Jump to content
Dogomania

Modlitwa Psa do człowieka


iwop

Recommended Posts

[LIST=1]
[*]Moje życie trwa 10 do 17 lat. każde rozstanie z Tobą zadaje mi ból. Zastanów się więć, zanim mnie sobie sprawisz.
[*]Daj mi trochę czasu na zrozumienie, czego ode mnie wymagasz.
[*]Obudź we mnie zaufanie - jest mi potrzebne do życia.
[*]Nigdy nie gniewaj się na mnie zbyt długo i nie zamykaj mnie za karę! Ty masz swoja pracę przyjemności i przyjaciól - Ja mam tylko CIEBIE.
[*]Porozmawiaj ze mną czasami. nawet jeśli nie do końca rozumiem Twoje słowa, rozumiem głos który do mnie mówi.
[*]Wiedz że nigdy nie zapominam, jak mnie traktowano.
[*]Zanim mnie uderzysz, pomyśl że Moje szczęki z łatwością moga zmiażdżyc Twoją dłoń, a jedna tego nie robią.
[*]Zanim złajesz mnie, że jestem "nieposłuszny" lub "leniwy" podczas wykonywania pracy, pomyśl że może ciąży mi nieodpowiednie pozywienie, że może zbyt długo przebywałem na słońcu lub że moje serce jest zmęczone.
[*]Otocz mnie opieką, gdy bedę stary - Ty również pewnego dnia się zestarzejesz.
[*]Bądź przy mnie w każdej trudnej chwili. Nigdy nie mów: "nie mogę na cos takiego patrzeć" lub "Niech to sie stanie podczas mojej nieobecności" KIEDY JESTEś PRZY MNIE, WSZYSTKO STAJE SIE łATWIEJSZE.
[*]Po prostu mnie kochaj.[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[B]iwop [/B]a co myślisz o czymś takim?
[I]Panie mój, proszę Cię:
Pamiętaj, że na służbie jestem najbardziej oddanym Ci stworzeniem; stróżem Twego domu, Twojego majątku, a nawet Twojej osoby i bartdzo często Twoim jedynym przyjacielem i pocieszycielem.
Przygotuj mi w zimie ciepłe a lecie cieniste legowisko. Nie pozwól abym cierpiał głód i pragnienie, chroń mnie przed niepogodą.
Nie krępuj mnie bez potrzeby, staję się wowczas agresywny i pozwól mi na wiele ruchu. troszcz się o moje legowisko i uwolnij mnie od pasożytów.
Nie każ mnie tylko za to, że od razu nie zrozumiałem Twoich poleceń, wytłumacz mi to spokojnie i mądrze; wynagrodzę Ci to moją wiernością i przyjaźnią. (...)
Pochwal i pogłaskaj mnie za moją służbę i pamiętaj, ze się na mnie nigdy nie zawiedziesz.
Jeśli zachoruję, oddaj mnie pod opiękę fachowca.[/I]
[I]Kiedy się zestarzeję, nie pozwól, abym dłudo cierpiał, ale pozbaw mnie życia szybko i bez bólu."
[/I]To odezwa Towarzystwa Ochrony Zwierząt w Czechach [B]uwaga! z 1929 roku ![/B]

Link to comment
Share on other sites

Pietrobus nie za bardzo rozumiem tego pier... się. Uważasz, że pies nie potrzebuje do zycia czlowieka? Człowiek wymyślił tylko karmę? To po cholere jestes na dogo/ Po cholere zaprowadzamy psy do weta skoro według ciebie same sobie dadza radę?

kiepski z ciebie filozof pietrobus:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

wiem, że ten wątek został założony dawno temu i że ostatni post jest z grudnia 2007 roku. Ale ja też się podzielę z Wami taką psią modlitwą-za każdym razem jak ją czytam mam mokre oczy :
[B]
Tylko mnie przytul..[/B]

"Oddam Ci całą moją miłość,

Oddam Ci całe moje serce,

Oddam Ci nawet moją dusze,

Tylko mnie przytul, weź na ręce.



Spojrzę Ci wtedy ufnie w oczy,

Wtulę swój nosek w Twoje ramię,

Przyrzeknę wierność już na zawsze ...

A tej przysięgi nic nie złamie.


Więc daj mi tę ostatnią szansę,

Pomóż w bolesnej mej udręce,

Stanę sie całym Twoim życiem,

...Tylko mnie przytul, weź na ręce..."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agawa9']wiem, że ten wątek został założony dawno temu i że ostatni post jest z grudnia 2007 roku. Ale ja też się podzielę z Wami taką psią modlitwą-za każdym razem jak ją czytam mam mokre oczy :

[B]Tylko mnie przytul..[/B]

"Oddam Ci całą moją miłość,

Oddam Ci całe moje serce,

Oddam Ci nawet moją dusze,

Tylko mnie przytul, weź na ręce.



Spojrzę Ci wtedy ufnie w oczy,

Wtulę swój nosek w Twoje ramię,

Przyrzeknę wierność już na zawsze ...

A tej przysięgi nic nie złamie.


Więc daj mi tę ostatnią szansę,

Pomóż w bolesnej mej udręce,

Stanę sie całym Twoim życiem,

...Tylko mnie przytul, weź na ręce..."[/quote]
trafiłam przez przypadek tutaj, (pomyliłam się i kliknęłam w innym miejscu niż chciałam :evil_lol: ) no i proszę

jaki piękny wiersz, bardzo do mnie trafia. Myślę, że oddaje istotę rzeczy.

Chcę zapytać: czy można wykorzystywać fragmenty do ogłoszeń? :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Negri 2008 - tak naprawdę, to nie mam pojęcia. Wiersz nie jest mój-został zamieszczony na jednym z bokserzych forów. Szukałam autora, ale niestety nie znalazłam.
Jeśli chcesz-spróbuję zapytać osoby, która wiersz zamieściła - może ona zna autora.
Jak będę coś wiedziała-napiszę tutaj.
Pozdrawiam cieplutko:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agawa9']Negri 2008 - tak naprawdę, to nie mam pojęcia. Wiersz nie jest mój-został zamieszczony na jednym z bokserzych forów. Szukałam autora, ale niestety nie znalazłam.
Jeśli chcesz-spróbuję zapytać osoby, która wiersz zamieściła - może ona zna autora.
Jak będę coś wiedziała-napiszę tutaj.
Pozdrawiam cieplutko:oops:[/quote]
jeśli to nie kłopot - zapytaj proszę:lol:

Pozdroffki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...