Jump to content
Dogomania

XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

[quote name='McDzik']Na stronie nic a nic nie ma oprócz tych list zgłoszonych psów, bo juz mi stronka działa normalnie ... [/quote]
No właśnie, wczoraj dzwoniłam do oddziału, odebrał jakiś chamski gośc ( żeby nie użyć tu innego epitetu:cool1::shake:), który nie chciał mi nic powiedzieć, twierdząc, że wszystko jest napisane jak byk na stronie;/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda_drakkar']No właśnie, wczoraj dzwoniłam do oddziału, odebrał jakiś chamski gośc ( żeby nie użyć tu innego epitetu:cool1::shake:), który nie chciał mi nic powiedzieć, twierdząc, że wszystko jest napisane jak byk na stronie;/[/quote]

No to zbiorowo idziemy do okulisty chyba, bo ja nic nie widze, nie wiem jak on. Jak dla mnie nie ma żadnego info tam!

Link to comment
Share on other sites

A to miło, miło.. sie szarpnęli na telefon.. ciekawe czy za rok do mnie zadzwonią, czemu suka jestw otwartej, jak rok temu była w młodzieży, haha :D

A ja patrzyłam jeszcze na to 'papierkowe' zgłoszenie i ulotke na Jarosław, ale tam tym bardziej nic nie ma....


[quote name='zakla']Do mnie też dzisiaj dzwonił pan z o/przemyśl z zapytaniem o jh ;)[/quote]

O, a od Ciebie co chcieli? :D Czy grupa młodsza czy starsza? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A do mnie przed chwilą dzwonili z oddziału przemyskiego czy na pewno dobra klasa psa bo na ich ostatniej wystawie (Przemyśl) Królowa była w championach a teraz zgłosiłam do weteranów. Był miły ten ktoś... Pozdrawiam oddział Przemyśl!![/quote]

Niezgłaszasz do Championów? Na przemyślu bylas w tej klasie. Czemu tym razem inaczej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Niezgłaszasz do Championów? Na przemyślu bylas w tej klasie. Czemu tym razem inaczej :eviltong:[/quote]
Do Przemyśla miałam w ogóle nie jechać. Gdybym nie jechała a zgłosiła psa do weteranów to i tak musiałabym potem zapłacić i to ok 50 zł więcej. Więc taniej mi było zgłosić do championów i ewentualnie nie pojechać. A do Jarosławia jadę z psem za grubym, nieodrośniętym i w ogóle :) Więc nie będę jeszcze za to płacić. :diabloti: Zamiast tego inwestuję w Arthroflex. Poza ty sędzina... no nie moja ulubiona :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Ja zamawiam spotkanko z wami znow... Musze tam Królową wygłaskac i zycze powodzenia... Jedyna w Weteranach czy jest moze jakis Samiec jeszcze?[/quote]
Nie, Beatka nie zgłosiła swojego basiora :cool1: A ciotka Jolcia ma ważniejsze rzeczy do roboty niż z Rimusiem na wystawy jeździć. Jesteśmy same z tego co wynika z rozpiski.

Link to comment
Share on other sites

A tam, trzeba być dobrej myśli :) Ja to natomiast zaczęłam dziś liczyc ewentualną stawkę na BIS Junior ... ale doszłam do 5 pod rząd na samym początku gr II i już mi się odechciało, po co się stresowac na zapas? :D .. No..ale na BIS Junior to nam trzeba z psem wygrać w leonach najpierw porównanie ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']A co wam w sumie szkodzi ;)? Weteranow jest niewiele- moze sie uda i staniecie na najwyzszym podjum na pudle? Zastanow się Marta :D:D Bede mocno trzymała kciuki ![/quote]
Słuchaj, wtedy w Nowym Sączu była w pełni futra, zrobiona itd. A teraz jest łysawa miejscami i taka sobie. Może Marysia z nią na bisa pobiegnie, zobaczymy. Ja się chyba nie odważę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Czyżby w Nowym Sączu było podium na BIS weteranów? :)[/quote]
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=03e2ecd15e0e0fd4"][IMG]http://images2.fotosik.pl/151/03e2ecd15e0e0fd4m.jpg[/IMG][/URL] Było miejsce, było :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...