Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wyszło mi w argosie 18f :) , i również od 60f... a tak ogólnie to jak to jest z wypłatami? mam jakiś papier i pokazuje a reszte załatwia sobie klinika z ubezpieczycielem? czy poprostu ja płace a później ja się muszę z nim ugadac??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_1982']. Tylko nie wiem jeszcze jak z tą sterylizacją. Chyba tam zadzwonię i się zapytam. Bo to bedzie wiecej niż 60 funtów.[/QUOTE]


Kasia to jak już będziesz wiedziec to daj znac :) bo sterylke też planuje

Link to comment
Share on other sites

no to całkiem fajnie, ciekawe dlaczego u mnie taka drożyzna, chyba że coś pomyliłam. A wyjazdu z małą na razie nie planuję, na czas urlopu pies zostaje z rodziną mojego chłopaka. Ale na naszym regionalnym forum jakiś chłopak wypowiadał się o tym co musiał zrobic dla swojego kota i wyszło go jakieś 160 funtów. razem z chipem, ale moja juz ma wiec wyszło by podobnie

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze z ubezpieczeń zaproponuje Animal Friends.

Miesięcznie za doga niemieckiego płacę £45,15 (Prestige - najdroższa opcja).
Raz miałem okazję skorzystać z ich usług i cała procedura wyglądała tak:
- z psem do weta (Goddard) i tam trzeba całość zapłacić z własnej kieszeni. W moim przypadku było prawie £200.
- wet pomógł wypełnić papiery i oni je wysyłają do ubezpieczalni.
- po kilku dniach odesłali mi papiery do uzupełnienia (brakowało historii opieki wet. z Polski, ale zadowolili się kontaktem do weta. Nie trzeba było tłumaczyć, czy przesyłać polskiej książeczki).
- po tygodniu kasa (-£49 ) była na koncie.

Link to comment
Share on other sites

mam stafficzke, wczoraj jej założyłam nawet wątek na dogo w staffikach;) Chociaz z charakteru to raczej do mopsa jest podobna, ciagle tylko spac w ciepelku, najlepiej na kolanach;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177891-Rubinowa-CzerwieA[/url]
a malamuta to ona jeszcze w swoim krótkim życiu jeszcze nie widziała wiec by jej sie takie spotkanie przydało;)

Link to comment
Share on other sites

no to moja tylko troszke wieksza bo ma teraz 16 tygodni, pewnie ze strachu schowalaby się pod sukienke;) bo u mnie w okolicy nie ma nikogo z duzym psem.Chociaż Roxie do tchórzy nie należy, i jest bardzo opanowana;) ostatnio atakowała ja sucz jack russel terrier - w domu u znajomych a mała nawet na nią nie spojrzała tylko demonstrowała swoje niewielkie jeszcze popisy posłuszeństwa ;) byłam z niej taka dumna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasterP']To ja jeszcze z ubezpieczeń zaproponuje Animal Friends.

Miesięcznie za doga niemieckiego płacę £45,15 (Prestige - najdroższa opcja).
Raz miałem okazję skorzystać z ich usług i cała procedura wyglądała tak:
- z psem do weta (Goddard) i tam trzeba całość zapłacić z własnej kieszeni. W moim przypadku było prawie £200.
- wet pomógł wypełnić papiery i oni je wysyłają do ubezpieczalni.
- po kilku dniach odesłali mi papiery do uzupełnienia (brakowało historii opieki wet. z Polski, ale zadowolili się kontaktem do weta. Nie trzeba było tłumaczyć, czy przesyłać polskiej książeczki).
- po tygodniu kasa (-£49 ) była na koncie.[/QUOTE]


Ja z ubezpieczeniem M&S w mojej fili Goddards place excess i reszte vet robi claim do ubezpieczenia - nie musze placic z gory i czekac az mi zwroca....

Link to comment
Share on other sites

Z tym placeniem ( o ile sie orientuje) jest tak, ze zalezy od wysokosci rachunku. Na ogl przy kwotach 100/200L placi wlasciciel, a potem z ubezpieczenia jest zwrot, przy wiekszych kwotach idzie rozliczenie miedzy wetem a ubezpieczalnia.
Emi, jak futer?
No i kto sie wybiera na Crufta, Aga od Amberki, powtorka ;)?

Link to comment
Share on other sites

Psica mial wczoraj zdjete szwy i podobno "as good as new" to lezy w domu i... smierdzi sobie.

W nocy wraca Gosia.Marat wiec psica sie pewnie posika z radosci na jej widowk bo zaczna jej sie znowu spacery w poludnie z banda "kumpli" - przez czas jak Gosia w Polsce, Zarulca wyprowadzala na kupke i siku bo Zara miala zakaz przeciazania lapy....

No... Lajkowa wracaj szybkooooo heheh

Link to comment
Share on other sites

karjo2 ja sie wybieram na cruftsa w niedziele.
Dziewczyny wobrazcie sobie, ze moj facet probowal sie wczoraj dodzwonic do goscia od psow po raz kolejny i oczywiscie nie odebral telefonu. Postanowil wiec wyslac smsa, ze jesli w ciagu dwoch dni sie z nami nie skontaktuje zglosimy sprawe na policje. Jak tylko wyslal wiadomosc koles natychmiast oddzwonil i tlumaczyl sie, ze nie mogl sie z nami skontaktowac bo sie przeprowadza.:angryy: Powiedzial, ze od razu wysyla czek. Dzisiaj dostalam list z czekiem.;) Jutro ide do banku wplacic pieniadze i zobaczymy czy czek nie jest przypadekiem bez pokrycia.:razz: Mam nadzieje, ze nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...