Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Asia & Ginger']
[B]Kida[/B], Ty tak wszystko wiesz, wątek śledzisz na bieżąco, a na zlot nie jedziesz. :-o Ładnie to tak? :mad: :evil_lol: :eviltong:[/quote]
Ano nieładnie :oops:, ale pewnie dopiero w kwietniu będę wiedziała, jak wypadają moje wakacje, wtedy zobaczę, czy na zlot znajdę czas :evil_lol:. Tylko nie bij :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida i Olo']Ano nieładnie :oops:, ale pewnie dopiero w kwietniu będę wiedziała, jak wypadają moje wakacje, wtedy zobaczę, czy na zlot znajdę czas :evil_lol:. Tylko nie bij :placz:[/quote]
No to czekamy do kwietnia. :cool3: ;)

[quote name='Izabela124.']Kto wziolby mniv z Wawy? bo jvsli niv bvde miala transportu to niv jade :([/quote]
Iza, a może po prostu umówcie się z osobami, które są z Warszawy i wspólnie przyjedźcie pociągiem. :cool3: My tak zrobiliśmy w zeszłym roku. :cool3:
Dogomaniacy ze Śląska też tak jadą, to i wy możecie. :eviltong:
Wiadomo, że samochodem najwygodniej, ale pociągiem też jest fajnie i wesoło. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Iza, a może po prostu umówcie się z osobami, które są z Warszawy i wspólnie przyjedźcie pociągiem. :cool3: My tak zrobiliśmy w zeszłym roku. :cool3:
Dogomaniacy ze Śląska też tak jadą, to i wy możecie. :eviltong:
Wiadomo, że samochodem najwygodniej, ale pociągiem też jest fajnie i wesoło. :cool3:[/quote]
Właśnie się nad tym zastanawiałam, bo za paliwo to wyjdzie dużo kasy.
A w grupie raźniej:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']A my nie wiemy czym przyjedziemy, ponieważ pociągiem nie możemy, gdyż osoba niepełnoletnia nie może przewozić nim psa, a jednej osobie dorosłej może być przypisany jedynie jeden psiak. :-(
Ale stale kombinujemy... :cool3:[/quote]
[quote name='Mada:)']Pisałam emaile do osoby, która udziela tego typu informacji i uzyskałam niestety odpowiedź taką, jaką przedstawiłam powyżej. :placz:[/quote]
:-o W życiu o tym nie słyszałam. :-o

[quote name='komar']ale jakoś co roku na zlot niepełnoletni przyjezdzaja z psem i nie ma problemow:-)[/quote]
Dokładnie, jeszcze nie słyszałam, żeby konduktor sprawdzał ile lat ma osoba przewożąca psa... :roll:

Link to comment
Share on other sites

chyba znalazłem;P

2. Przewóz psa (nie więcej niż jednego, bez względu na wielkość) pod opieką dorosłego podróżne-go, jest dozwolony, pod warunkiem, że:
1) podróżny posiada ważny bilet dla psa (z adnotacją „Pies”) oraz aktualne świadectwo szcze-pienia psa;
2) pies jest trzymany na smyczy i ma założony kaganiec.
Podróżny odpowiada za stan sanitarny przedziału, w którym przewozi psa.

ale jakoś dziwnym trafem nikt sie nigdy o to nie czepial

Link to comment
Share on other sites

do mnie sie nigdy nie przyczepili, a na zlotach byłam już 3;) Ważne aby mały psiak był trzymany na kolanach a duży miał kaganiec, chociaż i na to przymykają oko;) Książeczkę ze szczepieniami też nie zawsze sprawdzają zazwyczaj pytają sie tylko czy jest;) Słuchajcie sie doświadczonych dogomaniaków a nie emalie wypisujecie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Dlaczego ja z TZtem i Sonią nie jestem dopisana? :placz:
Ja się nie zgadzam na takie traktowanie! :razz:[/quote]
Zaraz Was dodam do listy dodatkowej. ;) Dobrze pamiętam, od czwartku do niedzieli? :roll:

[quote name='AgaCzips']do mnie sie nigdy nie przyczepili, a na zlotach byłam już 3;) Ważne aby mały psiak był trzymany na kolanach a duży miał kaganiec, chociaż i na to przymykają oko;) Książeczkę ze szczepieniami też nie zawsze sprawdzają zazwyczaj pytają sie tylko czy jest;) Słuchajcie sie doświadczonych dogomaniaków a nie emalie wypisujecie:eviltong:[/quote]
:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']z tego co mi wiadomo to psiak może jechac pociągiem z osobą niepełnoletnią :cool1:[/quote]

Mysia nie namawiam mi tu niepełnoletnich do pociągu i łamania przepisów. :mad:

Wyobrażasz sobie taką sytuację?:

Dianeczka lat 13 + ogromniasty wilczur
Arlenka lat 15 + niewielki kundlele
Mada lat 15 + młodszy brat + pies trochę większy od szczura.
Ja jedyna pełnoletnia + syn 15 lat + trzy psy średniej wielkości.

Łącznie pod moją opieką 5 niepełnoletnich osób i 6 psów.

POCIĄG ODPADA, CHYBA ŻE JEDZIESZ Z NAMI W JEDNYM PRZEDZIALE. :cool3:

A tak na poważnie to dalej nie wiemy jak na zlot dojedziemy.
Chyba minibusa wypożyczać będziemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...