Jump to content
Dogomania

Maja - Już nie jest załamana. Ma nowy, kochający dom!!!


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maja już z nami. :lol: Ma apetyt i zaakceptowały się z Figą ale o spoufalaniu się jak narazie nie ma mowy. Mnie polubiła i nawet się tuli ale najwyrażniej tęskni za domem z którego została przywieziona.Cały czas wraca pod drzwi i skuczy.Oj będzie jej ciężko zapomnieć ! :-( No i chyba tę noc mamy obie z głowy !

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się cieszę, że Majeczka już u siebie.:multi::multi::multi: Weneda nie martw się niedługo Majeczka pokocha Cię tak samo jak pokochała swoja tymczasową Pancie.

Dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc dla Majeczki. To dzięki Wam sunia żyje i święta spędza u boku kochającej Pani.

Link to comment
Share on other sites

minął zaledwie jeden dzień,a zmiany u Mai są kolosalne ! śpi jak suseł,ma apetyt,lubi spacery i swoją nową koleżankę Figę / i to z wzajemnością / co chwilę przybiega do mnie przekonać się że jestem niedaleko,lubi się tulić i bawić piłeczką.To mądry,przemiły,kochany pies - bardzo się cieszę że jest z nami i co najażniejsze że dobrze sie tu czuje.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/Maja109.pupile.com[/IMG]posyłam zdjęcie Majeczki jak słodko śpi po spacerku z Figunią -
bardzo chce biegać za Figą na spacerach ale jeszcze boję się ją uwolnioć ze smyczy - oj to będzie dla mnie stresujący moment :???:

Link to comment
Share on other sites

pozdrawiam nowy domek Maji(dla mnie to już zawsze będzie Jaco)
trafiła do fantastycznego domu..
nie powiem żeby przyszło mi latwo rozstanie ale zrobilam to ze spokojną głową...
z tego wrażenia zapomnialam zostawić miseczki i smyczkę...

nie wiem jak Wam to powiedzieć- u mnie nie skakala na drzwi:razz: ale jestem pewna że szybciutko się zaaklimatyzuje w swoim nowym domu i ciesze się źe Weneda potwierdza że Jaco to fajny piesek. Dziewczyny mają piękne tereny do spacerów(to jedna z moich ulubionych dzielnic Krakowa) a Figa to taka sympatyczna suczka że trudno by było sie z nią niezaprzyjażnić;)
..

miejcie się dobrze i trzymajcie się cieplutko!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pozdrowienia i miłe słowa ! my wszystkie trzy ! ;) również serdecznie pozdrawiamy.Dzisiaj z duszą na ramieniu odpięłam Majkę ze smyczy i brykały sobie obie po polach aż miło było patrzeć,a potem ....grzeczniutko wróciła do mnie i dała się zapiąć ! Jest urocza !!!
Jak to fajnie że są ludzie tacy jak Wy którzy pomagają tym biednym pieskom.Życzę wytrwałości i szczęścia w dalszych adopcjach.Niech pieski w potrzebie znajdą zawsze dla siebie ciepły kąt bo każdy z nich sobie na taki zasługuje !!! :loveu:
Szkoda że zdjęcie Mai i Figi nie da się otworzyć-ale jest na Maja109pupile.com

Link to comment
Share on other sites

co słychać u Maji-Jaco?
jakoś nam tak smutno, wszystko wróciło do normy...
czy już troszkę przytyła?
czy biega już bez smyczy?
bawią się z Figą?
czy zagoiły się jej wszystkie blizny?

brakuje mi tych jej wyłupiastych ślepi śledzących każdy mój ruch;)
pewnie już zapomniala o nas(mam taką nadzieję) i to ja gorzej znoszę rozstanie....
nasza ostatnia fotka
[IMG]http://i81.photobucket.com/albums/j205/le1-bon/P1010486.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Może i z czasem w jej psiej pamięci, Twoja twarz rozpłynie się wśród innych twarzy (mojej również), ale pozostanie ślad w jej psychice. Dzięki Tobie, Twoim Bliskim, Majeczce łatwiej było wejść do nowej Rodziny, uwierzyła w Człowieka, w miłość.
Życze Tobie i Rodzinie zdrowia, niech spotyka Was wszystko, co najlepsze...:lol:

Link to comment
Share on other sites

piję dziewczyny dziś za Wasze zdrowie!!!!
tyle serca wkładacie w tę robotę...

cieszę się że jakoś przyczynilam się do sukcesu bo końcowkę roku mialam fatalną a Jaco-Maja i jej nowy domek osłodził mi znowu życie:)
cieszę się że suczka trafiłam na najbardziej komfortowe z komfortowych warunki bytu!!
a więc jagoda, Lucyna i dziewczyny ze schroniska w olsztynie oraz dzielny toffik nasz forumowy oraz wszyscy ktorych pominęłam a ich wkład byl istotny w tę historię oraz źyczenia dla pani Lidii żeby Maja-Jaco osladzala jej życie każdego dnia!

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...