Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='mineralna_']cicho, właśnie staram się wymyślić sobie wymówkę zeby go nie kupić, bo nie mam kasy :evil_lol:[/QUOTE]
domyśliłam się :diabloti:

[quote name='Justa']Widzisz jaka masz motywację, żeby wyhodować dla mnie coś pieknego? :loveu:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol:

[quote name='ariss']
[B]Unbelievable[/B], fotki akurat bym wolała tu:diabloti:[/QUOTE]
marudzisz :diabloti: znowu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']ja też wolę fotki od gadania;-) Daj no trochę "Szczurzego" i Stefci:modla:[/QUOTE]
[url]www.szczurzy.blogspot.com[/url] ;)
[quote name='smallpati']Cześć
[URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/23kwietnia10/DSC_7801.jpg[/URL]
wydaje mi się że rolnicy nie będą zadowoleni z przedwczesnego orania zboża :][/QUOTE]

a ja myślałam, że to pole się orze, a nie zboże :diabloti:

[url]www.szczurzy.blogspot.com[/url] jakby ktoś chciał poczytać wywody i zobaczyć więcej zdjęć :cool3:

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/26kwietnia10/DSC_7846.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']jaki on jest SŁIT :evil_lol:

[URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/26kwietnia10/DSC_7852.jpg[/URL] a tu jak mu uroczo ogon zwisa z łóżka :)

Ja też chora :([/QUOTE]
bo russelle to są najsłitsze psy na świecie :loveu: jak sobie szukam hodowli i trafiam na taką z russelami, to zamiast patrzeć na tą drugą rasę oglądam terrierki :evil_lol: to już jest zboczenie :stupid:

sam zwisający ogonek też mam :diabloti:

ja już powiedzmy że zdrowa, ale byłam ze szczurem i znowu mnie gardło boli : P
ale taki plus, że fajnie odwoływał się od ludzi przechodzących za płotem (Gram cooooome! ich miny bezcenne :diabloti:) i fajnie aportował na polu. I w ogóle fajnie się przywoływał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
ale taki plus, [B]że fajnie odwoływał się od ludzi przechodzących za płotem (Gram cooooome! ich miny bezcenne :diabloti:) [/B]i fajnie aportował na polu. I w ogóle fajnie się przywoływał ;)[/QUOTE]
Skad ja znam te spojrzenia ludzi kiedy ich mijamy, a ja nagle staje i "Benek, Benek patrz! Patrz!" a potem jeszcze najlepsze jest czasem "Goood Boy", czasem maja mine jakby mijali totalną kretynke :stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
ja już powiedzmy że zdrowa, ale byłam ze szczurem i znowu mnie gardło boli : P
ale taki plus, że fajnie odwoływał się od ludzi przechodzących za płotem (Gram cooooome! ich miny bezcenne :diabloti:) i fajnie aportował na polu. I w ogóle fajnie się przywoływał ;)[/QUOTE]

no właśnie mnie też boli :hmmmm:
Widzisz, żadnego tam owczarka nie kupisz, już ja Ci to mówię, masz zboczenie terierze i bardzo dobrze! :D
A hodowczyni Bza mnie namawia na cairna bo będzie miała miot w zimie. Rodzice boscy. Ale muszę być twarda i czekać na swojego jedynego łaciatego... kiedyś tam :evil_lol: Życie to kupa :(

Haha co do ciekawych min ludzi to ja dziś rzuciłam piłką w jakiegoś pana i zamiast go przeprosić to wołałam do Bza 'taaak dooobry pieseeek dobrzeee, chooodź, przyyyynieś' (bo podnosił piłkę spod nóg tego faceta i się zagapił na niego i się bałam , że oleje piłeczkę) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']no właśnie mnie też boli :hmmmm:
Widzisz, żadnego tam owczarka nie kupisz, już ja Ci to mówię, masz zboczenie terierze i bardzo dobrze! :D
A hodowczyni Bza mnie namawia na cairna bo będzie miała miot w zimie. Rodzice boscy. Ale muszę być twarda i czekać na swojego jedynego łaciatego... kiedyś tam :evil_lol: Życie to kupa :([/QUOTE]

Zboczone na punkcie terrierów, zboczone! :evil_lol:

Czy cairn się bardzobardzo różni od westa? Mnie się zawsze wydawały bardzo podobne, tyle, że maść inna :oops: Bzikowa, Ty też planujesz jednak russela?

