Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam do sprzedania 2 bilety [B]Wizzair. Luton-Gdansk[/B].

Wylot z Luton [B]9 Maja o 13:20[/B] (przylot o 16:30)
Wylot z Gadnska [B]13 Maja o 6:10[/B] (przylot o 7:30)

Za bilety zaplacilam £158, na dzien dzisiejszy kosztuja £198 (ceny wraz z dodatkowa oplata za bagaz: 1 na os)

Sprzedam je za £100 (+ koszty przebukowania pokrywa kupujacy)

Nikt nie chce sie wybrac na krociutki urlopik? A moze znakociekogoskto chce? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Habibi, co Centralwings, moze to o to chodzi [URL]http://anglia.interia.pl/wiadomosci/news/co-dalej-z-centralwings,1088465[/URL][/quote]

Tak tak niestety to to, central odwolal wszystkie polaczenia Irlandia Polska do konca roku, zostalo tylko jedno Dublin Warszawa, szkoda tylko ze na reszte polaczen mozna bylo dokonywac rezerwacji do konca maca, a 1 kwienia wielki CANCEL :angryy: Moj urlop w PL przeszedł kolo nosa, mam nadzeje ze chociaz pogoda bedzie znosna to z psem sobie pobiegam, czyli nie ma tego złego :p

[quote name='lemonsky']tarza się (!) w trawie [/quote]

no skoro Torro panierkuje sie w trawie to bedzie juz tylko lepiej! To ulbiona gimnastka Ronina, w szczegolnosci na plazowym piasku :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']Moj urlop w PL przeszedł kolo nosa[/quote]

[B][COLOR=DarkGreen]habibi[/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkSlateGray], na pocieszenie ci powiem że nie pamiętam już co to jest urlop :diabloti:. kiedy w końcu pojadę w góry to nie poznam :diabloti:.

[B][COLOR=DarkGreen]lemon[/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkSlateGray], też się cieszę z wigoru futrzaka :multi:.[/COLOR][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Torrek cudnie wyglada na podusi, sluzy mu wiosenne slonko :loveu:.
Moze wreszcie zrobi sie cieplo, ponoc w przyszlym tygodniu ma sie ruszyc, tylko w ktora strone :evil_lol:
Pusia, to trzymamy kciuki za przeprawe, odliczamy 30, 29, 28...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaCz.']Mam pytanie czy do pobrania krwi na przeciwciala pies musi byc przed posilkiem?[/quote]

nam wet zalecil aby psiak juz wieczorem dzien przed pobraniem krwi nic nie jadl i rano oczywiscie tez wiec tak na wszelki wypadek zrobimy a badanie mamy w ten piatek



[B]pusia2405 [/B]to trzymamy kciuki za szczesliwe zakonczenie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaCz.']W takim badz razie ja rowniez tak zrobie.
My mamy badanie jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem za tydzien.
Dzieki za odpowiedzi.[/quote]



o prosze to prawie zaczynamy rowno nasza kwarantanne ;) wiesz co nie wiem czy ta glodowka jest tak naprawde konieczna ja chodze z psiakiem tutaj do angielskiej lecznicy a oni z tego co widze troszke inaczej postepuja niz nasi polscy weci ale mysle ,ze psiakowi nic sie nie stanie jak troszke pogloduje a ty bedziesz spac spokojnie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']nam wet zalecil aby psiak juz wieczorem dzien przed pobraniem krwi nic nie jadl i rano oczywiscie tez[/quote]

[COLOR=DarkSlateGray]specjalistą nie jestem, ale o ile pamiętam z naszej wizyty ułatwia to po prostu przygotowanie pobranej próbki krwi, więc masz większe szanse że nie będzie potrzebna powtórka (czas, czas, czas)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

hejeczka
kicia w domku bo nie chce więcej kosztów a poza tym stare to to :) 12lat będzie miała.. wiem wiem koty do 21 żyją... ale ona wrednie złośliwa się robi np z sikaniem zamiast na dworku to do wanny...
dzięki wielkie za rady szczepionkowe i czasowe :)
aczkolwiek nie ma pewności że w ogóle z psem i dziećmi dołączę do "chłopa" :(
ech siedze sobie i ryczę, ale to u mnie już norma


a Torro co się stało z kręgosłupem? Jaki paraliż?! ojej... współczuję... i dobrze że już na prostą wychodzi :D

Link to comment
Share on other sites

Spoko, dobrze bedzie, chyba wszyscy moga pisac eseje o przeprawie :evil_lol:.
Tluklam sie busem z 5-latka, malamutem i krolikiem i zyje, wiec nie jest zle ;).
A po spadku kursu kompletnie nie ma na co czekac, Polska zrobila sie tak ekskluzywnym i drogim krajem, ze taniej nam wychodza wakacje na Karaibach.
Zycie na 2 domy moze dobic i finansowo i emocjonalnie, wiec ....

Link to comment
Share on other sites

[B]osho[/B] wlasnie o ten czas chodzi i tak juz na bank nie bede mogla zabrac Franka w wakacje a musze pojechac do Polski zalatwic kilka waznych spraw[B]:roll:[/B]


kochani a mam do was pytanie do tych ktorzy kozystali z uslug przewoznika (bus) czy jak jechaliscie psiak musial byc w klatce lub kontenerku ???

[B]pusia2405 [/B]a jakim srodkiem transportu przywozicie swojego zwierza ???pruwatnie czy kozystacie z uslug jakiej firmy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']ooooo to super bo tak sie zastanawialam czy nie ma jakis wymogow czasem :???:. ale ogolnie byliscie zadowoleni z tej firmy??[/quote]

Czy byalam zadowolona?? Kochana bylo lepiej niz myslalam:loveu:
Kierowcy bardzo mili, pytali sie czy nie chce zrobic szybkiego postoju na sioo dla piesa miedzy zaplanowanymi, nie narzekali ze pies szczeka czy sie kreci. Punktualni bardzo, jechali po ludzku...nie mialam serca w gardle myslac ze zaraz sie rozbijemy:evil_lol:
Mialam tez to szczescie ze i inni pasazerowie byli wporzadku i nie narzekali na czarnucha:p
Wymog jest jeden...pies musi miec wszytkie papiery zeby nie bylo problemu na przejsciu granicznym;)

Link to comment
Share on other sites

[B]furciaczek [/B]to naprawde miesliscie szczescie bo wieel osob ma zle doswiadczenia ojjjjjjjj chyba wezme od ciebie namiary wole sprawdzona firme :pa jeszcze zapomnialam zapytac jechaliscie z Polski do uk czy z uk do Polski?? czy z uk mozna z nimi jechac do Polski ??i jeszcze jak z kosztami ??bo jak patrzylam na ceny przelotow z siersciuchem to powiem ,ze sa kosmiczne :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...