Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Z uciszaniem jest tak, że jeśli obiekt, na który piesa szczeka nie wchodzi z Nią w interakcje, to można opanować wrzask. Gorzej, jeśli ktoś np. chciałby okazać się poskramiaczem i chciał głaskać. Wtedy jest trudniej uciszyć, bo sunia jest pewna, że ten ktoś zaraz zechce Ją ukraść ;) Ale stopniowo przyzwyczaja się do nowych sytuacji...
A w nocy raczej nie hałasuje. Śpi jak suseł po dziennych atrakcjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Tak mamy 1100 zł ;)

To Asiu kiedy wpłacamy?[/quote]
Kurczę i nie zadzwoniłam dzisiaj, bo mieliśmy gości i zapomniałam. :oops:
Chcę potwierdzić dane, żeby nie było pomyłki i zapytam o możliwość obejrzenia ośrodka i domków w środku. :cool3:

[quote name='Mysia_']no to super :)
Jak myślicie są jakieś szanse na wynajęcie całego ośrodka?[/quote]
[quote name='rose']Hmm trudno powiedzieć.. na razie mamy zapełnione 3 domki Tyszanie zajmą czwarty, a w całym ośrodku jest ich bodajże 11.. Wątpię czy nam się uda:shake: No chyba, że do marca się jeszcze ludzie podopisują..;)[/quote]
No zobaczymy, do marca jeszcze trochę czasu. ;)

[quote name='rose']A właśnie sprawa się wyjaśniła to Agnisia wpłaciła tą zaliczkę za 3 osoby, Kara dostała od niej wiadomość, że w czwartek płaciła za 3 osoby;) Zróżówmy ją:eviltong:[/quote]
A to zaraz zaróżowię Agnisię. :p

[quote name='Arlene']Hmm, no to czas na moje wątpliwości ;)
Jestem z ekipy Tyszan, jak to określiła Mada :) Moja psiczka to kundliczka, cztery lata, jak już kogoś pozna i polubi, to tylko głaskać i miziać... tylko zanim tego kogoś pozna, to robi niezły ambaras. Nie lubi obcych - nie wie, jakie mają zamiary. Jest malutka, a broni mnie swoim donośnym "hau, hau, hau" niestrudzenie...
I tu jest moje pytanie: czy taka mała hałaśnica byłaby zaakceptowana przez Drogich Dogomaniaków? :cool3: Bo ja już nie mam pojęcia, czy u nas ze zlotu coś będzie, przy Jej decybelach.[/quote]
[quote name='KaRa_']A umiesz ją uciszyć?
W tamtym roku mieliśmy paru szczekaczy,że aż to się stawało denerwujące że 7 godzina psy ujadają bo słyszą jakiś szelest:roll:I spać było trudno, no i ośrodku tez za bardzo tego nie tolerowali;)[/quote]
Mam nadzieję, że potrafisz ją uspokoić? ;)
A zresztą najwyżej będzie Wam szczekała w domku. :eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Kurczę i nie zadzwoniłam dzisiaj, bo mieliśmy gości i zapomniałam. :oops:
Chę potwierdzic dane, żeby nie było pomyłki i zapytam o możliwość obejrzenia ośrodka i domków w środku. :cool3:
[/quote]

Pojedziemy, zobaczymy, ładnie się uśmiechniemy i może jeszcze jakąś zniżkę dostaniemy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Czipsową trzeba zabrać, ona się nadaje do negocjacji. :cool3: :evil_lol:


Na razie zaliczkę wpłaciło 20 osób (włącznie z TZ i osobami towarzyszącymi). :p[/quote]

Ale Kara też jest dobra:evil_lol: wywalczyła swoje 2zł za bułeczkę w Sphinx'ie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']To mogłaby tak samo spojrzeć na tamtą panią z ośrodka. :rolleyes: :cool3: :lol:[/quote]

Nie wiem czy na panią by spojrzenie podziałało:D A nie będzie tam przypadkiem jakiegoś Pana:eviltong: Pani przecież męża musi mieć, albo co lepsze syna!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...