Unbelievable, też przylazłam pochwalić av, haha :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Zboczone na punkcie terrierów, zboczone! :evil_lol:

Czy cairn się bardzobardzo różni od westa? Mnie się zawsze wydawały bardzo podobne, tyle, że maść inna :oops: Bzikowa, Ty też planujesz jednak russela?

Unbelievable, też przylazłam pochwalić av, haha :lol:[/QUOTE]

Choroba terierza :evil_lol:

Różni się. ;) Budowę mają zupełnie inną. Cairny mają dłuższe łapki, są sporo 'sprawniejsze', bardziej skoczne (młodszy cairn, którego znam doskakuje mi w poziomie prawie, że na wysokość twarzy, jak się cieszy:lol:) itd. Westy są krępe, mają cięższą dupkę itd. Ogólnie cairny są dużo lżejsze i smukłe. Oczywiście piszę o przeciętnym weście i przeciętnym cairnie bo są oczywiście wyjątki.
A jeśli chodzi o charakter to mało poznałam cairnów ale one są chyba bardziej 'kocie' i niezależne od westów. Moja hodowczyni ma gromadkę westusiów i 2 cairny (teraz w zasadzie 4 bo zostawia 2 szczeniorki) i zawsze jak tam przyjeżdżam to westy są zdecydowanie bardziej wylewne, tłoczą się pod nogami i machają dupkami i liżą po twarzy :loveu: [SIZE=1](oprócz mamuśki mojego Bza, która mu przekazała swoją jędzowatość - ona stoi 2 metry za nimi i nadziera mordę , żeby zająć się NIĄ ale ona się nie zniży, żeby o to zabiegać tak jak ten cały plebs :evil_lol:)
[SIZE=2]Natomiast cairn przyjdzie się przywitać ale bez jakiegoś ogromnego spoufalania się. No ale moja hodowczyni uważa, że żeby je poznać to trzeba z nimi dłużej przebywać, tak powierzchownie można odnieść mylne wrażenie ;)
W agility biegają 2 i radzą sobie całkiem całkiem i na pewno można by z nich wiele więcej 'wyciągnąć' niż to pokazują na zawodach.

Tia, planować to ja sobie mogę ale co z tego będzie... :roll: ;)
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Skad ja znam te spojrzenia ludzi kiedy ich mijamy, a ja nagle staje i "Benek, Benek patrz! Patrz!" a potem jeszcze najlepsze jest czasem "Goood Boy", czasem maja mine jakby mijali totalną kretynke :stupid:[/QUOTE]
ze mnie się przestał śmiać mój "sąsiad" którego szczur z uporem maniaka zawsze oszczekuje, jak zobaczył że ćwierkanie pomaga na jego zachowanie : P

[quote name='Bzikowa']no właśnie mnie też boli :hmmmm:
Widzisz, żadnego tam owczarka nie kupisz, już ja Ci to mówię, masz zboczenie terierze i bardzo dobrze! :D
A hodowczyni Bza mnie namawia na cairna bo będzie miała miot w zimie. Rodzice boscy. Ale muszę być twarda i czekać na swojego jedynego łaciatego... kiedyś tam :evil_lol: Życie to kupa :([/QUOTE]
ja mam alergiczne bardziej, dzisiaj rano myślałam że zdechnę- nafaszerowałam się lekami i coś mnie znowu boleć zaczyna...
kupię owczarka, bo chce spróbować z psem dla którego fajniejszy będzie człowiek niż ten zajączek co tam radośnie kica ;) ale następny terrier na 1000% będzie, bo je uwielbiam :loveu:
cairny brzydkie :diabloti: i krótkołapne :diabloti: czekaj na łaciaka, czekaj :loveu: ja też sobie poczekam... ;)

