Jump to content
Dogomania

Mieszaniec Wyżła Niemieckiego pilnie szuka nowego kochającego domku! ma dom!


dominik_a

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='epe']No to Korek ma szansę! Ja wiem,że on znajdzie wreszcie dobry domek,jak Sorbon!
W takim domku jak ma Sorbon,to nawet w budzie mogłabym mieszkać!:evil_lol:[/quote]

Epe no to masz konkurencję, bo ja też zaproponowałam :evil_lol: ale niestety - buda już zajęta przez Maćka, kiedy późno będzie do domu wracał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Ula!
To może sobie same kupimy takie fajne budy,duze,z przedsionkiem,dędzie na weekendy,jak znalazł! Wybiegamy psy,pobyczymy się w budach??:evil_lol:[/quote]

Ale nie chodzi o budę :oops: ja bym chciała w takim domku jak Sorbon :oops: choćby w budzie...

Link to comment
Share on other sites

Korek został wczoraj zaszczepiony na choroby zakaźne. P. Doktor dopisała do rachunku Fundacji 28,-. Obejrzała tez Korka pod kątem pchełek, i stwierdziła, że zapchlony nie jest, więc pewnie ma jeszcze podrażnioną skórę po tych pchełkach, które przyniósł od Pana Sprytnego. :diabloti: Poczekam parę dni i zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Odrobaczenie i tak dopiero za jakieś 10 dni.
Z ogłoszenia były dwa telefony. Panowie szybko pytali o rasę i wiek i rozłączali się, więc chyba nie należy ich traktować poważnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, tak! :multi:
Myślę, że dobrze byłoby tez wznowić allegro Koreczka, z tekstem wyraźnie przedstawiającym jasne i ciemne strony naszego kropciastego potwora :evil_lol:
Ale najbardziej sensowne wydaje mi się wypromowanie go wśród miłośników rasy (przy czym ludziom od dalmatów trzeba tłumaczyć, że to dalmat, a ludziom od wyżłów, że wyżeł :evil_lol::evil_lol::evil_lol:). Można prosić o wrzucenie go na forum wyżełków z tymi zimowymi fotkami? może kogoś zauroczy... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lintie']Korek chyba musiał kiedyś obrywać po kropciastej doopce, bo jak latam po domu z drewnianą listewką, to mnie omija szerokim łukiem :scared:[/quote]

Żeby on miał jakąś dupinkę... Chyba po kościach dostawał... Terror :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...