Jump to content
Dogomania

XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

A to baby nie są od trzeceigo miesiąca?:cool3:
Su na klubówce debiutowała w bejbikach mając 13cie tygodni:loveu:
A ja debiutowałam również z aussikiem w klasie szczeniąt i nawet mimo konkurencji miałyśmy NSzwR:lol:
A tak btw mozecie mi powiedzieć, jak tam obok hali jest z miejscem na wyprowadzenie psa? Beton, trawnik, pole, park?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red]Na pewno ktos z Wam wybiera sie na wystawe juz jutro.[/COLOR]
[COLOR=red]Czy mogę liczyć na Waszą pomoc??[/COLOR]

[COLOR=red]Potrzebuje kilku informacji z katalogu, bo na stronie gów... mają!:angryy:[/COLOR]

[COLOR=red]Jeżeli ktoś byłby tak miły prosze o cynk, ze macie katalog - oddzwonie, lub odpisze.[/COLOR]

[COLOR=red]Kontakt do mnie:[/COLOR]
[COLOR=red]gg 1583093[/COLOR]
[COLOR=red]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]
[COLOR=red]tel. 600 810861[/COLOR]

[COLOR=red][B]Chodzi mi o info dot. dogów niemieckich:[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]- o ktorej wchodza na ring?[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]- w jakiej kolejnosci kolory (czarne, blekity, zolte)?[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]- jakie rasy wchodza na ring przed dogami i po ile psow w tych rasach?[/B][/COLOR]

[COLOR=red]Będę bardzo wdzięczna!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Do bani jak nie znamy kolejności - pamieam kilka lat wstecz jak mało który oddział dawał rozpiske i wystawcy MUSIELI przyjechać na godzine 10 - ścisk, tłok i dezinformacja.
Psy wchodzace jako pierwsze sie spóźnią bo przed wystawą nie będzie miejsca - i zamiast rotacji na małej hali i przed halą będzie nieprzyjemnie ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Do bani jak nie znamy kolejności - pamieam kilka lat wstecz jak mało który oddział dawał rozpiske i wystawcy MUSIELI przyjechać na godzine 10 - ścisk, tłok i dezinformacja.
Psy wchodzace jako pierwsze sie spóźnią bo przed wystawą nie będzie miejsca - i zamiast rotacji na małej hali i przed halą będzie nieprzyjemnie ....[/quote]

Aneta nie martw się - jutro będziecie mieli luzzzzzzzzzzz, troszkę gorzej w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...