Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

To by sobie "pogadaly" hehhehe

Samochod masz?

To sie wybierz do nas tu...... u Zary w galeri (tera\z to juz jest tam pierdu pierdu polaczone z galeria heeh) jest pare moich nedznych zdjec jak pare osob sie do nas na wies wybralo.....

Kamila i Gos jeszcze swoich nie obrobily i nie wstawily a szkoda bo one super zdjecia robia...

zobacz tu:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180744-Zara-Angielka/page58[/url]

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewelinabuck']no to ja mam juz psy poczipowane zazszepione z paszportami teraz pobranie krwi i kwarantanna i jazda:):):) czy jak bym wynajela takiego busa przewozowego zeby zabral mnie graty i 3 psy nie zbankrutowalabym???[/QUOTE]
ja miałam jechać busem i pytałam w sierpniu ile za futro to mi pan powiedział ze tyle co za ludzia wtedy to było 350 PLN. za graty nie liczyli dodatkowo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lo matko - co tu taka cisza?

Ktos kiedys pytal gdzie kuis surowe miecho psom?

Moze sie komus przyda....

[url]http://rawtogo.co.uk/default.aspx[/url]

Minia - jestem na bezrobociu od dzisiaj wiec daj znac kiedy masz czas i ile zajmnie Ci dojazd do E11 3RR (to moj kod pocztowy), jakbys tak na poludnie w jakis dzien tygodnia mierzyla to umowie sie z 2 Gosiami i ich psami i zrobimy sobie fajny spacerek... tylko ze moja Zara ZADNYCH psow do domu nie wpusci wiec...... hmmmmm


Daj znac kiedy w przyszlym tygodniu moglabys sie wybrac?

Link to comment
Share on other sites

Czesc dziewczyny (i chlopacy ;) ), wybieram sie na Swieta do Polski, bede wracac moim nowym autem, citroen berlingo. Szukam chetnych na dzielenie podrozy, generalnie chcialam brac prom z Amsterdamu do Newcastle ale jesli by sie zebraly dwie osoby z Londynu to moze jakos sie dogadamy inaczej. wyjezdzam z Poznania 27 albo 28 grudnia, chetnie wezme jakiegos psiaka, moze nawet 2. Koszty beda dzielone po rowno, jak narazie prom z 4 osobowa kabina kosztowalby £200, do tego troche na benzyne. Samochod jest bardzo ladowny, wiec sie mozna bedzie zaopatrzyc w sloiczki i inne specjaly nie do zabrania samolotem. Chce kupowac bilety jak najszybciej wiec zainteresowanych prosze o jak najszybszy kontakt. Moj numer: 07933308273

Link to comment
Share on other sites

Park jak park ale te futra Twoje Minia to piekne sa.....

Gdzie Ty ieszkasz?

Cos nie moge Gosiek skrzyknac......glupio mi zebys tu taki kawal jechala a ja Cie nawet na kawe nie bede mogla zaprosic bo moja psica zadnego psa do domu nie wpusci....

Na sam spacer sie wybierzesz?


To moze na przyszly poniedzialek sie umowimy, co?

jak Goski nie dadza rady to trudno chociaz fajnie by bylo... robia jeden spacer z psami o 11 a drugi chyba o 1..... moglybysmy sie na 11 umowic i do nich dolaczyc, huh?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

troche nie w pore ale od piątku nie mialam neta do dzisiaj nie przejmuj sie zadna kawą a na spacer jestem chetna jak najbardziej mieszkam w zach. londynie do Ciebie mam 30 mil. Poniedziałek już nam uciekł niestety , a w ten przed świąteczny pracuję więc może po świętach żeby spalić trochę świątecznego sadełka.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przylaczam sie do ONkowego klubu na Wyspach. My bedziemy niedlugo wracac do Szkocji i stad mam pytanie czy ktoras z Was wiozla piesa promem do Newcastle (kolo 16 godzin plyniecia) i jak wygladaly kennele itp. My juz podrozowalismy i Eurotunelem i promem z dunkierki ale nie mamy pojecia jak z promem z holandii. Ktokolwiek cos wie? Bede zobowiazana;)

Link to comment
Share on other sites

2 lata temu mialam przewozic psa promem do Newcastle, ale po tym jak mi powiedziano, ze psa musze zostawic albo w samochodzie albo w kennelu i zobacze go ponownie dopiero po przybiciu do brzegu podziekowalam. Podejrzewam, ze to duzo zalezy od obslugi, ale taka oficjalna informacje otrzymalam przez tel. Jak dla mnie to kpina, tym bardziej ze nigdy w zyciu bym nie zostawila psa komus kogo nie znam. Nie wiem czy oni z kenneli psy wyprowadzaja, jesli nie to juz w ogole porazka.
Zaznaczam, ze te informacje sa sprzed 2 lat. Do tego zaleznie od obslugi moze sie zmienic. Ja wtedy pokusilam sie na prom z Holandii do Hull. O wiele dluzsza trasa juz na wsypach do Edi (tez jestesmy z Edynburga), ale przynajmniej powiedziano mi, ze moge sie z nimi umowic, ze o okreslonych godzinach bede psa odwiedzac. Ostatecznie z powodow roznych pies nigdy do mnie nie dotarl, ale takie byly informacje w fazie planowania.
Kiedy jedziecie? Bede na tym promie 28.12. Moze sie tam spotkamy?

