Jump to content
Dogomania

Kochany staruszek bez oka [']


Hanah

Recommended Posts

Darujcie sobie pomysly, przenoszenia starego, schrowanego, niewidomego prawdopodobnie psa do jakiegokolwiek schroniska w ktorym sa [B][COLOR=red][U]SETKI [/U][/COLOR][/B]zwierzat. To taka sama smierc jak od igly weta, smierc ze stresu i zagryzienie ewentualne...
Jutro bede w schronisku w Zyrardowie..dowiem sie czy go wet badal czy nie, a jak nie, zabiore go do lecznicy, ktora jest jeden kroki od schronu.......aby wiedziec jaki jest stan psa.


DOM mu jest potrzebny, a nie przerzucanie do molochow schronisk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to moze poinformuj lub zaproponuj lepsze miejsce,azyl czy przytułek gdzie go nie maja zamiar uspić!! moloch jest przepełniony ale zawsze lepszy od usypialni-bo miałby czas spokojnie czekać aż dogo znajdze mu dom lub DT..miałam zamiar napisać że to jest schronisko a nie domek,bo tu liczy się zgoda ogółu...nie tylko moja.a co z innymi chorymi psami z TEGO SCHRONU ,też maja czekać na "domek"?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix'].a co z innymi chorymi psami z TEGO SCHRONU ,też maja czekać na "domek"?:crazyeye:[/quote]


W KAZDYM schronisku sa jakies chore psy a jak ich nie ma to znaczy, ze od reki byly uspione.


KTORE psy sa chore, wiesz-mozesz podac dokladnie?? JEDEN krok od schroniska jest lekarz powiatowy.
Dwa, Fona mnie zna, jak do tej pory nie mialam ZADNYCH zgloszen,ze COS sie dzieje DRAMATYCZNIE_ZLEGO w schronisku. Jutro tam pojadę, jak napisalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Darujcie sobie pomysly, przenoszenia starego, schrowanego, niewidomego prawdopodobnie psa do jakiegokolwiek schroniska w ktorym sa...........
Jutro bede w schronisku w Zyrardowie..dowiem sie czy go wet badal czy nie, a jak nie, zabiore go do lecznicy, ktora jest jeden kroki od schronu.......aby wiedziec jaki jest stan psa.

DOM mu jest potrzebny, a nie przerzucanie do molochow schronisk.[/QUOTE]

To czekamy na wieści :roll:

Link to comment
Share on other sites

Arko nie pisze ze dzieje się dramat.
Natomiast fakty:
-schron jest wpisany na czarną listę schronisk w Polsce
-Z raportu hycel wyniak ze mamy jeden z najwiekszych w Polsce procent usypianych zwierząt w schronie.
-To, że jest tam lekarz powiatowy niczego nie zmienia. Nie dość, że jest bardzo drogi to patrzy na wszytko co tam się dzieje bez mrugnięcia oka (naprzykład ta profesjonalna kwarantana dla psów agresywnych jest na jego terenie i to on ja udostępnia- [URL]http://www.forum.bulterier.pl/15-roczny-fanto-zabrany-z-yrardowa-vt1313.html?sid=82ba1b5b958a92d6e806f22b2dd1f235[/URL] . W tego typu klatce są i psy malutkie i bernardyny)
-Pies jest staruszkiem, nie ma oka i prawdopodobnie reumatyzm. Leczenie go przy takich warunkach zycia jakie ma dzis raczej nie da zadnych rezultatów.

PS: czy bedzie u nas może w sprawie rotków??

Link to comment
Share on other sites

co taka cisza?moze wyrazicie swoje opinie- co na ten temat myslicie?czy to dobry pomysł by przenieść psa do innego,bezpieczniejszego schronu,po uprzedniem sprawdzeniu warunków jakie bedzie miał? dobra informacja to ta że bedziemy wiedzieć jaki jest stan zdrowia psa....bedzie mozna na tej podst.zdecydować co robic dalej-czy jest czas na szukanie DT czy domu.

Link to comment
Share on other sites

Moje zdanie:

Szukam teraz dobrego hoteliku w miarę blisko. Przeniesienie go do innego schronu, niewiele zmienia, nie wiadomo jak on poczuje się w nowych warunkach i jak na niego zareaguja inne psy. Tutaj mam to bezpieczenstwo , że go inne nie gryzą. W piątek będę u niego i zobaczymy jak się czuje i co z nim dalej. Jestem teraz w kontakcie w sprawie hoteliku dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']co taka cisza?moze wyrazicie swoje opinie- co na ten temat myslicie?[B]czy to dobry pomysł by przenieść psa do innego,bezpieczniejszego schronu[/B],[B]po uprzedniem sprawdzeniu warunków jakie bedzie miał?[/B] [/quote]

