Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Hę... To nikomu nie odpowiada moja pyszna woda, bądź jajocznica? :-(



Pani Grażynko, ma Pani rację! Co te małolaty sobie myślą? Ja to już dawno śniłam sobie, a one jeszcze na dogo! :mad:Oj Wiki i Ola, nie ładnie!! :diabloti:



Tyszanie a co powiecie na zdrowe odżywianie się podczas zlotu?
Przywieziemy z 4 kg. marchewek i będziemy się obżerać do syta!!
(Nie wiem tylko co Dawid i Łukasz na to... :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny, chcecie w ząb? :mad:


Obyś tylko nie piała tak jak zwykle. :evil_lol:


[B]Izabela124[/B], serdecznie zapraszamy. :p
A co do jedzonka, to weź chińskie zupki, to nie będzie problemu z gotowaniem. :evil_lol:


Nie umrzesz, nie umrzesz, wszędzie będzie pełno psiej karmy. :cool3: :eviltong:[/quote]ja psiej karmy nie jem:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']Ja prawie też, tzn. - semiwegetarianka! :eviltong:[/QUOTE]

I ja, i pani Grażynka :evil_lol: Tyska ekipa bogata w wege :evil_lol:
Dziś Diana chciała przekopać park, więc ma doświadczenie, zaora ziemię w ośrodku i można będzie siać ziele... tfu... warzywa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dianeczka']Dziś Diana chciała przekopać park, więc ma doświadczenie, zaora ziemię w ośrodku i można będzie siać ziele... tfu... warzywa :diabloti:[/quote]

Jeee...!! To z głodu nie poumieramy!! :multi: Tylko... Zdąży coś wyrosnąć? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Za wcześnie zaczęliśmy organizację tego zlotu, bo jeszcze tyle czasu do niego, a mi się już teraz chce jechać:eviltong:

Prośba do Asi, mogłabyś nasz domek podzielić na dwa;) Po co mamy się gnieździć wszyscy w jednym jest tyle wolnych domków;) tym bardziej, że jeszcze z psami będziecie, więc więcej miejsca się przyda;) Do jednego domku wpisz mnie, Kare i Komara a do drugiego Was, jak Julia się zdecyduje to ją do nas dopiszesz;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...