Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Basia i Barni']
a tak powazniej rozwiesisz gdzies w szkole albo pracy plakat bedzie w poniedziałek :multi::diabloti:[/quote]

do szkoły nie chodzę, a pracuje w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zabrzu ;)

Ja chcę już zlot :multi: Fajnie będzie Was wszystkich poznać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']jest jeszcze możliwość wynajęcia pokoi dwuosobowych;)[/quote]
a czy my sie w tych dwójkach zmiescimy w 2 osoby i 2 psy ?
jezeli tak to bierzemy dwójke -niewiem jakie te domki sa wielkie :placz:

ale dziekuje za zwrócenie uwagi ;)

mysia łosz matko to ja myslałam ze ty do szkoły chodzisz ...:oops:
a jezeli nie to trzeba to uczcic browarkiem za 5 miechów :roll::razz::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']mysia łosz matko to ja myslałam ze ty do szkoły chodzisz ...:oops:
a jezeli nie to trzeba to uczcic browarkiem za 5 miechów :roll::razz::diabloti:[/quote]

szkółkę skończyłam, no i póki co nie studiuję :eviltong:
Wiem, wiem.. Wyglądam max. na 15 lat :lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Ja mysle, ze większość osób które się zapisały tu zaglądają i sprawdzają czy jakiejść zmowy nie szykujecie... :diabloti: :mad:[/quote]
A gdzieżby znowu! :shake:

[quote name='KaRa_']Dobra biorę się za przypominanie o zaliczkach:diabloti:[/quote]
O, wyręczasz mnie? :cool3: :eviltong:

[quote name='Basia i Barni']wysłane 3 sekundy temu:evil_lol:
mam nadzieje ze znajdzie sie domek 3 osobowy dla młodej pary :)
niespodziewałam sie ze pojade w taaaaaaaaakąąą podróż poślubną myslałam raczej o jakimś mauritiusie :shake::diabloti:[/quote]
Najpierw na zlot, a później na Mauritius. :cool3:

[quote name='rose']Tak właśnie myślę, jak to jest, że bierzecie 3 osobowy, a płacicie za dwie osoby?:eviltong: a co z tym trzecim miejscem, które trzeba opłacić?:eviltong:[/quote]
W jednym domku 5-osobowym będzie 6 osób, więc to miejsce będzie już opłacone. ;)

[quote name='rose']jest jeszcze możliwość wynajęcia pokoi dwuosobowych;)[/quote]
Zawsze można wziąć pokój dwuosobowy w domku 4 lub 5 osobowym. ;)

[quote name='Izabela124.']Wlasnie poszedl przelewik[/quote]
No to czekamy na przypływ gotówki. :cool3:

[quote name='Basia i Barni']a czy my sie w tych dwójkach zmiescimy w 2 osoby i 2 psy ?
jezeli tak to bierzemy dwójke -niewiem jakie te domki sa wielkie :placz:

ale dziekuje za zwrócenie uwagi ;) [/quote]
Jeśli pojedziemy w końcu do tego Sierakowa obadać ośrodek (podkreślam jeśli), to zobaczymy jak duże to są domki. Ale myślę, że nie powinno być problemu ze zmieszczeniem się 2 osób i 2 psów (w tym szczeniaka) w pokoju 2 osobowym. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Szok, poprostu :lol: Dzisiaj przez przypadek szukając jakiegoś miasta natknełam się atlasie na Sieraków :eviltong: Zaznaczony jest jako maisto wypoczynkowe, o wybitnych walorach turystycznych :lol::multi:[/quote]
Wybitne walory turystyczne, uuuuuuuuu, nie byle co! :cool3: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']


W jednym domku 5-osobowym będzie 6 osób, więc to miejsce będzie już opłacone. ;)

[/quote]

No, ale ta szósta osoba śpi na dostawce, więc za nią płaci, a jak płaci za dostawkę to nie może płacić jeszcze za miejsce w innym domku:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']No, ale ta szósta osoba śpi na dostawce, więc za nią płaci, a jak płaci za dostawkę to nie może płacić jeszcze za miejsce w innym domku:eviltong:[/quote]
Każdy uczestnik zlotu płaci 180 zł, miejsc w domkach jest 46, nie ma znaczenia jak się podzielimy, ile osób będzie w domkach, to zależy tylko od nas. Pisaliśmy tak przecież od początku. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Każdy uczestnik zlotu płaci 180 zł, miejsc w domkach jest 46, nie ma znaczenia jak się podzielimy, ile osób będzie w domkach, to zależy tylko od nas. Pisaliśmy tak przecież od początku. :roll:[/quote]

wydaje mi sie, że tak bedzie najlepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Każdy uczestnik zlotu płaci 180 zł, miejsc w domkach jest 46, nie ma znaczenia jak się podzielimy, ile osób będzie w domkach, to zależy tylko od nas. Pisaliśmy tak przecież od początku. :roll:[/quote]