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim Wyspiarzom

[COLOR=green]Niech się spełnią Bożonarodzeniowe życzenia,
te trudne i łatwe do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i małe,
mówione głośno lub nie mowione wcale...

[COLOR=black]Coby futra za duzo nie gadaly noca :evil_lol:[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Wszystkim Wyspiarzom

[COLOR=green]Niech się spełnią Bożonarodzeniowe życzenia,
te trudne i łatwe do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i małe,
mówione głośno lub nie mowione wcale...

[COLOR=black]Coby futra za duzo nie gadaly noca :evil_lol:[/COLOR]
[/COLOR][/QUOTE]

Dzieki i wzajemnie [B]karjo2[/B] !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minia913']to i my się przyłączamy do życzeń świątecznych dla wszystkich na wyspach zdrowych spokojnych wesołych i nie tak zimnych świąt:) udanego sylwestra oraz szczęśliwego nowego roku[/QUOTE]

Przesylam Wesolych Swiat ciotkom na wyspach z dalekiej ale slonecznej Arizony wczoraj po poludniu bylo 20C. Mam rodzine kolo Londynu u was inaczej z pogoda...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT][COLOR=red][B]Niech w Nowym Roku - [/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]świat będzie dla Ciebie, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]pełen ciepła... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]radości...i Przyjaciół... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]A w Twoim domu niech nigdy nie zabraknie: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]miłości...serdeczności... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]pogody ducha... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]i zrozumienia...oraz wszelkiego dobra![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Najwspanialszego... [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Pełnego uroku - [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Nowego Roku 2011!!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By miłość królowała! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By radość panowała! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]By szczęście Ciebie szukało! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]I zdrowie dopisywało!”[/COLOR][/B]


[COLOR=red][B]Tego zyczy Pako, Bully , Borrego i ciotka Ala[/B][/COLOR]

Tak Pakus jezdzi w Kia Sorento na przednim siedzeniu

[URL="http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5763&d=1293743911"][IMG]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5763&d=1293743911&thumb=1[/IMG][/URL]
[/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam na Wasz Wyspiarski wątek, bo wymyśliłam sobie, że będziecie znały aktualne fakty - obiło mi się przypadkiem o uszy, iż zmieniły się przepisy dot. wwozu zwierzaków do UK. Czy wiecie coś na ten temat? Nie ma już pół rocznej kwarantanny? Przyznaję, że dokładnie nie wiem na czym ona w ogóle polegała - zabierali gdzieś psa na pół roku (pewnie tu zabijecie mnie śmiechem :oops:) czy chodziło tylko o jakąś obserwację psa przez weta w ciągu 6 miesięcy poprzedzających wyjazd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wszpasia']Zaglądam na Wasz Wyspiarski wątek, bo wymyśliłam sobie, że będziecie znały aktualne fakty - obiło mi się przypadkiem o uszy, iż zmieniły się przepisy dot. wwozu zwierzaków do UK. Czy wiecie coś na ten temat? Nie ma już pół rocznej kwarantanny? Przyznaję, że dokładnie nie wiem na czym ona w ogóle polegała - zabierali gdzieś psa na pół roku (pewnie tu zabijecie mnie śmiechem :oops:) czy chodziło tylko o jakąś obserwację psa przez weta w ciągu 6 miesięcy poprzedzających wyjazd?[/QUOTE]

ja nic nie slyszalam i dlatego nie latam przez Heathrow, zreszta BA nie zabieraja psow na poklada...wszystkie inne linie lotnicze biora???

Zajrzyjcie wyspiarze na watek..tragedia, pozar u dogomaniaczki

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16067968[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o ogólne przepisy dot. wwozu zwierząt (mam tu na myśli zarówno psy, jak i koty) np. samochodem, nie koniecznie samolotem.
Czy jest jakaś strona gdzie to jest wszystko opisane? Te procedury, badania jakie zwierzaki muszą mieć? Polsko lub angielsko języczna, może jakaś oficjalna?

Link to comment
Share on other sites

szukaj odpowiedzi tutaj.
[url]http://www.defra.gov.uk/wildlife-pets/pets/travel/index.htm[/url]

z tego co sie orietuje 6-miesieczna kwarantanna dalej obowiazuje. Ale psa nigdzie nikt nie zabiera, czeka u ciebie w domu 6 miesiecy po badaniu, dopiero po tym czasie mozesz psa wwiezc na wyspy. Ma to zostac zniesione w 2012 roku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...