała sobota, piątek popołudniu:) No i czasami niedziela.

A i jeszcze jedno. Jakbyśmy sie zdecydowały połączyć to ze szkoleniem to dobrze by było wszystko wcześniej ustalić. Tak troche jestem na to szkolenie napalona więc nie zdziw się jak będe chciała tym "kierowac":) Trzeba dobrać to co będziemy robić do psów. Sama nie wiem. Na początek coś prostego. Jeżeli będziemy klikać to może targetowanie. Masz jakieś propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...