No dobrze rozumiem, ale jeśli ktoś jest jako szósta osoba w domku 5osobowym to płaci za to miejsce, a nie za miejsce w domku 3osobowym choć śpi w pięcio.. bo za dostawki tez przecież trzeba płacić, prawda?.. więc ta szósta osoba płaci za dostawkę a nie za jakieś tam miejsce.. rozumiem jeśliby nie brała dostawki tylko np spała na jednym łóżku z kimś to wtedy by było ok.. ale o ile mniemam jest tak, że tyszanie biorą dostawkę do domku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']No dobrze rozumiem, ale jeśli ktoś jest jako szósta osoba w domku 5osobowym to płaci za to miejsce, a nie za miejsce w domku 3osobowym choć śpi w pięcio.. bo za dostawki tez przecież trzeba płacić, prawda?.. więc ta szósta osoba płaci za dostawkę a nie za jakieś tam miejsce.. rozumiem jeśliby nie brała dostawki tylko np spała na jednym łóżku z kimś to wtedy by było ok.. ale o ile mniemam jest tak, że tyszanie biorą dostawkę do domku..[/quote]
Zawsze mozna przenieść łóżko z domku 3 osobowego do domku 5 osobowego i będzie pełen luksus. :cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezar&Sonia']jestem tu nowa! znalazłam się tu szukając czegoś takiego jak ten zlot, czy możecie w skrócie napisać coś o nim? Tych stron jest trochę więc zeby się nie pogubić chciałabym takie malutkie streszczenie tego przeczytać co i jak.[/quote]


Zapraszam na pierwsza stronę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezar&Sonia']jestem tu nowa! znalazłam się tu szukając czegoś takiego jak ten zlot, czy możecie w skrócie napisać coś o nim? Tych stron jest trochę więc zeby się nie pogubić chciałabym takie malutkie streszczenie tego przeczytać co i jak.[/QUOTE]

[CENTER][B]VI ZLOT DOGOMANIAKÓW[/B][/CENTER]
[B]Data:[/B] 4-10 sierpnia br.
[B]Miejsce:[/B] Sieraków, woj. wielkopolskie, Ośrodek wypoczynkowy "MOJE EL DORADO"
[B]Zgłoszenia do:[/B] końca kwietnia
[B]Zaliczka:[/B] 50 zł
[B]Koszt pobytu:[/B] 180 zł/osoba + koszt energii (ok. 5 zł za osobę)
[B]Koszt zabrania psa:[/B] 5 zł za dobę
[COLOR="Red"]UWAGA! NA ZLOT ZABIERAMY PSA TYLKO ŁAGODNEGO W STOSUNKU DO INNYCH ZWIERZĄT I LUDZI![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezar&Sonia']jestem tu nowa! znalazłam się tu szukając czegoś takiego jak ten zlot, czy możecie w skrócie napisać coś o nim? Tych stron jest trochę więc zeby się nie pogubić chciałabym takie malutkie streszczenie tego przeczytać co i jak.[/quote]
[quote name='rose']Zapraszam na pierwsza stronę;)[/quote]
[quote name='Dianeczka']
[CENTER][B]VI ZLOT DOGOMANIAKÓW[/B][/CENTER]

[B]Data:[/B] 4-10 sierpnia br.
[B]Miejsce:[/B] Sieraków, woj. wielkopolskie, Ośrodek wypoczynkowy "MOJE EL DORADO"
[B]Zgłoszenia do:[/B] końca kwietnia
[B]Zaliczka:[/B] 50 zł
[B]Koszt pobytu:[/B] 180 zł/osoba + koszt energii (ok. 5 zł za osobę)
[B]Koszt zabrania psa:[/B] 5 zł za dobę
[COLOR=red]UWAGA! NA ZLOT ZABIERAMY PSA TYLKO ŁAGODNEGO W STOSUNKU DO INNYCH ZWIERZĄT I LUDZI![/COLOR][/quote]
[B]Dianeczka[/B], pięknie streściłaś. :cool3: :p

[quote name='Cezar&Sonia']Jeszcze jedno pytanko osoba jadąca na zlot w jakim minimum musi być wieku? Pytam bo nie widziałam nigdzie na początku.[/quote]
[quote name='Dianeczka']Nie. Tylko niepełnoletnia osoba musi przywieźć ze sobą zgodę od rodziców.[/quote]
Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. W tym roku będzie sporo osób niepełnoletnich. ;)

[quote name='Niki-lidka']a ja dzis wyadoptowalam psiaka do Sierakowa:):):)
kolejny powod,zeby pojechac na zlot:)[/quote]
Wspaniale! :multi: Koniecznie musisz zaprosić tych ludzi, żeby nas odwiedzili na zlocie. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...