Jump to content
Dogomania

KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!


Yorija

Recommended Posts

Głupia ciotka Yorija -
widocznie ciut jej odbija -
piesku, śpisz jak aniołek,
a ona kopie ci dołek.
Rozumiem ją wszelako,
bo zdarza się naszym psiakom
zapaść w najgłębszy sen,
by wyśnić domek TEN.
TEN jeden, TEN jedyny,
cieplutki w środku zimy.
TEN wyjątkowy DOM,
co sprosta wyżła snom.

Ciotka Yorija,
mnie też odbija.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][SIZE=2]jest hotelik nowy w Elblagu
wiesz pojechala tam sunia uposledzona bez uszka -Józia
oto watek :
[FONT=Arial][SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121305&page=6[/URL]
warunki super tylko czy sie uda?
[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam sie nad ciepłą budą na moim balkonie albo na loggie. Jak będę chciała któregoś z psów pogłaskać to Metra będę zamykała na tym drugim a Kozaka wpuszczała na pokoje. Tak dla jego bezpieczeństwa.
Chorela - to mnie chyba najwcześniej odbije.

TŻ na ziemię zszedł. Mówi że go poniosło i że Kozakowi pewnie byłoby lepiej niż w schronisku ale kosztem naszych obecnych zwierzaków. No tyle to wiem - kurcze - dlaczego ja jestem jednak rozsądna. Zamiast kurde go zabrać stamtąd a potem mysleć o konsekwencjach.
Zestarzeję się do cna i chyba nic głupiego nie popełnię w swoim życiu.

KOBITY i FACETY (jeżeli takowi są na tym wątku) rozważcie proszę czy może ktoś z Was by go przed zimną wziął choćby na DT. Wygląda na to, ze mieszkanie poznańskie będe wynajmowała - to by oznaczało że mogę finansowo na jego DT łożyć i to nawet przez kilka miesięcy.

Tylko niech to dom będzie - nie hotel z klatką - a dlaczego nie taki DT hotelikowy z forum? Bo taki DT nie śledzi wątku Kozaka i jak nic będzie oczekiwał, ze Kozak wyemigruje do DS. A ja już nie wiem czy wierzę w to że on DS znajdzie. A gdyby ktoś z tego wątku go zabrął na DT to może już go mając u siebie nie chciałby go oddać?
I jeśli nawet po roku Kozak by nie znalazł DS to zostałby u niego...
Ech - nie wiem co dalej... :-(

Link to comment
Share on other sites

Yorija, gdybym mogła wziąć Kozaka na DT, to nie musiałabyś łożyć, bo:
1. jestem bezpłatnym DT
2. w jednej chwili DT Kozaka u mnie stałby się jego DS.
Teoretycznie. Jeśli:
1. moja tymczaska znajdzie dom (poprzedni tymczas zasiedział się
u mnie 5 miesięcy, tak mu było dobrze)
2. moja córka z Egidą-Betką z mojego DT przeniosą się do swojego DS
3. a mój TŻ pokocha Kozaka od pierwszego wejrzenia (on też zaczyna
mieć dosyć )
to pogadamy. Jestem najmniej rozsądną osobą w rodzinie, zestarzałam się robiąc właściwie same głupie rzeczy, ale tego zrobić nie mogę. Mogę jedno - szukać domu dla Kozaka. Spokojnie, do zimy daleko. Smutny coś on jest na tych filmikach. Może się mylę - miałam trudności z odtworzeniem od początku do końca. Chociaż z drugiej strony, jaki ma być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51'] Smutny coś on jest na tych filmikach. Może się mylę - miałam trudności z odtworzeniem od początku do końca. Chociaż z drugiej strony, jaki ma być?[/quote]


Jest smutny. Już kolejna osoba, która widzi go nawet pierwszy raz od razu to zauważa...

Link to comment
Share on other sites

raczej nie zbyt wiele powodow do radosci..a dodatkowo moga go np bolec stawy.W tym wieku powinien dostawac specjalny preparat przy takim wzroscie.Dziewczyny MUSIMY go wyciagnac asap bo jak tak dalej pojdzie to .....nawet tego nie napisze....nie chce krakac:lookarou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Coś o tych stawach było wcześniej, ale jak nie bolą to dobrze.
Ja już miałam łóżkowe wyżły i wiem, co to znaczy. Podejrzewam, że mój biedny krzyż to efekt tych wyżłowych opatulań.[/quote]


Ano było - on wielki jest i stawy ma wielkie - to moga go boleć. Czasem nawet chodzi tak z opuszczonym zadem
Ale mam nadzieję, że go nie bolą

Link to comment
Share on other sites

ja jednak bede sie sklaniala ze go jak nie stawy to kregoslup boli:roll:tak jest w 99% u duzych psow na starosc..robia sie zwyrodnienia i jedyne co mozna zrobic to podawac bardzo kosztowne leki na usmierzenie bolu...takei leki bral Gap koszt buteleczki 200 zl,mozna tez stosowac naswietlania-ale o czym my w ogole mowimy...tak mozna postepowac z psem ktory ma SWOJ DOM:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...