Jump to content
Dogomania

Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))


ewatr

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śliczna ta rzeszowska Edzia:loveu: Podobna trochę z pysia do mojej Azuli:loveu: Trzymam kciuki za małą od dawna i nie mieści mi się w głowie, że tak długo czeka na swój dom. Gdyby był potrzebny jakiś łzawy tekst o Edzi - dajcie znać - wyprodukuję;)
Edku, weź się w garść i zacznij popylać na czterech łapciach!

Link to comment
Share on other sites

Agato, a kto teraz szuka psiakom domów w Niemczech? Ja niestety tego nie wiem:( Kiedyś pomogła mi pajunia i znalazła mojej tymczasowej jetce super dom w Niemczech. Ale teraz mam wrażenie,że pajunia to wróg publiczny nr 1 na Dogomanii, więc nie mam do kogo się zwrócić. Poza tym schronisko rzeszowskie wydaje psy tylko przyszłym ewentualnym właścicielom i nie uznaje tymczasów, bo gdyby się zgodzili to Edzia grzałaby dupkę u mnie na tymczasie, a tak to nadal siedzi w schronie:(

Link to comment
Share on other sites

Nieśmiało wracam do pomysłu adopcji do Niemiec. Wiem, że psy cały czas wyjeżdżają - niedawno Cudeńko z Poznania, w połowie maja jedzie staruszek Max z Dzierżoniowa. Zdarza się, że nowi opiekunowie osobiscie przyjeżdżają po psa. Może warto spróbować. Szkoda suni, szkoda tej łapki.

Link to comment
Share on other sites

jest tak...tu szybciej takie biedaczki znajduja domek...dlatego szukam tez dla Atosa tu z dogo.

tylko co do przyjazdu nowych wlascicieli jest ciezko....
bo piesek z jakims ale szczegulnie idzie do biednieszej rodziny gdzie jest cala miloscia kochany,:loveu::loveu: bogaci szczegulnie szukaja psa do pokazu...:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...