Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']Zajęcia to ja już mam od tygodnia :diabloti: co najlepsze, mam 4 różne fizyki: fizyka wykłady, fizyka ćwiczenia, fizyka laboratorium i fizyka wyrównawcza, ze wszystkich mam oddzielne egzaminy na koniec semestru :loveu: polibuda :loveu:

zazdrość! :diabloti:

nie jest za duża? bo mi się wydawało że są właśnie dosyć duże, i za duże jak dla szczura... ale na razie i tak mnie nie stać w obilczu moich niecnych planów ;)[/QUOTE]

O rany.. a co tak wcześnie? :mdleje:

Na pewno nie jest za duża dla szczura biorąc pod uwagę, że jest podobnych gabarytów co Galeństwo :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Przypadkiem tu trafiłam, ale napiszę, że gratuluję mieszkania w moim ukochanym Trójmieście :) A i chyba mamy wspólnych "psich" ;) znajomych.[/QUOTE]

Ja też je chyba zacznę kochać ;) w porównaniu z Warszawą i Białymstokiem to... niebo a ziemia. Kultura ludzi tutaj mnie cały czas pozytywnie zadziwia :)
A cóż to za znajomi? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Chyba znacie się z Justą od borderki Draki i Kaśką od whippeta Festera? Albo coś mi się pomerdało i to nie wy :???:[/QUOTE]

z Justyną tak, ale whippeta jeszcze nie spotkaliśmy ;) to pewnie nie my tylko szczurza siostra, bo ja mam tylko jednego jacka- faceta :diabloti: a to Jaga chyba była na spacerze z whippetem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']z Justyną tak, ale whippeta jeszcze nie spotkaliśmy ;) to pewnie nie my tylko szczurza siostra, bo ja mam tylko jednego jacka- faceta :diabloti: a to Jaga chyba była na spacerze z whippetem[/QUOTE]
Aaaha ;) Dla mnie każdy JRT wygląda podobnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Fajnie Ci w tym kolorku;-)[/QUOTE]

a dziękuję, dziękuję ;)

[quote name='Marta_Ares']przyszłam pozazdrościć morza.....:evil_lol:
ja też chce :placz:


pół siostra Grama fajna, ale Grami jakoś bardziej mi się podoba:loveu: :loveu:

a o jakiej piłeczce piszecie??[/QUOTE]
zazdrość! :evil_lol:

no pewnie że Gram fajniejszy :diabloti: tyle że on wzorcowo jest parsonem, a Jaga jackiem :evil_lol:
[quote name='unikatowydiament']rewelacyjnie Ci pasuje kolorek włosów :)
a fotki jak zwykle extra[/QUOTE]
zasługa naszej dzielnej fotoreporterki :diabloti:
[quote name='Squ']Aaaha ;) Dla mnie każdy JRT wygląda podobnie :eviltong:[/QUOTE]
tak jak dla mnie inne rasy :evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Ujecie niesamowite.Można je zatytułowac "Gumowy pies" i puścić na jakis konkurs...
[url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/semipasterskie2011/DSC_4709.jpg[/url]

pzdr.[/QUOTE]

e tam, on tak zawsze :evil_lol:

macie jeszcze jakiegoś niedobitka

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/297228_229435227109883_100001302231612_550491_1817621942_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable'][url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.229650730421666.67250.100001302231612&type=1[/url]

Mam nadzieję że widać, kolejne półrodzeństwo szczura ;) 2 suczki i piesek jeszcze wolne[/QUOTE]

Hihi, ja ostatnio się zachwycałam sunią z hodowli Jaxa, no cudo ogromne... Ale Jax ładniejszy :lol: A tutaj widzę, że jeden dość podobny do szczura

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...