[quote name='Bzikowa']
Haha co do ciekawych min ludzi to ja dziś rzuciłam piłką w jakiegoś pana i zamiast go przeprosić to wołałam do Bza 'taaak dooobry pieseeek dobrzeee, chooodź, przyyyynieś' (bo podnosił piłkę spod nóg tego faceta i się zagapił na niego i się bałam , że oleje piłeczkę) :loveu:[/QUOTE]
chyba wolę nie wiedzieć co ten facet musiał pomyśleć :evil_lol:

[quote name='Shel'][URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/26kwietnia10/DSC_7844.jpg[/URL]
Leniuszek:loveu:[/QUOTE]
styrany, nie leniuszek :diabloti:

[quote name='Feigned']avatar to masz świetny :evil_lol:
mam gdzieś zapisany taki obrazek z maltanami :lol:[/QUOTE]
dzięki :evil_lol: ze wszystkimi rasami pewnie się znajdzie : P ale nic nie jest tak genialne jak russellowe dupki! :lol!:
[quote name='evl']Zboczone na punkcie terrierów, zboczone! :evil_lol:

Unbelievable, też przylazłam pochwalić av, haha :lol:[/QUOTE]
prawda:evil_lol:

dzięki dzięki :diabloti:
[quote name='Bzikowa'][SIZE=1][SIZE=2]
Tia, planować to ja sobie mogę ale co z tego będzie... :roll: ;)
[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
nie przesadzaj :cool3: moje plany też się pewnie odwleką w czasie ;) ale mam szczura do ogarnięcia, co jest pocieszające : P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
ja mam alergiczne bardziej, dzisiaj rano myślałam że zdechnę- nafaszerowałam się lekami i coś mnie znowu boleć zaczyna...
kupię owczarka, bo chce spróbować z psem dla którego fajniejszy będzie człowiek niż ten zajączek co tam radośnie kica ;) ale następny terrier na 1000% będzie, bo je uwielbiam :loveu:
cairny brzydkie :diabloti: i krótkołapne :diabloti: czekaj na łaciaka, czekaj :loveu: ja też sobie poczekam... ;)[/QUOTE]

No ale przecież teriery też mają w sobie chęć do pracy :) I dla mnie to większa satysfakcja wyszkolić teriera, który właśnie jest nastawiony na otoczenie, niż owczarka który z definicji powinien się bardziej skupiać na przewodniku :P

