Jump to content
Dogomania

Mieszaniec Wyżła Niemieckiego pilnie szuka nowego kochającego domku! ma dom!


dominik_a

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo! Korek przebuszował całe mieszkanie, wszystkie kąty, a najbardziej kuchnię :cool3: Pani była bardzo zadowolona z adopcji cieszyła się, że bedzie mieć do kogo mówić, kim się zajmować, że bedzie mieć powód by wyjść z domu.
Koreczkowi napewno niczego nie braknie, także miłości. Oby tylko nie wyskoczył z czymś dziwnym, tfu tfu.
Przy okazji Lintie objawiła się jako prawdziwy fachowiec od adopcji :cool3:

A mgła to był rzeczywiście horror.... W życiu czegoś takeigo nie widziałam :crazyeye: Dojechalam spoko, potem już nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']A jakie te dzieci nie moga byc ? znaczy wiek albo zachowanie - czy ktos wie?[/quote]
Nie wiem nic o dzieciach poprzednich właścicieli. Teraz dziewczynka ma 10 lat i jest spokojna i miła.
Korek już u mnie. Bawi się z Psicą, radośnie jakby nigdy nic.
I co dalej?

Link to comment
Share on other sites

Takze rozmawialam z pania wczoraj. Nie maja do nikogo zalu, brali Korka z pelna swiadomoscia "zagrozenia" i zaluja, ze musza go oddac, bo to wspanialy pies i swiata nie widzi poza babcia. Na wnuczke rzucil sie, gdy przechodzila. Nic mu nie robila. Zostalby, gdyby babcia nie musiala opiekowac sie wnuczka (11-letnia).
Widocznie psiak ma zbyt silny uraz :-( i pani bardzo przykro, ze taki wspanialy psiak zostal skrzywdzony przez ludzi. Bo przeciez samo z siebie mu sie takie cos nie wzielo...

Asia glowa do gory. Dominika kochana juz ma cos na oku dla Korasa. Glupek, taki fajny domek zmarnowal :mad: Może pani zechce przyjac innego psiaka?

Link to comment
Share on other sites

a moze na m iejsce KOrka nadał by sie prawie identyczny psiak?


Pies młody (max. 2 l.) , ruchliwy znajduje sie w schornisku w Korabiewicach woj. mazowieckie; nakrapiany ciemnobrazowymi kropkami, uszka brazowe i kufa.
Schronisko w Korabiewicach
Adopcje: Zapraszamy w soboty od godz. 11
Korabiewice 11
96-330 Puszcza Mariańska
tel/fax: (046) 831 96 51

pies jest brązowo-biały, tylko zdjęcie przekłamuje kolor.
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6370/korawieciyh5.jpg[/IMG][/URL]

można przez ARKĘ się kontaktować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lintie']Ja też już mam coś w zanadrzu. Jest wstępnie zainteresowany domek: pan jest myśliwym, duże mieszkanie w Krakowie, najmłodsze dziecko ma 18 lat :razz: Właśnie wysłałam maila ze zdjęciami. Trzymajcie kciuki :kciuki:[/quote]

No to Asiu sprawdzimy najpierw dom znaleziony przez Ciebie, a już w ostatecznej konieczności zajmiemy się tym domem co ja myślę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...