Jump to content
Dogomania

XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojojjjjj :/;/;/;/ ...
Ale to tylko Jarosław, nic nie tracisz.. gorzej, jakbyś nie wiem, zgłosiła go do Poznania i zacząłby linieć,o! Mc umie pocieszyć :)
Jak tam tworzenie stronki? Ja dalej czekam na płytkę z fotkami z Rzeszowa od znajomej... :( ... coś dojść nie może, a z Przemyśla idzie... ;/ Może w Jarosławiu doręcznie dostane? ..
Hehh.. my też odliczamy dni :) Już nie usiedze normalnie .. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ojojjjjj :/;/;/;/ ...
Ale to tylko Jarosław, nic nie tracisz.. gorzej, jakbyś nie wiem, zgłosiła go do Poznania i zacząłby linieć,o! Mc umie pocieszyć :)
Jak tam tworzenie stronki? Ja dalej czekam na płytkę z fotkami z Rzeszowa od znajomej... :( ... coś dojść nie może, a z Przemyśla idzie... ;/ Może w Jarosławiu doręcznie dostane? ..
Hehh.. my też odliczamy dni :) Już nie usiedze normalnie .. :)[/quote]

Wiesz staram sie go niedotykac za bardzo tylko po łbie go głaska bo białe sie tonami sypie xD wiec nie dotykam białego xD

a co do stronki, wlasnie rozmyslam nad szablonem ;)

Link to comment
Share on other sites

O kurcze .. nerul to ja widze, że jak będzie taka pogoda, to będziemy musiały w sobote wyjechać o 12:30, a w niedziele o 7:30 ... :/ .. Tak pół godziny wczesniej, niz planowałyśmy...

PS Dostałam od taty pozwolenie na Ukraine !!! :D Pogadałam z nim troche o naszym wczorajszym dniu i o tym, że Twój tata by nas zawoził i w ogóle, a on że ok, że jak z Twoim tatą to moge jechać, bo on Ukrainy nie lubi i nie będzie tam jeździł, ale jak z Twoim tatą to możemy :) Ale super :D !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Frytela ty mozesz inaczej jak jedziesz od strony Lublina- tam wiesz Stalowa Wola itp. niewiem jak blizej... Cieszcie sie ze niemusicie jechac do krakowa o tej porze roku- jechalam w Maju to 2 godziny w korku stalam[/quote]
wiem ze taka trase mam ;)

a co korka krakowskiego ty myslisz ze nie stałam?! 3-4 godziny na obwodnicy masakra....

[quote name='Nerul']Niema sprawy z wyjazdem a co do mnie i Ukraina- Cavisia jeszcze bedzie z nami jeździla ;) Im nas wiecej tym weselej- przygotuj się na Lwow :D:D[/quote]

kiedy to lwow jest? nie wiem czy jade

Link to comment
Share on other sites

Ta... szczegolnie słoneczko bylo, jak czekalas przed 16 ze mną na autobus :D .. nie no, ale ogolem to dzis bylo ladnie.. a skoro dzis sie nie sprawdzilo i chmura przeszla obok, to tym bardziej nie mozna do konca wierzyc prognozie na koniec tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...