Nie są brzydkie :P A ja też ich nie lubiłam, myślałam, że są takie jakieś nijakie... - dopóki Bezowa hodowczyni ich sobie nie sprawiła, zwłaszcza samiec - Vito - jest super :) To ten co skacze jak piłeczka i gdyby z nim popracować to byłby super do sportu do s-ek... Szkoda, że oni mieszkają za daleko ode mnie i od Warszawy, tak to bym im zabrała parę psów na hopki :P A te małe szczonki, które teraz zostały to już w ogóle są cudne, szarpią się jak szalone (chociaż udaję, że tego z nimi nie robię :P bo im się zgryz popsuje więc nie można się szarpać :evil_lol:), aportują i kochają cały świat, a przy tym mają ten terierzy zapłon w tyłku :loveu:
A jak będą szczeniaki po Vito to będę musiała chyba medytację jakąś uprawiać, żeby im nie podprowadzić jednego :evil_lol:
Czekam na szorstkiego łaciatka, czekam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No ale przecież teriery też mają w sobie chęć do pracy :) I dla mnie to większa satysfakcja wyszkolić teriera, który właśnie jest nastawiony na otoczenie, niż owczarka który z definicji powinien się bardziej skupiać na przewodniku :P
[/QUOTE]
przecież nie bez powodu wyciągnęłam tyle ze szczura ;) ale po tym, co ja z nim mam, miałam i będę mieć chcę psa, który będzie "łatwiejszy", typowo pracujący, nastawiony na człowieka, aportujący zawsze i wszędzie, wolący mnie niż sarenki- tzn. chcę rasę z większymi predyspozycjami do tego ;)
[quote name='Bzikowa']
Nie są brzydkie :P A ja też ich nie lubiłam, myślałam, że są takie jakieś nijakie... - dopóki Bezowa hodowczyni ich sobie nie sprawiła, zwłaszcza samiec - Vito - jest super :) To ten co skacze jak piłeczka i gdyby z nim popracować to byłby super do sportu do s-ek... Szkoda, że oni mieszkają za daleko ode mnie i od Warszawy, tak to bym im zabrała parę psów na hopki :P A te małe szczonki, które teraz zostały to już w ogóle są cudne, szarpią się jak szalone (chociaż udaję, że tego z nimi nie robię :P bo im się zgryz popsuje więc nie można się szarpać :evil_lol:), aportują i kochają cały świat, a przy tym mają ten terierzy zapłon w tyłku :loveu:
A jak będą szczeniaki po Vito to będę musiała chyba medytację jakąś uprawiać, żeby im nie podprowadzić jednego :evil_lol:
Czekam na szorstkiego łaciatka, czekam...[/QUOTE]
w porównaniu do russelli są :diabloti: z resztą dla mnie w porównaniu wszystkie są brzydkie:evil_lol:
hym, wydają się fajne, ale... bierz łaciatka, będzie miał większy motorek w tyłku ;) szczurzy jakby się uspokoił ostatnio:hmmmm:

idę farbować włosy :mdleje: bosz, mam nadzieję że będę wyglądać jak człowiek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']chcę psa, który będzie "łatwiejszy", typowo pracujący, nastawiony na człowieka, aportujący zawsze i wszędzie, wolący mnie niż sarenki- tzn. chcę rasę z większymi predyspozycjami do tego ;)
[/QUOTE]

Rozumiem, taka terapia :evil_lol:

Jaki kolor?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']jaki kolor? :diabloti:
blond? :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]
tak, o odcieniu żółty kanarek : P

[quote name='Bzikowa']Rozumiem, taka terapia :evil_lol:

Jaki kolor?[/QUOTE]
tak, oczyszczająca :diabloti:

ma być, ekhem, kasztan : P ale co wyjdzie to się za 10minut okaże...
wdech, wydech.... wdech, wydech....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']I co wyszło? :cool3:[/QUOTE]
brązik czekoladka z rudymi refleksami : P
[quote name='Feigned']ładnie wyszło :cool3: podobny kolor do wcześniejszego :)
a ja się na kanarka nastawiałam :shake: :diabloti:[/QUOTE]
jedyna która zauważyła :multi::loveu: podobny, tylko trochę ciemniejszy ;)
niestety, chyba farby pomyliłam :placz:


aaa i prawie zapomniałam pochwalić mojego genialnego psa :loveu: dzisiaj jest ten dzień, w którym go lubię :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nikt nas nie kocha, a my mamy nowe zdjęcia ;)

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/5maja2010/DSC_7921.jpg[/IMG]

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/5maja2010/DSC_7912.jpg[/IMG]

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/5maja2010/DSC_7888_1.jpg[/IMG]

reszta tu: [URL]http://szczurzy.blogspot.com/[/URL]

edit: jak wyostrzam zdjęcia z nikkora tak jak te z tamrona to są przeostrzone :evil_lol: uwielbiam ten obiektyw :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie to, że nikt nie kocha, po prostu dogo zdechło wczoraj i dopiero przed chwilą je zreanimowano, więc wiesz ;)

[URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/5maja2010/DSC_7921.jpg[/URL] :loveu: on tak sam, czy coś robi konkretnego? ;)

EDIT: JUŻ WIEM! :multi:

[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/5maja2010/DSC_7921.jpg[/url] cześć, mała! :cool3:

[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/5maja2010/DSC_7922.jpg[/url] wysyłam ci kwiata, yoooo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...