Jump to content
Dogomania

Mieszaniec Wyżła Niemieckiego pilnie szuka nowego kochającego domku! ma dom!


dominik_a

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie zaszkodzi. Trzeba tylko tym razem jeszcze wyraźniej zaznaczyć, że Kropciasty nie nadaje się do domu z dziećmi.
U mnie na razie cisza w eterze. Nikt nie dzwoni.
Okazało się, że w książeczce Kropciastego nie ma śladu po odrobaczeniu. Czy jest w związku z tym szansa dorwać się do zawartości tej butelki od miłego Pana z forum berneńczyków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lintie']Nie zaszkodzi. Trzeba tylko tym razem jeszcze wyraźniej zaznaczyć, że Kropciasty nie nadaje się do domu z dziećmi.
U mnie na razie cisza w eterze. Nikt nie dzwoni.
Okazało się, że w książeczce Kropciastego nie ma śladu po odrobaczeniu. Czy jest w związku z tym szansa dorwać się do zawartości tej butelki od miłego Pana z forum berneńczyków?[/quote]

To nie wzięłaś? :crazyeye: Przecież mówiłaś, że weźmiesz dla niego.
Teraz to nie wiem jak Ci ją podrzucę, auto u mechanika...

Korek znów poszedł do Przelomu i wznawiam allegro.

Link to comment
Share on other sites

Co do odrobaczenia Korka to ja nic nie wiem na ten temat.

[SIZE=4][COLOR=darkred]Jest dom dla Korka, no troche to trwało ale się udało, jestem dobrej mysli.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b0000]Ten domek jest w Libiązu, straszy Pan mieszka ze swym ojcem - w domu z ogródkiem. Niedawno uśpili psa, mają jeszcze jednego małego pieska i kotka, chetnie wezmą nowego psiaka, pod wrunkiem, że ten nowy psiak bedzie sie dobrze dogadywał ze zwierzami tam mieszkającymi. Wszytsko jest jeszcze konkretnie do omówienia.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b0000]Acha to jest w okolicy Ewy, ona dzisiaj zrobiła wywiad środowiskowy i okazalo się, że ten Pan jest OK.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b0000]Jutro tam zadzwonie popytam, no i jak wszytsko będzie dobrze, to spróbuje Korka tam umieścić, narazie na próbe, jeśli się zadmowi to zostanie tam.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b0000]Czy zgadzacie się na takie rozwiązanie?????[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Koreczka zabieram w poniedziałek od Asi, zobaczymy jak będzie reagował na pieska, spróbować trzeba, jeśli nie wyjdzie to bedziemy szukać dalej. Asia a Ty nie masz tam gdzieś jakiegoś psa płci męskiej, co by sprawdzić jak Korek reaguje na inne psy, które nie są kobietami?? Co prawda u wetki był z innymi psami, ale to było już dawno... i jeszcze jak był 100% mężczyzną.

Link to comment
Share on other sites

No facet do tej pory jeszcze nie zadzwonił - nie jest źle. :diabloti: No co mogę powiedzieć - dom z ogródkiem, w domu tylko dwie osoby, praktycznie brak dzieci (10000000000 razy powtarzałam, że jak beda miały przyjść dzieci psa mają zamknąć). Ten drugi pies jest na zewnątrz trzymany, jest wielkości Korka, i raczej nie będą miały ze sobą bezpośredniego kontaktu - jedynie przez siatkę, kota nie widziałam, ale ten Pan mi powiedział, ze kot młody i temperamentny, i ze sie nie zdziwi jak sie nie polubią, ale, że w domu jest tyle miejsca, że kazde sobie znajdzie miejsce dla siebie - bardzo liberalne poglądy.
Korek się NIE zaprezentował z najlepszej strony, bał się i warczał, nie dał do siebie podejść, był bardzo nie ufny, cały czas obserwował kazdy ruch tego Pana, powolutku dopiero ten Pan zaczął go karmić z ręki - Korek nie ufnie ale jadł, brał kęsy i odchodził, dopiero po pół godzinie pozwolił sie pogłaskać, ale do końca czuł sie pewnie.
Szczerze mówiąc to myslałam, że ten Pan każe mi go zabrać spowrotem, ale jednak okazał sie bardzo zdeterminowanym czlowiekiem, Korek mu sie spodobał z wyglądu i z charakteru;)
Ten Pan wypytywał się o wszytsko co dotyczy Korka, był bardzo zainteresowany jego życiem, skłonnościami, umiejętnościami, zachowaniem, jedzeniem itp.itd. Ogólnie mam pozytywne wrażenia, bardzo chciałabym aby korek tam zagrzał miejsce, bo wiem, że będzie tam miał dobrze - ciepły kąt w domu, jedzonko, duzy ogród, miłych ludzi, spacery.
Najważniejsze kilka pierwszych dni - aby Korek nie wywinął jakiegoś numeru, jeśli wszystko będzie ok to w przyszłym tygodniu podpiszę umowę.
Acha no i ten Pan mieszka 3 domy dalej za fundacyjną Ewą - także Korek i Pan będą lustrowani codziennie hehehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...