Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

No tak, ja jestem laikiem bo się nie interesowałam populacją aussie ale tak tylko zauważyłam ostatnio ;)

Rzeczywiście spojrzenie ma trochę Atreyowe ;) Wszystkie nasze klubowe czarnuszki zdążyłam poznać dość dobrze i rzeczywiście do niego najbardziej podobna Twoja suczka. Tylko chyba ona ma jaśniejsze podpalanie niż Ashka , Atrey i Javulec.

A wzięłaś ją może w jakimś sprecyzowanym celu , tzn do jakiegoś sportu? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria'][url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/spacer/DSC_5290.jpg[/url]
ależ to stworzonko większe jest fajnie umaszczone!!! o podpalaniu łapek mówię :loveu::loveu: jedna ruda druga biała! rewelka![/QUOTE]
teźz uważam że świetne :evil_lol:

[quote name='Bzikowa'][url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/spacer/DSC_5290.jpgrab[/url] co prawda wolę Gramisko (co terier to terier:evil_lol::loveu:)
ale ofsiczka jest również niezwykle urocza;) Albo mi się wydaje albo umaszczenie black tri robi się coraz bardziej popularne wsród aussików?
W moim klubie agility są już 3 takie - Java, Atrey i Ashka - i wszystkie są przecudne:loveu:[/QUOTE]
ona jest taka inna :diabloti:
[quote name='Lived']To będzie praca społeczna, materialistko :loveu:

Ja też jak na razie wolę Grama, ale to już z innego powodu :eviltong::oops:
[/QUOTE]
a już mialam nadzieję :placz:


z jakiego? bo jest idiotem :hmmmm:
swoją drogą wczoraj i dzisiaj spacerek bez linki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Rzeczywiście spojrzenie ma trochę Atreyowe ;-) Wszystkie nasze klubowe czarnuszki zdążyłam poznać dość dobrze i rzeczywiście do niego najbardziej podobna Twoja suczka. Tylko chyba ona ma jaśniejsze podpalanie niż Ashka , Atrey i Javulec.[/quote]To ci cholernie zazdroszczę, a szczególnie znajomości z Javulcem! :loveu:
Podpalania faktycznie ma mój suk trochę wyblakłe, ale ogólnie to jest kompletnie inny w typie niż ta cała 3, wspólne mają tylko umaszczenie i spojrzenia:evil_lol: Cuddy z rodowodu jest showem z lekką domieszką linii sportowych, a Ashka, Atrey i Java to już prawdziwe versiki są :)

[quote]A wzięłaś ją może w jakimś sprecyzowanym celu , tzn do jakiegoś sportu? :cool3:[/quote]Jedyny cel, jaki sobie sprecyzowałam to - chcę psa do pracy!!:diabloti: A co konkretniej, to zobaczymy, jak mała dorośnie, w czym się będziemy lepiej czuli. Moim ukochanym, wymarzonym sportem jest frisbee, ale nie mamy gdzie trenować, więc bardziej zawodowo będziemy się zajmować raczej agility, w tę niedzielę mamy pierwsze zajęcia :)

[quote]ona jest taka inna :diabloti:[/quote]No wiesz?:mad::evil_lol:

[quote]z jakiego? bo jest idiotem :hmmmm:[/quote]Bo nie jest gópim szczeniakiem! :diabloti:

[quote]swoją drogą wczoraj i dzisiaj spacerek bez linki :loveu:[/quote]:multi::multi::multi:
Jak Gramiszonek chce, to potrafi:loveu:

A tak wgle, to mamy dzisiaj chyba jakiś dzień cudów, Kaduszka nauczyła się łapać smakołyki w locie! Niemożliwe stało się możliwym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']
Bo nie jest gópim szczeniakiem! :diabloti:

:multi::multi::multi:
Jak Gramiszonek chce, to potrafi:loveu:

A tak wgle, to mamy dzisiaj chyba jakiś dzień cudów, Kaduszka nauczyła się łapać smakołyki w locie! Niemożliwe stało się możliwym :evil_lol:[/QUOTE]
ale jest gópim psem in general :diabloti:

jasne, że tak, tylko musi chcieć :cool1: zaraz idziemy na spacerek to sobie trochę pobiega- jak jest ciemno jest najlepiej, żadnych ludzi ani psów, widoczność ograniczona więc zbytnio się nie oddala :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria'][URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/spacer/DSC_5290.jpg[/URL]
ależ to stworzonko większe jest fajnie umaszczone!!! o podpalaniu łapek mówię :loveu::loveu: jedna ruda druga biała! rewelka![/quote]
Byłaś szybsza, ja właśnie miałam napisać coś w podobnym stylu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sorata']nie będę u Bzikowej offtopować - jak się sprawuje Hero praxis? :razz: Tanie są...ale może lepsze od CSów? ;)[/QUOTE]

jeszcze mi nie doszły;) wzięłam te miękksze, freestyle bodajże, może będą wytrzymalsze- chociaż to u mnie nie jest problemem:razz: znalazłam jeszcze tańsze, na discbusters chyba fastbacki za 11zł :diabloti:

madiorka witamy :loveu:

szczurzy w nowym wdzianku:diabloti:

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaDSC_5425.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sorata']12 :eviltong:
Napisz za jakiś czas jakie są te praxisy ;)


nie podoba mi się jego nowe wdzianko :evil_lol:[/QUOTE]

no, właśnie :evil_lol:
jak dostanę i trochę pużywam to napiszę ;)

a mi się podoba, takie slitaśne różowe :loveu::loveu:

a tak w ogóle to szczur biega za zabawkami i sczur jest odwoływalny od nory! :multi::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

mi sie nie podoba połączenie różu z rudym ;) widziałam kiedyś wyżła węgierskiego w takiej obroży - jak dla mnie wyglądało to okropnie :lol:

[quote name='Unbelievable']a tak w ogóle to szczur biega za zabawkami i sczur jest odwoływalny od nory! :multi::multi::loveu:[/quote]
to ja idę mojemu coś wyrwać :diabloti:

Hero praxis jest w 2 wersjach - freestyle i distance. Wersja freestyle jest podobno trochę wytrzymalsza od hero air, mimo iż tańsza. (a distance mniej wytrzymałe niż air)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']AAA róż! :loveu: Grami w różu :turn-l:


Zdjęcie cudowne:loveu:[/QUOTE]
należy mu się :diabloti::loveu:

dzięki:loveu:

[quote name='Sorata']mi sie nie podoba połączenie różu z rudym ;)


to ja idę mojemu coś wyrwać :diabloti:
[/QUOTE]

nie znasz się :diabloti:

warto :cool3:

mam jeszcze odgrzewanego kotleta- czyli gram w fiolecie:loveu:

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/1009_2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']co on gruchę hipnotyzuje?:stupid::lol:[/QUOTE]

[quote name='Bzikowa']
Co on się tak modli do tej gruszki :lol:[/QUOTE]

co wy myślicie, że ja wiem co się dzieje w tym jego małym móżdżku? :cool1: można się jedynie domyslać...:diabloti:
[quote name='LeCoyotte']
chyba dam Ci na szkolenie Sambę... która jest tylko odciągalna od nory:roll:[/QUOTE]
z chęcią się pomęczę z jakimś ciekawym psem, bo ten to już się nudny robi(poza lekkimi skokami adrenaliny gdy uznaje że z pełną prędkością musi wbiegnąć na ruchliwą ulicę :mdleje:)
[quote name='Bzikowa']A mi się podoba połączenie białego z różem :lol:
Ale Bezikowy komplet Lupine (Puppy Love) odsprzedałam... Btw właśnie na rudego psa :evil_lol:
[/QUOTE]
co kto lubi:diabloti:


Sorata, to po co wam pies jak można było wziąć sukę? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Sorata, to po co wam pies jak można było wziąć sukę? :evil_lol:[/quote]
Bo ja wolę psy :eviltong: A kastracja była w planach, bo nie chciałam z niego robić reproduktora. Teraz może i bym chciała gdyby nie to, że on według mnie nie powinien przekazywać swoich wad dalej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sorata']Bo ja wolę psy :eviltong: A kastracja była w planach, bo nie chciałam z niego robić reproduktora. Teraz może i bym chciała gdyby nie to, że on według mnie nie powinien przekazywać swoich wad dalej :eviltong:[/quote]
i bardzo dobrze ;)
przyszły wczoraj praxisy, są bardzo miękkie, prawie tak jak softy(akurat mam porównanie bo i softy razem przyszły), ale są cieńsze i twardsze na brzegach- za to pies chętniej się przeciąga;) nie są jeszcze podziurawione ale ślady po zębach widać- na pewno łatwiej w nich powstają ślady niż w competitionach, ale sądzę że ciężej będzie je rozwalić;)
gram nie niszczy za bardzo, łapie raczej delikatnie, chyba że się przeciąga
[quote name='ariss'][URL]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaDSC_5425.jpg[/URL]

do pyska mu:loveu:[/quote]
:loveu:

[quote name='madzior_ka']a mi sie podoba Gram i w różu i w fioklecie, ale w różu mu slicznie:) Nawet miałam przez momencik taki malutki myśl czy by Denisowi czegos różowego nie sprawić, ale nieee jemu byłoby brzydko....[/quote]
mi się właśnie w fiolecie średnio podoba, obróżka nie nasza a labradorki:diabloti:
myślę że wyglądałby w różu fajnie, ale lepiej w fiolecie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']i bardzo dobrze ;)
przyszły wczoraj praxisy, są bardzo miękkie, prawie tak jak softy(akurat mam porównanie bo i softy razem przyszły), ale są cieńsze i twardsze na brzegach- za to pies chętniej się przeciąga;) nie są jeszcze podziurawione ale ślady po zębach widać- na pewno łatwiej w nich powstają ślady niż w competitionach, ale sądzę że ciężej będzie je rozwalić;)
gram nie niszczy za bardzo, łapie raczej delikatnie, chyba że się przeciąga
[/quote]
dzięki ;) A zadziory już się porobiły? O Hero Xtra słyszłam, że nie robią się na nich zadziory, no ale Xtra jest prawie 2 razy droższe

debiutujecie w przyszłym roku na DCDC? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sorata']dzięki ;) A zadziory już się porobiły? O Hero Xtra słyszłam, że nie robią się na nich zadziory, no ale Xtra jest prawie 2 razy droższe

debiutujecie w przyszłym roku na DCDC? :evil_lol:[/quote]
narazie są tylko wgłębienia po zębach, ale też żadnej intensywnej zabawy nie było, ani łapania- w użyciu 1 praxis i 2 competitiony pup : P


a w życiu, gdzie ja tam z moim szczurem:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...