Jump to content
Dogomania

Picolino-kaleki szczeniak, czy jest szansa?pojechał do domu!


Cisex

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea_m']To my się dołączamy. Właśnie taki kochany psiak z dziwna łapka pojechal z Ostródy do Katowic do specjalisty! Trzymamy co mamy za psiaka! Skoro mu to nie przeszkadza w życiu to innym żyjącym z nim tez nie powino przeszkadzać :)[/quote]

Ten kochany piesek to Morisek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=85486[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście brałem udział w transporcie Moriska do nowego domku DT :lol: I trafiłem tutaj , bo ktoś wrócił linka do jego wątku ;) Mam małego pomysła ;)
Zagadajcie na PW do MalgosMalgos , ona mieszka w Berlinie i ma kontakty na fundacje w Niemczech :lol: Cisex powołaj się na mnie , że mnie znasz :loveu:
Zresztą ja jej też napomknę o szczeniaku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zauważcie, ze coraz częściej przychodzą na świat szczeniaczki właśnie z takimi i innymi wadami genetycznymi, mam nadzieję że znajdzie się też pomoc dla maleństwa, tak jak w przypadku Moriska, a chyba im wcześniej tym lepiej......trzymam mocno kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama_i_ja']
Zobaczcie ten wątek:
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101123[/URL]

Baffi chce adoptować psiaka (nawet niepełnosprawnego), ale tylko do 10 kg. Pomyslałam, ze raczek byłby idealny to go wkleiłam.
I pewnie dlatego pytała o jego wagę.
[/quote]
czytałam:
[B]ale tu jest jeden z warunków:[/B]
[B][COLOR=#0000ff]"-nauczony czystości w domu"[/COLOR][/B]
[B][/B]
[COLOR=#0000ff][COLOR=black]a każdy szczeniak robi w domu póki się nie nauczy[/COLOR][B]:roll::roll::roll:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...