Jump to content
Dogomania

[Białystok] Owczarkowata Kawa już nie szuka domu. Już go ma :-)))


karina1002

Recommended Posts

[B][COLOR=#339966][FONT=Arial][COLOR=darkslateblue]Jeszcze ciągle można uratować wspaniałą, śliczną i wyjątkowo łagodną sunię Azę![/COLOR][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=red][FONT=Arial][SIZE=3]Potrzeba TYLKO Domu Tymczasowego[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Arial], w którym Aza mogłaby spokojnie powrócić do zdrowia [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]i osoby, która się Nią zaopiekuje przez czas rekonwalescencji.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Aza bardzo pilnie potrzebuje operacji stawu biodrowego, bo główka kości jest poza stawem, [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]a w drugiej łapie ma dysplazję. Dlatego potrzebna jest jak najszybsza operacja.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]A rokowania są bardzo dobre - Aza ma dużą szansę na to,[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]że będzie mogła sprawnie i bez bólu poruszać się.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Pokryjemy wszystkie koszty związane z leczeniem i utrzymaniem Azy![/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Pomóżcie nam Jej pomóc![/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Aza ma dopiero rok i jeszcze całe wspaniałe psie życie przed sobą. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Dajmy Jej szansę![/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Aza jest bezdomną sunią, którą przed niespełna dwoma tygodniamni [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]przygarnęła pewna kobieta. Niestety Pani nie potrafi się nią odpowiednio zająć.[/FONT][/COLOR]

[B][COLOR=black][FONT=Arial][SIZE=3]Najchętniej by ją teraz uśpiła. Poza tym nie wiem co ona może zrobić suni, coś przebąkiwała o wywiezieniu do lasu !!!![/SIZE] [/FONT][/COLOR][/B]

[COLOR=black][FONT=Arial]Sunia przez ten czas bardzo zmizerniała - w tej chwili widać Jej wszystkie żebra.[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Ma już około 8 kilogramów niedowagi. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Sunia przebywa na swoim podwórku, bez budy czy schronienia.[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Często biega po ulicy. [/FONT][/COLOR]

[B][COLOR=black][FONT=Arial]Nawet bez choroby Aza nie powinna zostać u tej kobiety ani dnia dłużej.[/FONT][/COLOR][/B]

[COLOR=black][FONT=Arial]Niestety, w Jej przypadku schronisko, to wyrok śmieci.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Dlatego prosimy - zastanów się chwilę. Może możesz pomóc Azie?[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Jeśli nie, to może znasz kogoś, kto mógłby Jej pomóc.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]I trzeba działac bardzo szybko,[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]bo Aza nie powinna przebywać w tym w obecnym miejscu ani chwili dłużej![/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Bardzo prosimy![/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Iwona Kulesza - 602-648-997, [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial][email protected][/FONT][/EMAIL][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial], gg: 2785512, skype: iwona_kulesza[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Karina Zaborowska - 608-426-684, [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][FONT=Arial][email protected][/FONT][/EMAIL][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial], gg: 3147656[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami Oddział Białystok[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zdjęc na razie nie ma, może jutro będą.
Sunia wielkością jest jak duży golden. Gabarytami przypomina mi Jonatana, tylko, że ona wazy 27 kg, a Jonatan 37 :)

Ale na razie to nie jest ważne.

[B][COLOR=red]Ważny jest DT na cito !!![/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]plizzz[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Wzięłam wszystkie za i przeciw i niestety nie mogę jej wziąć, nawet gdyby przyjąć, że moja Hera ją zaakceptuje to jest duże prawdopodobieństwo, że niechcący ją skrzywdzi szczególnie po operacji. Hera to taki diabełek jak bawi się to nie patrzy, że może komuś zrobić krzywdę. Z drugiej strony to w tak małym mieszkaniu nie mogę trzymać 3 dużych psów :-(
Zapytam jeszcze mojej ciotki ale to też z góry przesądzone ...

Link to comment
Share on other sites

Aza od soboty jest u mnie w kojcu. Niestety w domku, w którym była przez ostatni tydzień, zostać nie mogła.

Nie jest to najlepsze miejsce, ale lepszego nie miałam.

Niestety AZA ma cieczkę, w związku z tym, mamy ciągłe wizyty kawalerów :).
Najbardziej się spodobał taki jeden brunet, który razem z nią ......zamieszkał :p. Wejść do kojca potrafi (chyba przeskakuje siatkę), ale wyjść niestety nie. Więc go łaskawie wypuszczam :p

Jedno jest pewne: jeżeli do tej pory nie była w ciąży, to teraz na pewno jest :diabloti:

W ogóle to jest bardzo miłą, sympatyczną sunią. Nieułożoną kompletnie: skacze, łapie za rękaw :evil_lol:. Ale chetna jest do pracy. Wczoraj z nią trochę poćwiczyłam klikerem przywołanie na AZA i siad. I chyba się jej podoba.

Więc jakby ktoś chciał ją przygarnąć chocby na DT, to jestem otwarta na oferty :eviltong:.

DT musi być świadomym domkiem, bo Aza w ciągu dwóch tygodni była w czterech miejscach i muszę jej zaoszczędzić nowych stresów. Nie ukrywam, ze najlepszą opcją byłby DT do momentu adopcji, nie tylko na czas operacji. Ona juz i tak dużo przeszła i chyba ma straszny mętlik w głowie. Musi jej życie trochę się ustabilizować.

Tu kilka zdjęć, ale wszystkie na siedząco, bo ją chodzącą strasznie ciężko złapać :)



[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4976/obraz029hx5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3962/obraz030iz1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3846/obraz033ly0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wesolo , wesolo jest:lol:

Z Tasja to roznie,
napoczatku to moje pieski tylko burczaly na Kawe
teraz jak sie Tasji zechce to jest super zabawa z sunia
z Aza podobnie tyle ze ona rzadko chce:p

planuje wyjsc z nimi na pole zeby razem poszalaly , ale musze uwazac na Kawy biodra :lol:

zrobilam jej troszke zdjec ale niechca sie wgrac na komputer:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odkopuje watek Kawy , ktora szuka domku:cool3:

Kawa jest coraz grzeczniejsza,
choc nie ukrywam ze pare rzeczy jej wpadlo w zabki:diabloti:
glowa jej chyba rosnie....
Uwielbia sie przytulac:loveu:, zawsze to ja pierwsza mam dosc tych pieszczot:lol:

Na spacerkach zachowuje sie bardzo ladnie , przybiega na zawolanie, kocha sie bawic zabawkami:p

bez problemu tez zostaje sama w domu czy na podworku
No pomijajac to ze jest szalona i wszystko wpadnie jej w ta paszacze:diabloti:
ale mysle ze to kwesia wieku

teraz to tylko zyczyc jej zeby szybko znalazla kochajaca rodzinke;)


zdjecia mam ale nie moge nawet na kompa wrzucic:-(


Ale jest smieszna i ladna:lol:
pyszczek sie caly czas smieje:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...