Jump to content
Dogomania

Chorzów - 48 KWPR - dn. 14.09.2008r.


Collieland

Recommended Posts

  • Replies 485
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odpowiedzieć mogę, ale trasy raczej nie wytłumaczę :evil_lol: około 15 minut ;) do półgodziny jak się jest taką sirotką jak ja w zeszłym roku i idzie na około na wystawę :diabloti:. Z wystawy przypomniałam sobie na skróty :evil_lol:.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=38582"]Zuza i Noddy[/URL] o której jedziesz z Cz-wy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collieland']UWAGA ZMIANA SĘDZIEGO !!!

Z przyczyn niezależnych od Organizatorów - w zastępstwie p. Soleckyj-Szpunar oceniać będzie p. [B]Monika Kuriata-Okarmus[/B][/quote]
[B]Collieland[/B] czy w wyborze Najlepszego Psa Użytkowego będą wybierane 3 lokaty tak jak jest podane na stronce w internecie, czy 1 lokata tak jak pryszło na rozpisce w potwierdzeniu.
Co roku było 1 miejsce więc ucieszyłam się, że w tym roku Użytki nie będą poszkodowane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'][B]Collieland[/B] czy w wyborze Najlepszego Psa Użytkowego będą wybierane 3 lokaty tak jak jest podane na stronce w internecie, czy 1 lokata tak jak pryszło na rozpisce w potwierdzeniu.
Co roku było 1 miejsce więc ucieszyłam się, że w tym roku Użytki nie będą poszkodowane...[/quote]

wybierane będą 3 lokaty ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie czy do wyborów najlepszego psa oddziału, wychodzą jak rozumiem psy z ocena doskonala i lokata I, ale czy tylko z dorosłych klas?
W Raciborzu wystawialam psa w mlodziezy i pozniej organizator powiedzial, ze mamy wejsc na wybory najlepszego psa oddzialu.
Czy w chorzowie tez tak jest?


A potwierdzenie tez juz mamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']A ja mam pytanie czy do wyborów najlepszego psa oddziału, wychodzą jak rozumiem psy z ocena doskonala i lokata I, ale czy tylko z dorosłych klas?
W Raciborzu wystawialam psa w mlodziezy i pozniej organizator powiedzial, ze mamy wejsc na wybory najlepszego psa oddzialu.
Czy w chorzowie tez tak jest?
[/quote]

W Chorzowie o tytuł Najlepszego Psa oddziału walczą psy i suki z tytułem Zwycięzca Rasy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collieland']wybierane będą 3 lokaty ;)[/quote]
I to mi się podoba :)
Potwierdzenie też do mnie dzisiaj dotarło :) Jak zwykle organizacja wystawy na najwyższym poziomie. Od lat jeżdżę na chorzowskie wystawy (od roku 1995) i zawsze organizacja bez zastrzeżeń. BRAWO dla oddziału :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']I to mi się podoba :)
Potwierdzenie też do mnie dzisiaj dotarło :) Jak zwykle organizacja wystawy na najwyższym poziomie. Od lat jeżdżę na chorzowskie wystawy (od roku 1995) i zawsze organizacja bez zastrzeżeń. BRAWO dla oddziału :)[/quote]
Zgadzam się!
Ja, co prawda, w tym roku nie będę w Chorzowie, ale musze przyznac, że organizacja jest super!!! Niektóre Oddziały powinny uczyc się od Chorzowa!
Brawo Pan Prezes , Collieland & co.!!!

[SIZE=1](ale się podlizuję!)[/SIZE]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']A ja mam pytanie czy do wyborów najlepszego psa oddziału, wychodzą jak rozumiem psy z ocena doskonala i lokata I, ale czy tylko z dorosłych klas?
W Raciborzu wystawialam psa w mlodziezy i pozniej organizator powiedzial, ze mamy wejsc na wybory najlepszego psa oddzialu.
[/quote]
A z którego oddziału jesteś ? Pewnie Katowice a nie Racibórz :cool3:. Może mieli mało psów do tej konkurencji :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...