Jump to content
Dogomania

Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!


Mudik

Recommended Posts

[quote name='mudiczka']Witam. Dlaczego nie można wejść na twoją www? wyskakuje info,że jest NIEBEZPIECZNA! :-o[/QUOTE]

Dlatego została przeniesiona na inny serwer, już poprawiłam teraz jest OK!

[quote name='AMIŚKA'][URL]http://i578.photobucket.com/albums/ss227/MudiDeli/P1070843.jpg[/URL]

[B][COLOR=Blue]Ale masz sliczne łóżeczko:multi::multi:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Blue]Brzuszek też:multi::multi:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Blue]Pozdrowionka z deszczowego SZCZECINA:p:p[/COLOR][/B][/QUOTE]

Dziękuję bardzo!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mudik']Czemu po cichu, zapraszamy, ja też już się zarejestrowałam, tylko czekam na akceptację admina.[/QUOTE]

na akceptację czekam i ja, w ogóle po wysłaniu formularza jakiś błąd się pojawił ale mam nadzieję że wysłało :cool1: napisz jak ci zatwierdzą, jak do mnie nie dojdzie nic to wyślę jeszcze raz

po cichu bo zbyt dużo w temacie mudików do powiedzenia nie mam : P ale pewnie coś skrobnę od czasu do czasu ;) jak narazie czekam na miocik po Kali :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']niiee, czysta ciekawość mnie zżera :diabloti: bo wybranek jest cudny :loveu:[/QUOTE]

Szczerze, jego tata ładniejszy, lubię Credo, ale jest spory to dla mnie nie problem, ale ten ogonek, jeszcze gorzej niz u Vica, nie spodziewałam się,że tak mu się skręci. jak go pamiętałam jako szczeniaka to nie miał takiego precelka, ale gdybym tylko mogła juz teraz mieć kolejnego mudika.... ach pomarzyć można....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Szczerze, jego tata ładniejszy, lubię Credo, ale jest spory to dla mnie nie problem, ale ten ogonek, jeszcze gorzej niz u Vica, nie spodziewałam się,że tak mu się skręci. jak go pamiętałam jako szczeniaka to nie miał takiego precelka, ale gdybym tylko mogła juz teraz mieć kolejnego mudika.... ach pomarzyć można....[/QUOTE]

znalazłam zdjęcie taty credo, i ogonek ma rzeczywiście o wiele lepszy, ale albo niekorzystnie stoi albo ma strasznie pogięty grzbiet :cool1: bo z tego co naprędce wyczytałam po angielsku we wzorcu(polskiego nie znalazłam :roll:) to ma być prosty..
w każdym bądź razie na żywo ich nie widziałam a to zawsze inaczej ;)

ale miocik przecież dopiero za rok :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Grzbiety obaj mają proste, takie zdjęcie widać, garbaty to był konkurent Delika, czarny pies ze Słowacji. Tak się składa, że Credo i jego tatę znam osobiście, Credo miałam okazję poznać będąc 3 dni w Czechach na seminarium u jego hodowczyni ,byli tam też jego bracia Cisko, Csoki Jr i rodzice , wiec było tych mudików troszke:lol::razz: poza tym Credo był też w Bratysławie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']znalazłam zdjęcie taty credo, i ogonek ma rzeczywiście o wiele lepszy, ale albo niekorzystnie stoi albo ma strasznie pogięty grzbiet :cool1: bo z tego co naprędce wyczytałam po angielsku we wzorcu(polskiego nie znalazłam :roll:) to ma być prosty..
w każdym bądź razie na żywo ich nie widziałam a to zawsze inaczej ;)

ale miocik przecież dopiero za rok :diabloti:[/QUOTE]

Polska wersja wzorca jest u mnie na stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Grzbiety obaj mają proste, takie zdjęcie widać, garbaty to był konkurent Delika, czarny pies ze Słowacji. Tak się składa, że Credo i jego tatę znam osobiście, Credo miałam okazję poznać będąc 3 dni w Czechach na seminarium u jego hodowczyni ,byli tam też jego bracia Cisko, Csoki Jr i rodzice , wiec było tych mudików troszke:lol::razz: poza tym Credo był też w Bratysławie.[/QUOTE]
w takim razie csoki prezentuje się lepiej : P

[quote name='Mudik']Polska wersja wzorca jest u mnie na stronie.[/QUOTE]
nie pomyślałam żeby spojrzeć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...