Jump to content
Dogomania

Maja - Już nie jest załamana. Ma nowy, kochający dom!!!


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maja jest u mnie, zostala wykapana, nakarmiona i wyprowadzona na dwor-sama o to prosila:loveu:teraz lapa wali mojego TZ aby ja glaskal, smiesznie to wyglada:loveu: w wannie grzecznie stala i cierpliwie, potem grzecnzie dala sie suszarka troche wysuszyc-no co uslugi ful wypas:evil_lol: z psami przywitala sie przyjaznie; slodka jest:loveu::loveu::loveu::loveu: zaraz idziemy spac-bede z nia spala w drugim pokoju

Link to comment
Share on other sites

[url]http://s81.photobucket.com/albums/j205/le1-bon/?action=view&current=P1010448.jpg[/url]
[url]http://s81.photobucket.com/albums/j205/le1-bon/?action=view&current=P1010449.jpg[/url]
[url]http://s81.photobucket.com/albums/j205/le1-bon/?action=view&current=P1010444.jpg[/url]
ma się

Link to comment
Share on other sites

suczka jakoś błyskawicznie się zaaklimatyzowala. Spala dziś na kanapie razem z naszym rodezjanem. Jest wiecznie głodna(trzeba uważać żeby nie przedawkować). Goni nasze koty. Biega za dziećmi radośnie. W nocy spala a teraz chodzi po domu i sobie ogląda.
Wczoraj weszla sobie do mojego łóżka i bardzo się zdziwiła że jestem stanowcza i ja wywaliłam(nawet sobie warknęła), powiedzialam jej do sluchu co o tym myśle i wtedy suczka uznala mnie absolutnie za swojego przewodnika i wpatrzona w każdy mój ruch łaziła za mną wszędzie.Pokazalam jej miejsce gdzie może spac to się rozlożyla wręcz na łopatki(była bardzo zmęczona). Wieczorem wrocił mój mąż którego przywitala tak radośnie, a potem z wlepionym wzrokiem siedziala i hipnotyzowala go kiedy jadl kolację.
Jakieś stersy i newy wszystko jak ręką odjąl. W naszym domu poczula się bardzo dobrze i bezpiecznie. Ma dobrą psychikę i charakter.
Wczoraj jak Lucyna wyszla z samochodu to biedulka aż wpadla na szybę tak chciala za nią biec. Ale moje dzieciaki wzięły ją i nakarmiły chrupkami i jakoś dala się

Link to comment
Share on other sites

dlaczego tu urywa posty???!!!!

moim zdaniem Maja(?) jest Jack Russell Terrierem i taki ma też charakter
Bardzo jej się u nas podoba, nie widzę oznak stersu i zdenerwowania wrecz zaczepia koty i sobie poszczekuje radośnie i przed chwilą już zaczęla się miziać z naszym rodezjanem, który już ją pokochal. Ogonem merda ciągle...

Link to comment
Share on other sites

maja jest bardzo fajna, charakterek jacka russela to on ma-w sobote pzred wysjciem do pracy zamknelam ja w kuchni (tak dla bezpieczenstwa, mam dwa psy i nie wiedzilaam jak moga na nia zareagowac jak mnie nie ma:razz:), wrocilam z pracy, a tu....:mad::mad::mad:sajgon totalny;wszystkie papiery porwane na strzepy, powywalane i nowa torba zalatwiona na amen-zachowala sie jak prawdziwy terierek, ale nie moglam byc na nia zla:evil_lol: na stacji tzresla sie z zimna, wskoczyla mi na kolana i ja przytulilam zeby sie ogrzala troche;w pociagu byla naprawde zestresowana, ale po dluzszym czasie ulozyla sie do snu i tak pzrelezala, a pod koniec siadla mi slodko na kolana i tak jechalysmy do centralnej
BRADZO SIE CIESZE, ZE JA WZIELISCIE POD SWOJA OPIEKE:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:buziaki dla was:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...