:roll: ciekawe jakie schronisko proponujesz? Jakie schronisko dysponuje cieplym pokojem dla tego psa wraz z kliniką diagnostyczna 'full wypas' :roll:
Jakie schroniko bedzie mialo czas jezdzic z psem na przebadanie go? np. rtg aby zbadac czy problemy z chodzeniem to stary uraz czy tez spondyloza-ktora jest prawdopodoban u psa w tym wieku...no nie wspomne o badaniu okulistycznym..i drobiazg badania krwi..ktore?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, nie ma się co przekomarzać, tylko trzeba działać. Ja też raczej nie jestem za tym, żeby przenosić Dear'a do innego schroniska (warunki bytowe wiele się nie zmienią, a to tylko dodatkowy stres dla psiaka), ale przecież nikt nie chce dla niego źle. On teraz potrzebuje naszego wsparcia, a takie docinki do niczego nie prowadzą :shake: Zmobilizujmy się więc i działajmy!

ARKA czekamy na wieści... miejmy nadzieję, że jak najlepsze... :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie będzie żadnych przenosin-to juz uzgodnione,swoja drogą nie zamierzam nikogo uszczęśliwiać na siłę....chyba że psa potrzebującego pilnej pomocy!
mam tylko nadzieję że nie przeczytam nigdy na tym wątku tekstu " staruszek uśpiony,nie zdążyliśmy-wybacz piesku..." :angryy:
ja podjełam działanie,więcej w miarę możliwości i odległości.taak...twierdzicie że ten nie wymaga leczenia,być moze...a te inne które jak twierdzicie i piszecie "konają w męczarniach" "powolną śmiercią" też są leczone?
mam to brać na poważnie czy traktować z przymróżeniem oka?

ARKA- dla twojej informacji-mam duzo ,zbyt dużo okazji by się dowartościowywać codziennie na miejscu:evil_lol:no a jak mi sie znudzi mogę,jak mi czas pozwoli,nawet w innych miastach:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']ARKA- dla twojej informacji-mam duzo ,zbyt dużo okazji by się dowartościowywać codziennie na miejscu:evil_lol:no a jak mi sie znudzi mogę,jak mi czas pozwoli,nawet w innych miastach:diabloti:[/quote]

:diabloti:Nie wątpie. Dokoncz jedno i bierz sie za drugie;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8275041&postcount=4[/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem aluzji, ale tu chyba nie ma nic do rozumienia-szczeniaki są juz wydane ,wiec zdjęć już nie wklejałam,została 1 sunia, jest pod opieka właściciela,a ogłoszenia na nią są nadal aktualne ,lecz lokalnie(sa tel.ale wszyscy chcą psa).poza tym z tej samej akcji 3 psy sa rozlokowane-1 wydany,1 na DT,1 do pilnej adopcji u znajomych.1 -jak juz wiesz(przypadek komórkowo-gówniany,głodzony)trafił w ta niedzielę do Milanówka.
jak coś jeszcze chcesz wiedzieć trzeba sie spytać,a nie grzebać po wątkach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos moze zadzwonic do hoteliku w Niepołomicach (kolo Krakowa)? Tam sa wspaniale dziewczyny! Moze beda mogly przyjac psiaczka..

[LEFT][COLOR=#103c22]Beata tel: 504-470-635 [/COLOR][COLOR=#4d3d00][COLOR=#000000][COLOR=#103c22]lub [/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#4d3d00][COLOR=#000000][COLOR=#103c22]hotelik tel: 012/281-21-6. Mozna tez napisac PM do "Foksia i D[COLOR=#000000]ż[/COLOR]eku[COLOR=#000000]ś[/COLOR]". [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanah']sznaucerek nie ma banerka. ZAłoze mu wątek, może wtedy będzie szybciej, ale już padam na pyszczek..[/quote]
Ja wiem, ja wiem ale tak cichutko się przypominam o wątek dla sznaucerka i jakieś zdjątko:oops: Pianka zrobi bannerek tylko musi być wątek i zdjęcia...:modla:
Nie mogę przestać o nim myśleć:-(, jak smutnooooo :placz:

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6408/dsc00539bs6.jpg[/IMG][/URL]

Psiak jest staruszkiem, kazdy o tym wie, Jednego oka nie ma na drugie widzi. Wet powiedzial,ze te problemy z poruszaniem to na tle reumatycznym, on tak przypuszcza....

Nie ma gdzie psa zabrac, nawet do kuchni sie nie da....

Jesli wiec hotel to na warunkach domowych a nie znow buda i boks...

Sa trzy psy, trzy budy, w boksie..

Schronsko i targowisko to jednostka budzetowa miasta, podlega bezposrednio prezydentowi Zyrardowa.

Obecnie jest konkurs na stanowisko kierownika tej jednostki-za miesiac bedzie rozstrzygniecie konkursu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...