Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='komar']a ja bede zyl w luksusie i bede sobie robil rozne pyszne dania na moim osobistym palniku:) chinskich zupek z radomia mam dosyc od dluuuzszego czasu:P teraz czas na bardziej zdrowe jedzonko:D:D[/quote]

A do łóżka nam będziesz podawał?:eviltong::evil_lol:
Jako jedyny facet w domku, powinieneś o Nas dbać:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']a ja bede zyl w luksusie i bede sobie robil rozne pyszne dania na moim osobistym palniku:) chinskich zupek z radomia mam dosyc od dluuuzszego czasu:P teraz czas na bardziej zdrowe jedzonko:D:D[/quote]
na palinku mówisz?
zesżły zlot Agusia zabrała ze sobą butle gazową i co my na niej gotowalismyy...
hhhmmm
spaghetii,pierogiiiii....co tam jeszcze było? xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Ja się piszę do grupy osób, które będą się żywiły zupkami chińskimi :lol:
Najbezpieczniejsze i sprawdzone :cool3:[/quote]

Jakbym Wam przywiozła taką prawdziwą zupkę chińską z Chin to nie wiem czy byście chcieli ją jeść:evil_lol: bleh..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Jakbym Wam przywiozła taką prawdziwą zupkę chińską z Chin to nie wiem czy byście chcieli ją jeść:evil_lol: bleh..:eviltong:[/quote]

[quote name='Estera']A po co z Chin jak mamy dobre, w Polsce? :cool3:
Generalnie przecież wszystko co chińskie to złe :evil_lol:[/quote]
Chińskiej zupki z Chin bym nie ruszyła, bo wiadomo z czego są robione... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Szczerze mówiąc nie jestem pewna czy nie strzelę gafy i piszę w dobrym miejscu, ale taki link mi podała Mada.
Podobno mam przedstawić tutaj zwierzaki które chcę wziąść na zlot,
ale nie jestem pewna czy to czasem nie wątek kulinarny. :cool3:[/CENTER]

[CENTER]Natomiast jeżeli chodzi o zwierzaki to planuję wziąść dwa psiaki, ale jeszcze nie wiem które.
Na dzień dzisiejszy w moim domku jest takie stadko.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/122/4ad15fa7cf9c85b2.jpg[/IMG][/URL]
którejś z nich pojadą chyba, że bedę miała zmiany w DT.[/CENTER]
[LIST=1]
[*][LEFT]Pierwsza od lewej to beagelka [B]LUNA[/B], mieszka z nami już dwa lata i przez ten czas przeszła małą resocjalizację.
Kiedyś była kilerem, teraz potrafi niańczyć szczeniaki i kociaki. Mam jednak do niej ograniczone zaufanie i pierwsze przywitanie z nowymi psiakami zawsze jest na smyczy. Potem idzie w tany.[/LEFT]
[*][LEFT]Drugi psiak z lewej to biała [B]YOKO,[/B] która jest u mnie na DT, jest to mała staruszka i jeżeli do wakacji nie znajdzie domu to napewno będę ją musiała zabrać ze sobą. W domu nie wytrzyma sama nawet 5-u minut. Od psów zdecydowanie woli ludzi. Ostatnimi czasy zrobiła się trochę odważniejsza i potrafiła obszczekać natrętnego boksera. [/LEFT]
[*][LEFT]W samym środeczku chodzący ideał, czyli [B]SARA[/B], również u mnie na DT. Z wszystkimi psiakami chce się bawić, szybciutko przychodzi na zawołanie. Na zjazd się w 100% nadaje.[/LEFT]
[*][LEFT]Kolejny psiak z mojego DT to czarna szelma, czyli kochany [B]FELUŚ [/B]na dzień dzisiejszy nie jedzie. Chyba, że domku nie znajdzie, a kastracja sprawi, że nie będzie bronił suk przed innymi panami. Jednak w to nie zabardzo wierzę.[/LEFT]
[*][LEFT]Kolejna beagelka to [B]SUNIA[/B], to mój pierwszy psiak, jest u mnie od szczeniaka. Na zlot mogę ją brać w ciemno. Do psów zgodna, chętna do zabawy. Mam tylko nadzieję , że w okolicy nie ma zwierzyny łownej, bo wtedy będę ją musiała bardziej pilnować, by w lasy mi nie zwiała.[/LEFT]
[*][LEFT][B]KOT[/B] ze zdjęcia nie jedzie.[/LEFT]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...