Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Basia i Barni']SŁUCHAJCIE WIDZIAŁAM ZE 350 M OD OSRODKA JEST JEZIORO MAM NADZIEJE ZE MOZNA TAM WCHODZIC Z PSEM, BO MOJ LABRADOR NIE POPUSCI :diabloti:[/quote]
W Sierakowie są nawet dwa jeziorka. :cool3:

[quote name='rose']Ponoć można;)[/quote]
[quote name='Mysia_']było by suuuper :cool3:[/quote]
[quote name='wiq']kurcze, jakie ponoć?.. ja tam głównie przez tą wodę jadę :evil_lol:[/quote]
Na pewno nie można wchodzić z psem do wody na plaży głównej i tam gdzie jest dużo ludzi i dzieci. To nawet zdrowy rozsądek podpowiada, gdzie my z taką watahą wsród tłumu. ;)
Ale na takich dzikich plażach nie powinno to przecież nikomu przeszkadzać.

[quote name='basia bonnie'][B]Asiu[/B], od dziś jestem przeszczęśliwą posiadaczką drugiego psa, dopisz tam przy mnie, że będę z pieskiem!! :multi: :loveu:[/quote]
Gratuluję serdecznie. :cool3: :p Zaraz dopiszę! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie'][B]Asiu[/B], od dziś jestem przeszczęśliwą posiadaczką drugiego psa, dopisz tam przy mnie, że będę z pieskiem!! :multi: :loveu:[/quote]
no gratulujemy !!!
a coz to za pies -pochwal sie nam
ja bede miała szczeniorka dodatkowo
ciekawe czy Asia dopisała :mad:

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

o boosze teraz sie dowiedziałam ze bossa nie została pokryta i chyba szczebniora bede miała dopiero w listopadzie .....:placz:ale jeszcze nic nie mowie ale chyba jednak nie :placz:
no ale niema co płakac na zlot jade z Barnim :cool3:
a na nastepny jezeli takowy bedzie to bede z 3 psami :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie'][URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45306[/URL]
:cool3::loveu:[/quote]
basiu to cudownie !!!
piekny psiak oby jęzor siegał mu do ziemi ze szczescia, mam nadzieje ze na zlocie sie poznamy
ps: pamietam taki watek na dogo a nie umiem znalesc -watek gdzie pokazujemy swoje buzie całej dogomanii
ja sie tam tez ujawniłam :cool3:ale niewiem gdzie to jest pomozesz? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']basiu to cudownie !!!
piekny psiak oby jęzor siegał mu do ziemi ze szczescia, mam nadzieje ze na zlocie sie poznamy
ps: pamietam taki watek na dogo a nie umiem znalesc -watek gdzie pokazujemy swoje buzie całej dogomanii
ja sie tam tez ujawniłam :cool3:ale niewiem gdzie to jest pomozesz? :evil_lol:[/quote]

O to Ci chodzi?:eviltong:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3589[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']basiu to cudownie !!!
piekny psiak oby jęzor siegał mu do ziemi ze szczescia, mam nadzieje ze na zlocie sie poznamy
ps: pamietam taki watek na dogo a nie umiem znalesc -watek gdzie pokazujemy swoje buzie całej dogomanii
ja sie tam tez ujawniłam :cool3:ale niewiem gdzie to jest pomozesz? :evil_lol:[/quote]
na pewno się poznamy! :)

chodzi Ci o galerię dogomaniaków? ;)
[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=3589[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...