Jump to content
Dogomania

Etienne De Villar & Fasti-Fastryga Gold Bonzo CZYLI YORK&AMSTAFF hodowla Magic Lider


AmiX

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki :)

[quote name='Zuza i Noddy']Maleńkie cudeńka:loveu:
A Eti nie jest zazdrosna?[/quote]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Eti patrzy na nie z niedowierzaniem..jak by zastanawiała się co to jest?:evil_lol:[/SIZE][/FONT]

[quote name='Aurunia']Aniu a czy jakieś szczeniaki z zarezerwowanych idą w ręce wystawowe??
Śliczne są :loveu::loveu::loveu:[/quote]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Podobno sunia nr 3 i 8 ale zastanawiają się też przyszli właściciele 2 i 6 nad wystawami…. ja mam nadzieje że tak się stanie! Bo 5,8,3,1,:loveu: to są mojej faworytki na dzień dzisiejszy:) [/SIZE][SIZE=3]Zresztą wszystkie są śliczne:loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Nie wspomniałam o rodzynku:loveu: jak by był sunią to za żadne skarby i groźby bym go nie oddała:loveu:… jak nie przekonam jego właściciela do wystaw to się załamie.:evil_lol:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Prześliczne maleństwa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
i ta łapeczka [url]http://i44.tinypic.com/2cgm35k.jpg[/url] boska :loveu::loveu::loveu:
Amstafki są piękne i takie dostojne, nawet mi się śniło że chciałam kupić takiego:loveu:
Boję się tylko że mógłby być później problem z małymi dziećmi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Prześliczne maleństwa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
i ta łapeczka [URL]http://i44.tinypic.com/2cgm35k.jpg[/URL] boska :loveu::loveu::loveu:
Amstafki są piękne i takie dostojne, nawet mi się śniło że chciałam kupić takiego:loveu:
Boję się tylko że mógłby być później problem z małymi dziećmi...[/quote]


[SIZE=3][FONT=Calibri]No coś ty :shake: Wczoraj był u nas Kuba ma roczek :loveu:[/FONT][FONT=Calibri]Fakt boi się Fasti bo mówi że jest „duźźźźa”:evil_lol: ale też nie wychowuje się z psami…. a Fast tylko szukała z nim kontaktu i wreszcie dostał buziaka :lol:a jak była delikatna :loveu:[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Z drugiej strony przecież ja jeszcze trochę i tez będę miała dzieci… no i o nic się nie martwię :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Amstaffy są cudowne:loveu:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmiX'][SIZE=3][FONT=Calibri]No coś ty :shake: Wczoraj był u nas Kuba ma roczek :loveu:[/FONT][FONT=Calibri]Fakt boi się Fasti bo mówi że jest „duźźźźa”:evil_lol: ale też nie wychowuje się z psami…. a Fast tylko szukała z nim kontaktu i wreszcie dostał buziaka :lol:a jak była delikatna :loveu:[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Z drugiej strony przecież ja jeszcze trochę i tez będę miała dzieci… no i o nic się nie martwię :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Amstaffy są cudowne:loveu:[/SIZE][/FONT][/quote]
Muszę się poważnie zastanowić.
Ale z drugiej strony to Ty znasz już Fastusię i wiesz że jest łagodna, a wiadomo że psiaki mają różne charakterki i niektóre nie tolerują dzieci...
Ale to chyba też dużo zależ od wychowania...
Fasti jest cudna i kochaniutkie ma maluszki:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Muszę się poważnie zastanowić.
Ale z drugiej strony to Ty znasz już Fastusię i wiesz że jest łagodna, a wiadomo że psiaki mają różne charakterki i niektóre nie tolerują dzieci...
Ale to chyba też dużo zależ od wychowania...
Fasti jest cudna i kochaniutkie ma maluszki:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Masz racje ważne jest wychowanie...i psychika psa dlatego warto wiedzieć po jakich dokładnie rodzicach jest kupowany przez nas pies, od jakiego hodowcy i w jakich warunkach był trzymany.

[B]Kasia [/B]ja ciągle patrze i podziwiam :loveu:

[B]Agata [/B]sunia 5 jest rewelacyjna:loveu: już w chwili narodzin byliśmy nią zachwyceni:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Aniu :calus:

Maluszki są rewelacyjne, czy ja już wspominałam, że dzięki wchodzeniu na Twoją galerię pokochałam asty? :loveu: Sunia nr 5 jest cudowna, zostawcie ją sobie, co tam jeden pies więcej :cool3:

Pozdrawiam![/quote]

Cześć Sara :)
5 jest cudna:loveu:
Bardzo bym chciała ale nie wiem czy zostanie u nas;)

[quote name='***Paulina***']Cześć:bye:
Jak tam maluszki??? Kiedy fotki Fastusi będą???:loveu:[/quote]

Cześć:)
Maluszki dzisiaj kończą 3 tygodnie:loveu: wczoraj dostały swój pierwszy stały posiłek:loveu: ale wcinały:multi:
W weekend wstawie na pewno jakieś fotki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...