Jump to content
Dogomania

Jamnik szorstkowłosy po wypadku. Do adopcji. Środa Wielkopolska. już za TM


asnna

Recommended Posts

asnna - odezwij się :oops: Jamniorek ŚLICZNY :loveu: Dziewczyny ratujcie go :oops:

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7834/jamnikff6.jpg[/IMG]


Sama pomagam od pół roku w opiece nad też takim jamniorkiem - dokarmiam, posłanka przywoże, witaminki i odpchliłam go już kilka razy i odrobaczyłam, obcięłam pazurzyska. Myślałam, że "wyladuje" u mnie, ale mam ostry sprzeciw w domu.. Piesek mieszka w budce już od kilku lat - na grzbiecie wyrosła mu już nawet taka trochę nieładna jakby "dzika" sierść czy coś, ale po wykąpaniu, przystrzyżeniu i trzymaniu w domu chyba wszystko dojdzie do normy. Piesek jest mniejszy niż standardowy, ani za gruby ani za chudy, trochę wystraszony, ale łagodny - hym zobaczę czy się w domu jeszcze nic nie da zrobić i w razie czego założę mu tu wątek..
Acha dowiedziałam się od osób które dały psiakowi budkę i dokarmiają codziennie, że piesia zostawiła na pastwę losu "kochająca" właścicielka jak się wyprowadzała..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Szczerze mówiąc zamieszanie wokól psa zrobiło się niesamowite. Pies ciągle nie został adoptowany, kilka tygodni temu łapał świerzb, nikt nie wie skąd, tak więc kwestia jego adopcji utknęła w martwym punkcie. Co prawda pojawili się chętni, ale wiadomo, że czasem ludzka dobroć kończy się, gdy trzeba wziąć na barki chorego psa... :/

Link to comment
Share on other sites

Niestety... dzisiaj w południe Leon, bo tak go nazwaliśmy, zdechł w drodze do lecznicy... :( Wet stwierdził jakieś raczysko, o którym nie mieliśmy pojęcia, choć od jakiegoś czasu troche schudł i nie był już takie radosny.. :(

To boli, gdy nie jesteśmy w stanie pomoc..

[']

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...